Zapal močoveho mechura

ked som este pred par rokmi nemala za sebou toto co mam dnes tak som vobec nechapala, ze niekedy aj navsteva zachodu moze boliet, nechapala som, ked mi niekto povedal nieco take ako si aj ty teraz pisala :wink: ale ted mi je to vsetko uz viac ako jasne, ked som si to zazila na vlastnej kozi, aj ked je pravda, ze najradsej by som bola, keby som tomu nemusela celit, ale tak aspon ma to nieco naucilo :slight_smile:

Keby si tomu necelila tak nie si dnes taka opatrna :slight_smile:

je to tak. Aj mne to vela dalo. Uz viem, ze nic netreba podcenovat a ze si na seba musim davat ovela vacsi problem. Kedysi by som podcenovala aj nadchu. Aj bolesti podbruska, ale dnes ked uz mam so zapalom skusenosti, tak uz tomu davam inu vahu :wink:

To je aj dobré, aspoň ja si tak myslím, treba byť ostražitý, že nezaspať na vavrínoch :wink: Keď sa cítime fajn, tak je všetko super, život gombička, ale to nebude stále tak, keď sa nebudeme o seba starať :wink:

hej hej toto som aj ja pochopila, preto uz dbam v prvom rade na prevenciu, lebo vacsinou zapal a taketo problemy sa objavia, ked mame toho v zivote vela, alebo ked potrebujeme nieco riesit, ze sa to objavi v tu najnevhodnejsiu chvilu a tomu sa ja uz chcem do buducna vyhnut :wink:

Sú ľudia, čo zápal zľahčujú, že šak si povedia, že antibiotiká a problém vybavený, len neni to len tak, jak lusknutím prsta :confused:

//antibiotika su potrebne pri zapale, to je jedna vec, ale je dobre, ak si popri nich nasadime napriklad Wobenzym, lebo ten obsahuje enzymy, ktore zvysuju ucinok antibiotik a tym padom sa aj skor problemu zbavime, skor sa zapal prelieci a imunita sa tiez pomaly pozviecha a dostane sa do formy a myslim, ze prave to je to, co potrebujeme//

Jasné, telo by bolo po tom, čo sa dostane zo zápalu oslabené a aj preto je dobré niečo takéto aby zároveň sa aj tá imunita posilňovala, aby to bolo dobré :slight_smile:
Hlavne neni dobré vynechať návštevu lekára pri takýchto problémoch :wink:

jo, ked si predstavim chodenie po doktoroch tak sa mi jezia vsetky chlpy najma ked si predstavim to nekonecne cakanie v cakarni, ze to neni na hodinku, ale pomaly na pol dna, preto ja robim vsetko pre to momentalne, aby som nemusela k doktorovi ani len nakuknut :smiley:

Tak to uz je potom o tom akych mas lekarov, k akym chodis, to uz ptoom myslim, ze je na inu debatku, ale tak nasledne ked sa zapalu zbavis, ked sa z neho dostanes, tak vies mu zase do buducna predchadzat a tym padom sa vyhnes aj behaniu po lekaroch, co je celkom fajn vyhliadka, nie??

predchadzat sa tomu da, len vela ludi prevenciu zanedbava, najhorsie je to, ze ked uz sa citime ok tak kopa z nas si povie, ze uz je dobre, vec vybavena a na prevenciu v tej chvili hned akoby zabudneme a to je zle :confused:

ano lebo potom zase zacne ten kolobeh, videla som to uz viackrat aj na sebe, ze proste ked som bola okej, tak zase som padla do toho kolotoca, ze nakupy, skolka, praca, domacnost a miliarda inych veci a uz zase som si nevedela najst cas na seba, esteze s vekom ku mne prisiel rozum aj v tomto smere :smiley:

Ano, to sa rychlo stratit, ked sa uz dobre citis, to ide velmi rychlo. Ja sa snazim zastavit sa, pomaly riesit veci, neist s touto rychlou dobou, lebo ma to aj vycerpavalo, teraz celkovo sa citim lepsie, zdravsie a aj uvolnenejsie alebo akoby som to nazvala, odkedy som spomalila.
Kedysi zapal ma trapil furt pomaly kazdy mesiac, ale teraz uz je to dlhsie, co je klud, a myslim, ze ozaj sa na mne podpisala liecba Wobenzymom :wink: Akoze v dobrom slovazmysle :stuck_out_tongue:

Len zastaviť ako si to urobila ty, to proste nedokáže každý. To na to človek musí byť silný a vzoprieť sa tomu :wink:

to je fakticky nekonecny kolotoc a vystupit z neho niekedy je fakt o drzku, ale ked chceme byt zdrave aj my, tak nmusime proste mysliet aj na seba, aj oddychovat treba, lebo ked neoddychujeme, tak jasne, ze sa to prejavi aj na nasom zdravi, to vlastne vsetko tieto veci idu spolu ruka v ruke :confused:

lenze ono to stoji za to, treba aby sme svoje zdravie postavili na prve miesto :slight_smile:
pretoze ked nebudeme mat to zdravie, tak nebudeme mat nic, ja viem, ze mozno to znie len ako nejaka fraza, ale nie je to tak a to si casto uvedomime az vo chvili ked ho stratime alebo ked nam zacne pokrivkavat :confused:

a prave na toto nadvazuje aj to, co si ja prajem kazdy rok na vianoce najviac a to zdravie, aj ked mi je jasne, ze to mi nik nevie dat, preto uzivam enzymy, o ktorych aj kocka vyssie pisala, lebo to uz mam oskusane, ze to mi pomaha udrzat sa vo forme, citit sa dobre a to je pre mna to najviac nic viac ku stastiu mi netreba :slight_smile:

To nie si len ty taka, tiez by som ziadny darcek nemusela dostat, len aby som bola v pohode aj ja a aj moja rodina. Nemam rada moc take darceky ako pyzamo, koberec a neviem co take, ze take hmotne, mam radsej take darceky, ktore padnu vhod, tak som aj otcovi a aj svokrovi kupila to 800 tabletove balenie Wobenzymu, otec ten sa nan pytal asi mesiac dozadu, ked ho videl u nas v kuchyni a len tak opomenul, ze by to rad skusil, tak bude mat aspon moznost, lebo uz vidim, ze sam keby si ho mal kupit tak to bude odkladat lebo furt by bolo pre neho nieco prioritnejsie kupit, bud nejaka zivica, nejaka bruska a neviem co vsetko :smiley:

Tak aspon to mas bez starosti, ked si taketo darceky vymyslela, ale musim ti dat za pravdu, su to vdacne darceky :wink:

mna by teraz ked je uz po sviatkoch zaujimalo, ze co ti na takyto darcek povedali?? Neboli prekvapeni?? :slight_smile: