Zapal močoveho mechura

Sedacie kúpele ti možno uľavia na chvíľu, ale je to podobné ako sprcha pri mykóze, že tá úľava príde, ale fakt len na chvíľku, tak neviem či to vôbec stojí v takomto prípade za zmienku :confused:

na chvíľku to pomôcť môže, akože to môže uľaviť, ale to je možno tak na pol hodinu a najmä kým človek nepôjde na záchod, lebo keď pôjde tak všetko je späť, aj to pálenie, aj celkovo tá bolesť, to treba inými silami zakročiť!

To je také chvíľkové všetko, také, že dobré sa cítiš, keď to akurát je, keď si ten kúpeľ robíš, ale keď prestaneš tak tie problémy sa rýchlosťou svetla vrátia a toto neni príjemné podľa mňa nikomu.

ako tu už bolo spomenuté, začať treba u doktora, bez neho sa ďalej nepohneš, myslela som si isté obdobie, že to ide aj bez neho, ale nejde, je to len zbožné prianie, aspoň moje bolo, antibiotikám pri zápale sa vyhnúť nedá a @katkoslava ti dobre napísala, čo ti popri antibiotikám môže výrazne pomôcť, takže takýmto smerom by som sa aj ja vybrala :wink:

niekto si mysli, ze sa to da aj bez nich, niekto je aj nazoru, ze sa da zit aj bez lekara, bez nejakych vysetreni a podobne, avsak neni to vobec tak, co zdraviu das, to ti vrati :wink:

uz si sa niekolko tyzdnov neozvala, ako ti je? Citis sa lepsie? Ci o moc ani nie?

uľavia ale dočasu ako si napísala… mykózu ani nespomínaj to sú tiež problémy, ktoré nie sú prijemné a tiež dostať sa z nich je na dlhé lakte, to má mykóza a zápal jednoznačne spoločné… ale treba pozerať na to aby to čo bude brať, aby to malo protizápalový účinok, to je gro…
:wink:

Keby nebolo tak myslim, ze uz by nam napisala, viem ako mne bolo ked som mala problemy, vtedy som cakala na kazdu radu :slight_smile:

Da sa nejako aj predist zapalu? Je nieco take co posobi ako prevencia pred zapalmi?
Ze ked sa z toho clovek dostane aby do toho nespadol po par mesiacoch opat? :expressionless:

Keď budeš mať imunitu v poriadku, tak dokážeš predísť aj zápalu, myslela som, že je to nezmysel ale nie je. Je na tom kus pravdy. Preto ja pravidelne užívam Wobenzym na imunitu, aby som sa s takými zdravotnými problémami nemusela vôbec stretávať, lebo príjemné to nie je za žiadnych okolností. A najmä dostať sa z toho nejde len tak :confused:
A pravda je taká, že keby si do toho spadla opäť po chvíľke tak to znamená, že to nebolo dobre preliečené :wink:

Len horsie je, ze to zistime az ked sa nam to vrati, ked to spozorujeme, ze je to spat. S tym zdravim je to take kadejake, teda najma ked sa on nestarame, vtedy je to ozaj na nic. Nevyspitatelne, ale ked sa budeme o seba starat s laskou, s trpezlivostou ako moja starka zvykne hovorit, tak hned to bude o inom :wink:

//velmi vela urobi zivotny styl, napriklad nedavno som citala niekde v casopise aj o tom, ze niektore potraviny podporuju zapalove procesy v tele a to moze skor sposobit problemy, tak dobre sa niektorym veciam vyhnut, pripadne ich jest s mierou a podporit pri tom este imunitu//

Baby prepáčte, nejako sa mi toho nakopilo a nevedela som čo skôr. Čítala som si po nete rôzne články, no a nevedela som čím začať. @katkoslava Tie lieky som samozrejme začala užívať hneď to som neodkladala. Poviem ti, že ani len by ma nenapadlo, že enzýmy by mohli pri niečom takomto pomôcť, myslela som si dlho, že je to s nimi podobné ako s nejakými vitamínmi. @adel_ka Našťastie som ich ani neskúsila :smiley: @magdinla Cítim sa lepšie, vyššie mi radila kočka Wobenzym, rovnakú radu mi dala aj magistra v lekárni a ja som si ho k tomu aj kúpila a malo to zrejme zmysel, efekt, keďže som z toho vonku. Klop. Klop.

S tymto liekom sa to da? Ako by som si ho mala davat aby to malo nejaky ten zmysel aby som vedela tomu predist?

Preventívne dávkovanie je trikrát denne po tri tabletky. Keď teda si v poriadku a nemáš nejaké trápenia :wink:

da sa vyliecit zapal aj bez antibiotik? citam tu o nejakom lieku, to co pozeram nie je antibiotikum, preto ma to zaujalo, ze ci to ide aj bez nich, nemam akoze moc rada lieky, snazim sa im vyhybat, ale viem, ze su situacie ktore si proste liecbu vyzaduju a to bez mihnutia oka, preto by som rada vedela co s takymto zapalom, ci ma zmysel skusat nejako sa vyliecit doma alebo mam vsadit na lieky?

Ano takto to staci? No pojdem zajtra do lekarne vybrat ocinovi lieky, skusim sa nan hned aj opytat a by som si ho kupila, ak teda mi povedia aj tam, ze je vhodny ako prevencia :slight_smile:

Bez antibiotík to nejde. Wobenzym je dobrý, to je enzýmový liek, ktorý má protizápalový účinok, ale bez antibiotík sa zo zápalu úplne nedostaneš.
Najlepšie pri takýchto problémoch je zvoliť si kombináciu. Aj jedno aj druhé. Vtedy to má najlepší účinok, aj sa zo zápalu vyliečiš a enzýmy ti zabezpečia aby sa ti ten zápal nevrátil. Lebo niekedy sa to zvykne, keď nie je imunita na tom úplne najlepšie.

Aj ako prevencia aj pri liečbe.
Ja teda som si kadečím prešla a všetko to väčšinou prišlo tak nárazovo, že hneď za sebou, takže ja by som teraz aj šampanské mohla strieľať, keďže už je to dáka doba, čo je všetko fajn a zápaly sa u mňa neopakujú. Dúfam, že už odišli naveky vekov.

Baby kupovali ste niekomu v rodine darcek nejake lieky alebo vitaminy? Zaujimala by ma reakcia, kamoska mava problemy zdravotne kazdu chvilku, tak zvazujem, ze by som jej teraz na narodky radsej nieco taketo kupila a nie nejake zbytocnosti, len neviem ci to neurazi :confused: