Zapal močoveho mechura

Co mi povedali? Tesili sa. Aj sme si s otcom na to sadli, pozreli sme sa podla toho, ake ma problemy, ze co by mu bolo najlepsie ake davkovanie, stiahla som mu do telefonu aj aplikaciu Wobenzymu, aby to mal vzdy po ruke a zacal uzivat :slight_smile:
Je pravda, ze bol zaskoceny, ze ako je mozne, ze na tolke problemy je vhodny, ale napokon povedal, ze je to len dobre :wink: Tak som rada, ze som urobila aj otcovi aj svokrovi radost. A k tomu sak je este aj teraz ta akcia, ze poukaz na kozmetiku, tak z tej kozmetiky zase mala radost moja mamka a svokra :smiley: Si to pekne podelili :slight_smile:

ta akcia uz skoncila co som kukala…ale sak nevadi…je mi treba nove balenie aj tak, takze skocim do lekarne na vecer si ho kupit…len este aby ho uzivali…lebo ja sama viem, ze ako je to s muzmi a s ich disciplinou co sa tyka liekov…pokial moj nema v tabletkovniku vsetko, co ma uzivat, tak to nie je schopny vziat…ak keby niekedy nebol svojpravny…:smiley:

skoda, ze si to nestihla, ale sak trvala celkom dlho, ale jasne, ze si to neregistrovala, ked si este mala :smiley: to aj ja take veci zvyknem prehliadat, ked viem, ze mam vsetko co potrebujem, co denne uzivam :slight_smile:

ale to nevadi v pohode som s tym…uz som si kupila normalne v lekarni to najvacsie zase…furt tak kupujem takze pohodka…:slight_smile: ved toto je to, ze ked este su zasoby tak to neriesim, zbadam sa az ked uz ozaj nemam…ze uz je za pat minut dvanast :smiley: :smiley:

to je super, ze ocino je takto k tomu, ze si da od teba poradit, ze vychadzate dobre, to by som nebola tipovala, ze niekto moze mat taky vztah :slight_smile: ja mam skor s maminou taky vztah, ze ta si da odo mna aj poradit, pvoedat, ale ocino, ten je baran v znameni a dava to aj patricne najavo v niektorych situaciach, takze toho by som o tomto len tazko presviedcala :confused: mozes byt rada, ze od teba si daju povedat a ze im mozes takto pomoct :slight_smile:

Pozlata, čo rodina to iné vzťahy, viem o tom aj ja svoje, ale tak zase nemôžem povedať, aj ja si dám od našich poradiť a aj oni odo mňa predsa len tiež už som dospelá tak už som si tiež nejakými tými vecami, problémami prešla :slight_smile:
@LaLaurita Tá aplikácia, čo si písala je dobrá vec, aj ja ju mám, som pred nedávnom menila telefón a tiež som si ju stiahla skoro hneď.

Patzinka máš aspoň so sebou príbalový leták stále, čo? Našťastie ja som už dlho na tom rovnako dobre, že nemám problémy. Už sa mi vyhýbajú :star_struck: Teda dúfam, že to teraz nezarieknem.
Takže aj užívam stále v rovnakom množstve enzýmy :hugs:

Jasné, že mám, posielam ti aj fotku ako to vyzerá, podľa mňa je to fajn, mať to akoby po ruke :slight_smile:
Screenshot_20200229_193602_com.goodbarber.wobenzymradce
Si zaklop radšej, aby všetko bolo ako doteraz :slight_smile:

Pokial sa bude o svoje zdravie starat, tak bude vsetko ako doteraz a nemusi si ani klopat, vidim to proste u seba, ked som sa nestarala to bolo nieco strasne. Kazdu chvilku nejaky problem. Ale teraz uz dlhodobo nic, vsetko v poriadku, uz pomaly po zime a ja som to opat prezila bez ujmy, bez zapalu, takze ja sa tesim zase raz :stuck_out_tongue:

Toto je myslim, ze jasne ako facka, ze ked nieco ignorujeme, tak nemozeme ocakavat, ze vsetko bude OK.

