Zapal močoveho mechura

este raz ahojte kupte si “ECOFARM” caj na zapal mocovych ciest da sa objednat aj cez internet pite ho 2mesiace asi tak 1/5l denne 2tyzdne prestavka a potom znova .Mne je po nom lepsie nez po 20balikoch antybiotyk samozrejme teraz ho pijem preventyvne a som ok.stale lepsie ako pchat do seba tu nezdravu chemiu samozrejme pokial je to nevihnutne ale naozaj za pokus to stoji a nieje to ani draha liecba.pa

opravuujem sa"ekofarm"

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, ktorému lekárovi ísť pri zápale močového mechúra…už týždeň mám s týmto problémy, pijem aj urologický čaj ale veľmi to nepomáha…mám naštíviť svojho obvodného ale hneď ísť gynekologičke

Mňa vyliečil všeobecný lekár antibiotikami. Na gyn. som nemusela ísť. K antib. som si dávala aj probiotiká.

jani k urologovi a ak ti da antibiotika kup si k nim CANDIVAC

damy hovorte si co chcete mne pomohol len caj s ekofarm na zapaly moc. ciest a kombinujem ho aj s cajom "ZAPALY"tiez s ekofarm.Uvidim ako prezijem leto bazeny a podobne totiz zimu som prezila v pohode bez zapalov a zila som ako normalny clovek…S kusala som uz asi vsetko tu dostupne ale tento caj je naozaj spickovy pravdou je ze treba si davat viac pozor na seba ale mne uz to ani nepride hlavne nesediet na studenom ked je chladno treba sa teplejsie obliekat a pozor ide to od noh a krizov proste aby ste citili teplo ziadne studene nohy ,lebo uz sa to na vas nalepi ale ja mam pokoj zatial.

nespôsobuje to gynekologické problémy ako iné antibiotiká? myslím mykózy a tak…

jani, mne to predpisal tiez doktor, ze ked ma to zas chyti tak si to mam vecer vypit…funguje to dlhodobo ci sa ti potom znova vratil zapal?

nemas dolieceny zapal este z januara…vymen lekara, je napicu…ja som to mala takisto.

Ahojte, som v druhom mes. tehotenstva a asi mam zapal. moč. mechura. Mam pri moceni strase, palenie, rezanie, ukrutne bolesti som z toho nestastna. Prosim poradte mi !

Zapal mocoveho mechura vylieci aj vseobecny lekar antibiotikami, ku ktorym by mal dat aj probiotika napr. nutrollin B pomaha k tomu, aby vam nedoslo zle pri antibiotikach. Ak vsak mas opakovany zapal, tak bez k urologovi. Spravi odbornejsie vysetrenie.

Dobry den, tiez mam problemy s chronickym zapalom mocoveho ustrojenstva. Avsak myslim, ze sa mi to odraza aj na tvari, po celych licach mam zapalene vyrazky aj bolave aj podkozne akne, som silne dehydrovana aj ked pijem 3 litre cistej vody myslite, ze je to tym neliecenym zapalom? Dakujem, ja som uz zufala.

Dobrý deň, mám 61 rokov som 15 rokov po operácii mechúra. Po operácii som mala pokoj, ale teraz už rok užívam antibiotiká a ako náhle vysadím lieky, začína ma bolieť pod bruškom. Som z toho úplne zúfalá. Mám problémy aj s pečeňou, aj so psychikou a na všetky problémy beriem lieky. Prosím, pokúste sa mi pomôcť s mojími problémami, poraďte mi ako a čo mám vyskúšať, aby bolesti ustúpili. Veľmi pekne ďakujem za vašu snahu a pomoc.
Zita Vachová

Moja dcéra trpela častými zápalmi močových ciest. Pomohlo nám brusnice mega (kapsuly) Stoja okolo 300 Sk a k tomu každých 20 minút musela vypiť čo najviac čaju. Tak nám poradili v nemocnici. Pomohlo to no a na doliečenie alebo pri začínajúcich ťažkostiach sme pili čaj zo zlatobyľu, odvar z petržlenu a niekedy aj urologický, ale ten najslabšie pomáhal. Pri terapii je dôležité piť čo najviac vody alebo čaju v 20 minútových intervaloch do večera by sa malo uľaviť no potom ten zlatobyľ. Už rok máme pokoj. Ale moč na kultiváciu dávame každý mesiac. No a probiotiká treba papať aj keď sa neberú antibiotiká. Oni len pomôžu, neuškodia.

Zdravím, niekto tu spomínal čaj od Ekofarm, dá sa zohnať aj v lekárni alebo je nutné ho objednať z netu? Bola som dnes v dvoch lekárňach a tam ho nemali.

Urinal akut zaberá na zápaly mechúra. Mali by čo najviac piť ako vám to zdravotný stav dovolí a rovnomerne po celý deň, účinný je čaj zlatobyl, praslička, stavikrv vtáčí. Alebo veľmi účinná je medvedica zaberá rýchlo. / je zložkou urolog. čaju / Nesmie sa variť, iba zaliať horúcou vodou a vyluhovať. Môže však u citl. ľudí spôsobovať nauzeu. Najrýchlejšie zaberajú kúpele z prasličky. 100g prasličky dať na noc vyluhovať, ráno pomaly zahrievať 3 hodiny variť. Keď je kúpel horúci, obliecť si župan aby pary neunikli, neskôr si doň sadnúť. Presne tak ako hovorí Trebenová už 1 kúpeľ robí zázraky.

Ahoj girrl, akurát mám ten problém, čo všetky z Vás, ale otázku mám tú istú ako ty. Už si sa dozvedela, či sa ten čaj dá kúpiť aj bežne v lekárni? Som z východu, tak neviem, či mám ešte hľadať, alebo si ho rovno objednať z netu. Ďakujem za skorú odpoveď. Zuzana

Zohnali ste ekofarm? Skutočne ho nikde nemajú a ani nepoznajú.

Ak nemôžeš zohnať ekofarm, tak si ho namiešaj:
Zloženie: zlatobyľ obyčajná, list brezy previsnutej, nechtík lekársky, dúška tymiánová, žihľava dvojdomá.
Čajová zmes sa používa pri zápalových ochoreniach močových ciest. Podáva 2 až 3 krát denne v dĺžke troch týždňov. Potom je potrebné spraviť 1 týždeň prestávku.

Ešte doplňam, že zlatobyľ by mala tvoriť polovicu a ostatné byliny spolu druhú polovicu 1:1