Zapal močoveho mechura

(LaLaurita) #401

Toto je podla mna este ten lepsi pripad, horsie by bolo keby zlepsenie neprislo ani po nom. Tes sa z toho ako na tom si. Ze ti je lepsie. Podla mna nic nie je viac jak zdravie a to je potrebne mat na pamati. Lebo ked nemame zdravie nemame nic, aspon moj pohlad je taky :wink:

0 Likes

(darenn) #402

Ani nie, ze zmiatnut, ale ked pride zlepsenie, ze sa citime o dost lepsie, tak potom mame chut uz vsetko nechat tak a to urobime len zle, to neni dobre ani len nahodou, ze take cosi spravime :slight_smile:

0 Likes

(ewuschik) #403

A pritom myslím, že ani jeden človek si nechce nejako uškodiť, najmä nie vedome, šak to by už čo bolo :open_mouth:

0 Likes

(adel_ka) #404

Keby neprišlo zlepšenie ani po ňom, tak ozaj netuším, že čo by som robila. Ale našťastie na to ani myslieť nemusím.
Pretože to zlepšenie prišlo a bolo to evidentné. Jasné, že sa z toho teším, teraz si omnoho viac uvedomujem aké je zdravie krehké a aké je podstatné sa oň pravidelne starať!

0 Likes

(Aluša) #405

Toto je to, že je krehké, že myslíme si koľko toho zvládneme, ako všetky problémy len vôkol nás prejdú, že sa nás nijako nedotknú a pritom opak sa môže stať pravdou, ak nebudeme dbať na prevenciu :confused:

0 Likes

(krowka) #406

prevencia je vhodna ba az by som povedala, ze potrebna v dnesnej dobe, ked na kazdom rohu na nas cihaju nejake problemy, nejaky zapal, nejaka chripka :frowning:
bez prevencie zostat fit je podla mna len velmi tazke, telo si same s tymito vecami nebude vediet poradit :frowning:

0 Likes

(ewuschik) #407

Práve toto je to a pritom tá prevencia to je fakt to najmenej, čo môžeme pre seba a pre svoje zdravie urobiť. Enzýmy sú pri prevencii veľmi fajn, už neraz som sa o tom aj sama presvedčila. Len to proste človek musí chcieť, musí mať snahu urobiť niečo pre to svoje zdravie a neprizerať sa len tak :wink:

0 Likes

(adel_ka) #408

Asi tak a tie problémy sú v podstate všade vôkol nás, všade číhajú, preto je dobré imunitu držať vo forme, podporovať ju, ako som písala už vyššie Wobenzym užívam a aj budem užívať dlho dlho dlho! Len aby som nebola chorá, aby som nemala takéto problémy so zápalom, lebo to je vyčerpávajúce!! :frowning:

0 Likes

(ellenita) #409

//vycerpavajuce a to nie len po fyzickej stranke, ale aj po tej psychickej :wink: cloveku sa pri takychto problemoch nic nechce, nema chut na nic a vtedy preteka zivot len tak pomedzi prsty a to je cele zle :frowning: //

0 Likes

(Aluša) #410

Ja viem o čom píšeš, aj chápem ako to celé myslíš.
Podľa mňa robíš dobre, čo robíš. Imunitu je potrebné budovať. Podporovať ju. Pretože jedna vec je zbaviť sa zápalu a druhá vec je aby sa ten zápal opäť po nejakej dobe nevrátil a nevráti sa len v prípade, že telo bude silnejšie!

0 Likes

(ewuschik) #411

Presne platí, že prevencia je to najlepšie, čo môžeme urobiť :slight_smile:

0 Likes