Nie kazdemu je to jasne. Ja som tiez dlho bola v tom, ze problemy so zapalom a s mykozou, ze pramenia zo zlej hygieny, ze tam je to gro problemov. A teda mi aj trvalo, kym som prisla na to, ze to tak celkom nie je, ze je za tym omnoho viacej. Nespravne hygiena sice mohla k tym mojim problemom prispiet nejakym dielom, ale urcite to nesposobi :slight_smile:

Treksi keď si spomeniem, že ako decko, keď som do školy chodila, som sa nesmierne tešila z toho, že som ochorela a nemusela som ísť do školy, len jak som dospela kopa vecí sa zmenila.
Teraz skôr mi ide o to aby som zabezpečila zdravie celej mojej rodine.
Matulina niekedy je problém, že sa to s hygienou aj preháňa, že kadečo kupujeme, skúšame a potom len čakáme, čo bude :confused:

Čakanie s takýchto situáciách je to najhoršie :frowning:

je… ešteže u nás doma vieme, čo a jak… že sme zahodili tvrdohlavosť a skôr hľadíme na zdravie… segra síce keď mala zápal kadečo vymýšľala zo začiatku, ale napokon popustila zo špekulácii a išla k doktorovi a brala čo jej predpísali… a k tomu Wobenzym, ktorý mi tu baby v diskusii pred rokmi poradili a padlo to ozaj na úrodnú pôdu… :wink:

moze toto uzivat kazdy alebo su nejake obmedzenia, kedy sa nemoze tento liek uzivat?
je mozne ho dostat normalne bez predpisu?

Musíme si pomáhať, ale teda ja napríklad som sa poslednú dobu stretla aj s tým, že samotní doktori tieto enzýmy odporúčajú. Aj po operácii nielen napríklad pri zápale ako sme sa my tu bavili. Len je podstatné to aby sa nasadilo správne dávkovanie od toho sa všetko odvíja :wink:
Antolkamentolka samozrejme, vieš si ho v lekárni kúpiť normálne, je voľnopredajný :slight_smile: Takže dostať sa k nemu nie je náročné.

Obmedzenia by som ani nepovedala, ale ked sa beru niektore lieky, tak je nutne uzivanie prebrat s lekarom. Napriklad ked sa beru lieky, ktore posobia proti zrazaniu krvi a podobne.

ked niekto berie taketo lieky, tak zrejme ma nejake vaznejsie zdravotne problemy a pri tych je dobre vsetko konzultovat, predsa len istota je istota. Zdravie mame predsa len jedno a musime si davat na seba pozor. Ale ked clovek nema nejake chronicke problemy tak neni vobec dovod na to nezacat enzymy uzivat :slight_smile:

Baby pomóc! V živote som nemala zápal močových ciest, momentálne je to moja premiéra, viem, že to nie je vec, ktorou by som sa mala chváliť, ale potrebujem pomoc. Bola som dnes u lekára, antibiotiká mi nasadil no aj tak by som ešte niečo viac chcela urobiť. Aby sa mi skôr polepšilo ak to je možné. Máte skúsenosti so sedacími kúpeľmi??

antibiotiká sú krok jedna v takomto prípade… to je dobré, že si nečakala a neskúšala kadečo, ale išla si priamo k doktorovi… k antibiotikám sú vhodné enzýmy… tých je na trhu už viacero, ale je rozdiel medzi liekom a doplnkom, takže ja by som povedala, že by ti dobre padlo, keby si si zakúpila najväčšie balenie Wobenzymu a ten začala užívať… ten aj ti posilní imunitu a má aj protizápalový účinok… čo v tomto prípade ti padne veľmi vhod… a sedacie kúpele, no neviem, podľa mňa je to skôr účinné pri hemoroidoch a nie pri tomto…