Zapal močoveho mechura

Niekto si povie, že to je dosť neskoro po dvoch týždňoch, čo? Len to si neuvedomuje, že vlastne aká je to krátka doba pre niekoho koho tieto problémy trápia aj mesiace a aj roky, lebo už aj o tom som počula, fakt zápal je zákerný problém :frowning:

Hovorila som jej, ale tak proste je to asi tak, že sú ľudia, čo si nevezmú nejaké rady k srdcu.
To si ty no, evidentne každá sme predsa len iná. Aj som jej hovorila, že mne enzýmy pomohli, jak dlho mi to trvalo celé dostať sa z týchto problémov, ale to jak keby som hrach na stenu hádzala, ale myslím, že príde postupne nato, aspoň dúfam :confused:

Ale ty sa tym netrap :slight_smile:
Snaha sa ceni :slight_smile: Len je nezmysel cakat, ze zapal sam nejako odide.

Vieš čo je sranda? Že mi volala akurát pred dvomi dňami, že o čom som jej to hovorila, že stále jej je zle, že jej stav sa nezlepšuje, že by to vyskúšala, keď už toľko som jej o tých enzýmoh vravela. Tak zrejme predsa to bolo na niečo dobré :stuck_out_tongue:

To je dobra sprava, ze si nieco z toho, co si jej hovorila vzala. Mozes jej aspon pomoct, lebo ja nemam rada, ked moji blizki trpia, ked maju nejake zdravotne problemy :confused: Lebo tym trpim aj ja, kedze moc s inymi sucitim.
Myslim, ze ti bude este raz velmi vdacna :wink:

A kto to má rád? Podľa mňa nik, keď nám na niekom záleží tak toto čo si písala je podľa môjho názoru úplne prirodzené. :slight_smile:

Je to nezmysel, ale niekto si to proste vysvetlit neda. Viem o tom svoje. Aj mne trvalo iste veci pochopit, ale podarilo sa mi.
Zapal pride ked ho najmenej cakame a dokaze nas uplne vystavit, aspon mna to vystavilo uplne, trvalo, kym som sa postavila na nohy, ale s enzymami sa mi to predsa len podarilo :slight_smile:

casom prideme vsetci na vsetko, na co potrebujeme :slight_smile:
darenn zapal sa prejavi najma ked uz telo to nezvlada, ked imunita nie je schopna uz viac sama bojovat :slight_smile:

Len zápal sa vie fakt vyznamenať, keď sa prejavuje, ja keď som mala problémy, keď ma všetko pálilo, keď som s plačom chodila na záchod, tak som urobila k tomu ešte jednu veľkú chybu a to, že som prestala piť, aby som nemusela chodiť na wc, no to bola najhoršia vec, čo som mohla spraviť :confused: Na týchto problémoch mi to len pridalo, vôbec nepomohlo :confused:

A čo si čakala? Že ti to pomože? Ale prosím ťa :open_mouth:

Keby si ty vedela, čo všetko som ja očakávala že mi pomôže, keď pred dvomi rokmi som mala problémy.
Skúšala som toho toľko, že som sa v tom pomaly strácala. Stálo ma to kopu peňazí a výsledky žiadne. Potom som tu dostala tip na enzýmy, áno zo začiatku som bola voči nim celkom skeptická, ale myslím, že to je prirodzené, keďže som poskúšala toho veľa a výsledky sa nedostavili u mňa predtým žiadne. Ale povedala som si, že posledný pokus a som rada, že som práve enzýmom dala šancu :wink:

To sa ti ani necudujem, ked skusis mnoho a nic ti neprinesie ziadnu zmenu, tak clovek je potom z toho az nestastny :confused:

Ale zase je lepsie skusat a hladat ako len necinne sa prizerat a ocakavat, ze sa to same dajako spravi, ze problemy pominu same a bude klud.
Klud bude az ked sa zapal vylieci a imunita posilni, az vtedy bude dobre :slight_smile:

Len aj vtedy mnoho ludi robi chybu, ze vtedy si povie, ze uz je dobre a neni potrebne uz nic, ze uz neni treba sa o imunitu starat. Ani o zdravie. Ze uz som z toho vonku a vec vybavena a pritom to vobec take easy neni :confused:

Ale šak ja to chápem, viem ako to je, viem ako to chodí, šak len teraz keď už ja nemám problémy, že som z toho vonku tak sa čudujem trošku tomu, že stále je kopa ľudí, čo veria tomu, že sám problém sa stratí :open_mouth:

vies kolki sa mozno tebe cudovali?
ked ty si nevedela ako zo zapalu von? ked si si myslela, ze nejako sa to spravi? :slight_smile:
to bolo vtedy podobne si myslim :wink: keby sa zapal vedel sam stratit, sam zdupkat, tak by sme boli happy vsetci, lenze on sa nevie, on dokaze len udomacnit sa a otravovat :smiley:

Toto si vystihla, presne preto som taká bola. Presne preto som k tomu pristupovala tak skepticky.
Ale dnes viem, že ten môj postoj bol nesprávny.
Pretože enzýmy mi ozaj pomohli. Wobenzym ma postavil na nohy a priniesol mi zmeny k lepšiemu už po pár týždňoch, čo som až nechápala :smiley:

Je to pravda, ze prve zlepsenia vedia prist uz za chvilku v podstate, ze za par tyzdnov, len netreba sa tym nechat zmiatnut, treba v liecbe pokracovat :slight_smile:

u niekoho tyzden a vtedy to pride, u niekoho po mesiaci, ale ono je dobre sa trosku sledovat, prirodzene prehanat to netreba, netreba sa zamerat len na seba, ze neustale sa pozorovat, proste vsetko s mierou :wink:

Len keď niekomu povieš, že sleduj sa trošku čo sa s tebou deje, ako telo reaguje a podobné veci, tak človek má tendenciu potom riešiť všetko, dávať si pozor na každú zmenu a potom zvykneme panikáriť a robiť vedu aj z vecí z ktorých netreba :smiley: