Zapal močoveho mechura

eidriana kupovala som to ocinovi tak na Vianoce :wink:
Podla mna to nie je zly napad na darcek, pretoze je to aj prakticke a najma to aj pomoze, ja akoze to podporujem toto tvoje rozhodnutie. Nie je to lacny darcek, ale stoji za to. Moj tatko sa tesil, pretoze to tiez hovori o tom, ze ti na tom cloveku zalezi, kedze ti zalezi na jeho zdravi.

Vystihla si to s týmto. Keby mne niekto kúpil toto by som sa tešila veľmi :smiley:
Len u nás v rodine, čo sa týka darčekom, tak to mám pocit, že sa nik o nikoho nezaujíma, každý si hľadí len svojho a nerieši. Niekedy som za to rada, ale niekedy mi to fest lezie na nervy, že sme všetci voči sebe takí nejakí ľahostajní :confused:

Ale antibiotiká je potrebné dobrať, celé doužívať, môj muž ten to ignoruje, že tabletiek má 6 napríklad, ten si dá tri a tam to pre neho hasne, hlavne, že mu je o trošku lepšie. Nechce si pripustiť, že sa to môže zhoršiť :confused:

Aj môj takýto bol neboj sa, to chlapi v tomto smere tí to úplne flákajú.
Veď ja som tomu môjmu kúpila Wobenzym keď ho trápili choroby rôzne, mal problém denne užívať tie tabletky, tak sme sa kvôli tomu pohádali, dva dni som sa s ním nerozprávala, povedala som mu, že keď sa nemieni starať on o svoje zdravie, tak nemáme o čom a prehodnotil to a dnes teda je to už pekný piatok, čo enzýmy užíva a nemusím mu to ani len pripomínať.

musel si to asi sám nejako v hlávke usporiadať čo by malo byť pre neho prioritou… :slight_smile:

aha, dakujem, nevedela som, myslela som, ze ked ma protizapalovy ucinok, ze to staci, a vec vybavena, ale zrejme to tak nie je :slight_smile:
cize navsteve doktora a vyhnut neda, to som potrebovala hlavne vediet a ako sa uzivaju enzymy popri antibiotikach? spolu sa tieto lieky znesu?

Júj to kvôli takýmto veciam sa viem ja aj pohádať a to aj do krvi. Nervvy mám keď niečo takéto by urobil, už xkrát sme sa kvôli tomu pohádali pred rokmi tak teraz si to nedovolí. Videl aj pri mne keď som sa s problémami pasovala, že to nie je easy, že ozaj to zdravie je len jedno a musíme to mať na pamäti a to mu tak pomohlo sa spamätať.
Simcora ahoj. Je dobrý pri zápaloch, ale tie antibiotiká to je základ pre ich liečbu to proste je tak. Spolu áno, nielen že sa znesú, ale enzýmy ešte aj zlepšujú účinok antibiotík.

Aspon ze to pomohlo, aj ked lepsie by bolo keby si to uvedomil bez toho aby si si tym presla. Ale uz je dobre nie?

Vies ako to je vacsinou to proste takto chodi.
Katkoslava ale tak je to rozne, priority kadejake. Ked si vezmem pred rokmi ked som ani o detoch ani o rodine nemala predstavu tak tiez som sa neustale hnala len za uspechom za tym aby proste sme mali peniaze aby sme mohli kade tade chodit a vobec som si nemyslela, ze niekedy to bude inak. Ze sa nebudem za peniazmi nahanat a pozri.

Urobila si dobre, u nas tiez Wobenzym je stale kupeny a ked uz vidim, ze je len na dne, tak kupujem uz novy, lebo uzivam to aj ja aj drahy, takze spotrebu mame celkom velku, esteze uzivame len udrziavaciu, preventivnu davku :smiley:

vsetko to prichadza vekom, ale ako moja mamina zvykne hovorit, ze mat 20 a ten rozum, co teraz, no veru na tom cosi je :wink:

je to skoda, veru asi vela veci by sme urobili inak, ze?
ale tak to je uz jedno, este mame pred sebou buducnost a tu vieme ovplyvnit tak na to by sme sa mali sustredit, uzivat si to, ze mozeme sa rano zobudit a robit cokolvek, ze sme relativne zdrave a mozeme pracovat, uzivat si konicky co mame a podobne veci :wink:

baby ja celkom nerozumiem co je na tomto take skvele, ze to tolke uzivate to bez toho akoze nie je sanca zeby bol clovek zdravy a aby sa vyhol zapalom alebo jak mam tomu celemu rozumiet??

Tak ono keď sa už raz niečo oslabí tak tam je ťažko si nejako pomôcť bez liekov.
To proste nejde. Preto je lepšie starať sa o seba, veď tým si neuškodíš, len si pomôžeš :wink:

To je tazko kazdy organizmus je iny, ale raz uz ked zapal sa objavi tak potom sa zvykne aj dalej casom opakovat. Sama som mala zapal niekolkokrat a teraz pocas obdobia co uzivam Wobenzym tak sa mi zapal vyhyba. Samozrejme, ze som uzivala pri liecbe aj antibiotika, ale sucastne aj enzymy.
Pretoze sa odporuca zahajit to uzivanie spolu sucastne. To som uzivala viacej tabliet denne a teraz uz len udrziavaciu davku trikrat tri tabletky denne a je vsetko okicek :heart_eyes:

Uz som toto kupila aj ja v lekarni. Ked teda to moze pomoct predist zapalu, tak to vyskusam a uvidim, hadam to bude dobre :slight_smile:
Pytala som sa na skusenosti aj v lekarni, ze co si o tom myslia a teda moj vyber podporili, tak som sa na to dala :smiley:

Ale je to dobré, keď počuješ aspoň názor viacerých nezávislých strán, tak si vieš aspoň urobiť obraz o tom :wink:

nie je ale problem, ze by sa nejako enzymy a antibiotika nezniesli? zeby s tym bol dajaky problem? viete, ze ci je jedno o ake antibiotika ide alebo len nejake sa mozu brat sucasne, ja viem, ze mozno sa vam to bude zdat ako blba otazka, ale ja nemam vobec v tychto veciach prehlad, kedze doposial som nejake zavazne problemy zdravotne nemala, preto je to pre mna taka spanielska dedina :frowning:

Presne ako pises, ja si rada vypocujem inych, co si presli niecim podobnym alebo ja alebo tym istym tak aspon viem, co ma zmysel skusat a co zase nie. Lebo uz som sa stretla aj s tym, ze proste najradsej radia ti, co nemaju vobec ziadnu skusenost.

niekolkokrat? ako si sa dostala k tomuto, ze toto by malo teda pomoct?
pockaj to akoze si neuzivala len popri antibuiotikach ale aj potom stale??