Zapal močoveho mechura

ked sa objavi zapal, tak je to vacsinou na dlho, predsa len neda sa ho zbavit len tak, vsetko to trva a ked clovek trapi dlhe tyzdne a neni citit ziadne zlepsenie, tak ja sa jej ani len necudujem, ze sa ti ozvala a chcela vediet, co si jej radila :wink:

takze teraz je uz z toho vonku? Je lepsie si dat poradit v niektorych veciach, od skusenejsich, ja sama viem, ze sme casto tvrdohlavi, ze si myslime, ze secko vieme najlepsie, ale nie vzdy je to tak ozaj. Takze treba byt otvoreny nazorom :slight_smile:

o tejto tvrdohlavosti som sa sama minuly rok presvedcila, ze neni na mieste tvrdohlavo si trvat na svojom, esteze mne tu baby otvorili oci, lebo pred letom som mala problemy so zapalom mocovych ciest a teda neustale sa mi vracal a tie prejavy, problemy co so sebou nieco, ten diskomfort to bolo nieco strasne, bola som na nervy z toho, kocky mi tu pisali, ako oni si tym presli kolko im to trvalo, najskor sa mi moc do toho nechcelo ist, ani do enzymov, ale povedala som si, ze nemam co stratit, sla som do toho a urobila som dobre, sice leto som este nemala uplne bezproblemove, este sem tam sa nieco nejaky nezdar objavil, ale uz to bolo o dost lepsie a teraz, tento rok sa uz citim ozaj super :wink:

sestra mala taekto problemy dlhe roky,a si ich zdedila po mame, lebo aj ona mala v jednom kuse zapaly aj ciest aj mechura. kolegyna jej poradila wobenzym, mala ho odskusany a odvtedy uz to budu tri roky, nemala nic, takze mozno treba investovat ale opalti sa

myslis, ze nieco taketo je dedicne? To sa mi nezda. Myslim, ze dedicnost na toto vplyv nejako nema. Ze za tym musi byt cosi ine :wink:

suhlasim s tym, myslim, ze vela ovplyvnuje imunita, ak ta neni v poriadku tak to su pre zapal otvorene dvere.
A zapal ich velmi rad vyuzije a ked pride zapal tak tam treba zase riesit, aky je to zapal, ako dlho je v tele, ako to liecit a kopu veci. Takze asi je jednoduchsie predchadzat tomu :slight_smile:

dedicne su ine veci a nie zapaly…akoze je kopa zdravotnych problemov, ktore sa daju zdedit, ktore aj dedicne proste su…ale zapal vie clovek ziskat pomerne rychlo, ak sa nestara o svoje zdravie…ak pravidelne organizmus a zdravie neposilnuje…:slight_smile:

mozno nejaka predispozicia tam je, neviem, u nas tieto problemy neviem ze by niekto mal, no mna lapli a teda poriadne, takze mne ani len nenapadlo nejako sa nad tou dedicnostou a takymito vecami sa zaoberat, podla mna je podstatnejsie zaoberat sa tym jak z toho von a jak sa tomu vyhnut do buducna, aby sme uz zapal nechytili :wink:

Len to vnimame mnohi zrejme jak komplikovanejsiu cestu, ze zistit jak z toho von :confused:

Lenže to nie je správne vnímanie, je to nezmysel.
Radšej budem robiť niečo pre to aby som sa vyliečila a vydržím kým to príde to zlepšenie ako čakať len tak na nič, že sa to samé dá dáko dokopy :open_mouth:

same sa nikdy nic dokopy neda…to neplati len pri zdravi ale pri vsetkom…chapem ze to asi este nedochadza vsetkym…ale postupom casu to snad dojde vsetkym, ze ked budeme len na nieco cakat, prizerat sa, tak to nebude cesta k uspechu v ziadnom pripade…

Ako moja mamina mi zvykne hovoriť, že pochopíš, keď si tým tiež prejdeš a toto je asi niečo podobné by som povedala.
Neprajem nikomu zápal, to určite nie, lebo je to nepríjemný problém. Ale treba robiť niečo pre to aby neprišiel, to je tiež veľmi podstatné :wink:

Kamoška akurát so zápalom bojuje, respektíve snaží sa, len už ho má niekoľko týždňov a vôbec nechcela s tým ísť k doktorovi. Tak som jej včera dohovárala, že nech si na to nájde čas, nech ide. Lebo zápal to neni len tak.
To neni problém na deň, na dva a že to prejde. :confused:

jasne, ze nie a najma zapal nevznikne len tak, ze z jedneho dna na druhy, vsetko je to o tom, ze imunita sa pomaly oslabuje a tym padom zapal prenika do tela a tam postupne silnie, ak s tym nic nerobime :confused:

//u mna zapal vznikol nenapadne, problemy zacali uplne tak, ze prve priznaky som len mala pocit, ze ma nieco obchadza a preto som tomu vobec nevenovala pozornost. len cim menej pozornosti som tomu venovala, tym viac zapal silnel a potom daval o sebe vediet//

Ale tie začiatky to bolo práve to kedy si mala viac venovať pozornosť sebe, svojmu zdraviu, keby si to podchytila už vtedy, v tých začiatkoch tak by to všetko bolo jednoduchšie :wink:

keby bolo keby boli by sme v nebi. Ale nie.
Je pravda, ze keby sa zachvoala uz vtedy inak, tak by nebol zapal az v takom stadiu v jakom bol. Ale nad tym sa zamyslat netreba. Je ovela podstatnejsie to aby sme sa problemu v kazdom pripade, v kazdom stadiu postavili celom a aby sme zacali liecbu zapalu :slight_smile: Aj ked bez navstevy lekara to zrejme nemoze v ziadnom pripade :wink:

//neobide sa to, pretoze su potrebne iste vysetrenia, ze kde ten zapal vznikol, preco vznikol a pod :wink: //

uz je to jedno, ale netreba otalat v takychto pripadoch s navstevou lekara :slight_smile:
a potom sup do lekarne a zacat s liecbou zapalu :slight_smile: cim skor tym lepsie pre organizmus :slight_smile:

asi tak. V takychto pripadoch je naivne mysliet si, ze problemy prejdu same. Same neprejdu urcite, hovorim to z vlastnej skusenosti, lebo tiez som si myslela, ze nejako sa to urobi samo. No opak bol pravdou. Problemy so zapalom sa len zhorsovali, takze som rada, ze som sa dozvedela pocas tych mojich problemov o Wobenzyme, pretoze ten zohral velmi podstatnu ulohu v tom aby som sa postavila na nohy a neplakala doma v perinach pri kazdej navsteve wc :confused: