Zapal močoveho mechura

Toto je podla mna este ten lepsi pripad, horsie by bolo keby zlepsenie neprislo ani po nom. Tes sa z toho ako na tom si. Ze ti je lepsie. Podla mna nic nie je viac jak zdravie a to je potrebne mat na pamati. Lebo ked nemame zdravie nemame nic, aspon moj pohlad je taky :wink:

Ani nie, ze zmiatnut, ale ked pride zlepsenie, ze sa citime o dost lepsie, tak potom mame chut uz vsetko nechat tak a to urobime len zle, to neni dobre ani len nahodou, ze take cosi spravime :slight_smile:

A pritom myslím, že ani jeden človek si nechce nejako uškodiť, najmä nie vedome, šak to by už čo bolo :open_mouth:

Keby neprišlo zlepšenie ani po ňom, tak ozaj netuším, že čo by som robila. Ale našťastie na to ani myslieť nemusím.
Pretože to zlepšenie prišlo a bolo to evidentné. Jasné, že sa z toho teším, teraz si omnoho viac uvedomujem aké je zdravie krehké a aké je podstatné sa oň pravidelne starať!

Toto je to, že je krehké, že myslíme si koľko toho zvládneme, ako všetky problémy len vôkol nás prejdú, že sa nás nijako nedotknú a pritom opak sa môže stať pravdou, ak nebudeme dbať na prevenciu :confused:

prevencia je vhodna ba az by som povedala, ze potrebna v dnesnej dobe, ked na kazdom rohu na nas cihaju nejake problemy, nejaky zapal, nejaka chripka :frowning:
bez prevencie zostat fit je podla mna len velmi tazke, telo si same s tymito vecami nebude vediet poradit :frowning:

Práve toto je to a pritom tá prevencia to je fakt to najmenej, čo môžeme pre seba a pre svoje zdravie urobiť. Enzýmy sú pri prevencii veľmi fajn, už neraz som sa o tom aj sama presvedčila. Len to proste človek musí chcieť, musí mať snahu urobiť niečo pre to svoje zdravie a neprizerať sa len tak :wink:

Asi tak a tie problémy sú v podstate všade vôkol nás, všade číhajú, preto je dobré imunitu držať vo forme, podporovať ju, ako som písala už vyššie Wobenzym užívam a aj budem užívať dlho dlho dlho! Len aby som nebola chorá, aby som nemala takéto problémy so zápalom, lebo to je vyčerpávajúce!! :frowning:

//vycerpavajuce a to nie len po fyzickej stranke, ale aj po tej psychickej :wink: cloveku sa pri takychto problemoch nic nechce, nema chut na nic a vtedy preteka zivot len tak pomedzi prsty a to je cele zle :frowning: //

Ja viem o čom píšeš, aj chápem ako to celé myslíš.
Podľa mňa robíš dobre, čo robíš. Imunitu je potrebné budovať. Podporovať ju. Pretože jedna vec je zbaviť sa zápalu a druhá vec je aby sa ten zápal opäť po nejakej dobe nevrátil a nevráti sa len v prípade, že telo bude silnejšie!

Presne platí, že prevencia je to najlepšie, čo môžeme urobiť :slight_smile:

mala som opakovane zapaly v jednom kuse asi dva roky a zabral mi az wobenzym

na zapaly ciest aj mechura pomaha wobenzym. mam odskusane

aj my máme v rodine tento liek vyskúšaný… segre pomohol dostať sa zo zápalu… je to podľa mňa moc fajn, že si nemusela dávať rôzne antibiotiká a podobné veci, ale že enzýmy pomohli… veľmi sa trápila keď mala zápal… mala aj bolesti… ale tak našťastie už je to dávna minulosť…

sak povedala by som, ze je to prirodzene, ze mala bolesti…asi ani nepoznam nikoho kto by ich nemal ked mal tento problem…aj mna to trapilo…ked som to mala tak som sa aj chodeniu na wc vyhybala…robila som vsetko preto len aby som nemusela ist…aby som nemusela zazivat tie bolesti…a to teda ti poviem, ze nutkanie som mala kazdu chvilu…

To nechcem ani vediet radsej ako si sa citila, lebo si to viem zivo predstavit. Ked sa ti aj chce ist, ze mas nutkanie. Aj nechces ist lebo to boli a vies, ze nepojde. To su pocity, ktore neprajem zazit nikomu!

Tak zapal mocoveho mechura nie je beh na tri dni, ale na dlhu trat.

Lenze vies ako to je, ze zapal vznikne, ked telo nie je schopne sa branit a da sa tomu predist, ked sa clovek na to zamera. Ked si da pozor na svoje zdravie. Ked sa zamera na posilnovanie imunity, v takom pripade organizmus zapal aspon neohrozi :slight_smile:

len kolki ludia to tak robia, myslim, ze clovek takto zacne robit az ked si tym prejde, aspon ja som taka bola, ze najskor som musela sama ako sa hovori padnut na usta aby som si uvedomila, ake je zdravie krehke a ako rychlo sa to moze prejavit, ked nieco zanedbame :-/

Asi tak, kamoška tá začiatkom roka mala problémy so zápalom, mala bolesti, necítila sa dobre a ani za svet si dať poradiť, že by jej enzýmy mohli pomocť, že Wobenzym by jej fajn padol, keďže je to liek, ktorý je na liečbu zápalov jednička :slight_smile:
Postavila si hlavu, že do toho nepôjde a napokon aj tak mi volala neskôr, keď si to nechala uležať v hlave, že o čom som jej to hovorila.