Zapal močoveho mechura

Ahoj, urológ mi predpísal Spasmed a bolesti prešli. Sidka

Ahojte, velmi dobre ucinky liecby sa pripisuju prevencii enzymami. Neviem, ci ste o tom uz poculi? Takym najznamejsim je asi Wobenzym a pocula som velmi dobre ohlasy na neho. Ako asi kazda liecba na zaciatku si ucinok vyzaduje intenzivnejsie podavanie. Skuste sa o nom informovat v lekarni, u lekara.

A možu ten čaj ECOFARM aj dojčiace mamičky?

Myslim, ze je lepsie sa poradit s niekym, kto naozaj pozna byliny, ale napriklad medvedica sa nesmie pit v tehotenstve.

Ahojte. Mam 28 rokov a problem so zapalom mocoveho mechura, mam uz od 17 rokov. Najviac sa problemy opakuju v zime. Obliekam sa dobre, vody pijem vela. Teraz som akurat 3 tyzdne po porode a nanovo som dostala zapal mocoveho mechura. Kedze kojim a syncek ma dokonca i zltacku, antibiotika nechcem brat. Hlavne koli kojeniu a taktiez, aby som nemusela davat maleho na umelu vyzivu. Prosim vas poradte nejaku medicinu, aby hlavne neubizila malemu. Dakujem.

Ahojte, prave ma trapi rovnaky problem, po prelieceni 2x ATB sa stale necitim ok. Moj problem s uroinfektami je dlhodoby a chronicky. Velmi dobre poznam tie sialene bolesti a trapenie sa. Od malicka som bola liecena dlhodobym podavanim antibiotik. Po niekolkorocnom lieceni mi problemy ustali a mala som pokoj. Vsetko sa vratilo v dospelosti po riadnom prechladnuti. Najlepsie skusenosti som doteraz mala s pripravkom Uroval Biotik. Ked som citila zacinajuce priznaky infekcie, hned som si ho zacala davat a snazila som sa co najviac pit a byt v teple. Ak vsak takato kura nezabrala, nedalo sa nic robit - len zajst k urologovi.

Milá Aaninka, podobný problém má veľa žien a nepomôže dobre sa obliekať, proste je to Váš citlivý orgán - miesto, kde sa prejaví Váš stres. Antibiotiká nezabránia tomu, aby sa ochorenie nevracalo, ale môžu organizmus oslabiť. Ja by som doporučila homeopatiu - môže sa používať aj v tehotenstve, aj v období dojčenia, ale nie strieľanie naslepo v lekárni, objednajte sa na homeopatické vyšetrenie u homeopata. Správne vybraný homeopatický liek pôsobí na príčinu ochorenia (stresujúci faktor) a odstráni náchylnosť k zápalu.

Skuste brusnicovy sirup z lekarne. Tiez pomaha.

Ahojte, uz asi treti den ma strasne boli podbrusko, citim ako keby som tam mala kamen, kazde dve hodiny chodim cikat s pocitom, ze uz prasknem a pritom zo mna vyjde iba par kvapiek, okrem toho mam velmi silny vytok, tak neviem, ci mam ist ku gynekologicke, alebo k vseobecnemu lekarovi. Poradte mi prosim.

Ahojte dievcence, prave sedim na radiatore zabalena v deke, som po 3 l. urologickeho caju, po 2 ibuprofenoch, nejakom antibiotiku a 2 kapsulach rias a "uzivam si tu bolest a saliem z momentu, ked pojdem zas WC! Tieto problemy mam od svojich 14 r. (vtedy som este samozrejme nesexovala, mam 22 a zapaly sa mi viac-menej pravidelne vracaju nezavisle od toho, ci je vonku - 15 C, alebo 36 C, "chronicky zapal, ked som nastupila na vysku, tyzden som kvoli zapalu lezala na kapacke v nemocnici, nikdy viac! Ked som mala 17, zasla som za jednou “babkou korenarkou”, ktora mi dala vrecko zmesi roznych bylin cca 250 g, ten som pila aj si robila sedacie kupele, nic ucinejsie som zatial nenasla, ale babka je uz mrtva, potom som bola par krat za liecitelom v Nitre, aj to sa dalo. Ked som v tom tak 3-4 tyzdne si rano davam nalacno pohar teplej vody s citronom a bio brusinkovy sirup do toho podla chuti, cely den aspon 4 l. caju urologickeho, ziadne sladkosti, sytene sladke napoje, na svacinku acidolfilne mliecko, alebo jogurtik a uz len same lahke jedla dusene, na pare a kopa petrzlenu kvoli vit. C, cesnaku aj ked smrdim v praci, vacsinou je mi tak zle, ze len pijem caje s brusinkovym sirupom, a ziadna kava! A ten tea tree olej na potieranie je tiez super. A partenr je tiez “nakazeny odo mna”.

Este som chcela dodat, ze je dobre nosit navlnene bezsvove nohavicky, ktore uz nieje problem kupit, vyhnut sa tangam - kvoli prenosu bakterii a spodneho dielu pradla zo syntetichych vlakien, pozor na stravu, snazim sa dodrziavt vsetky dobre rady, sice uz nemam zapaly take caste, ale neviem, ci sa ich zbavim nastalo.

Dobrý deň, pred pár dňami som mala s priateľom nechránený pohlavný styk a zároveň som aj navštívila verejnú plaváreň. Odvtedy ma trápi pálenie pri močení, bolesti v podbrušku a zvláštna bolesť po močení. Pociťujem aj zápal vonkajších rodidiel. Môže to s tým súvisieť? Nie sú moje problémy pri močení spôsobené podráždením stien pošvy, alebo ide o infekciu? Ďakujem za odpoveď.

Čaute baby, trpím zápalom močového mechúra. Neviem či je to možné, ale vždy keď idem do bazéna alebo do vody sa kúpať, hneď sa prezlečem do suchého a utrem sa tak sa tá bolesť zvýrazní. Je možné, že nemôžem chodiť do vody? Pijem 2l vody denne, som teplo oblečený, pijem brusnicový čaj a všetko. Prosím o pomoc. Je možné, že mi škodí pobyt vo vode? Zápal som už raz mala o týždeň sa mi vrátil. Ďakujem vopred.

Dobrý deň, ja tampóny nepoužívam a s problémami sa trápim úplne rovnako ako vy - roky, striedam antibiotiká, čaje, imunopreparáty, všetko a stále sa mi to vracia. Stačí keď mi prechladnú nohy a za pár hodín už plačem na WC. Antibiotika mám vždy doma a napriek tomu, že si dávam pozor sa to vracia. Najlepšie mi zabrali preventívne brusnice v tabletkách. Keď som ich jedla preventívne mala som rok pokoj, potom som si znova myslela, že som za vodou a prestala som ich brať a som znova na začiatku. Prajem všetkým veľa síl bojovať s týmto neduhom.

V mojom okolí jediná nie som, ktorá trpí na zápaly močového mechúra. Snáď každá druhá kamarátka ho má opakovane. Takže si neustále dávame rady na to, čo by mohlo zabrať :slight_smile: U doktorky som bola niekoľkokrát, vždy mi dala akurát antibiotiká, ktoré mi rovnako nepomohli a to bolo všetko. Vraj to má veľa žien a nie je to nič vážne. No tým ma teda pobavila, keď môžu neliečené zápaly spôsobovať i neplodnosť. Dodržujte tie klasické rady ako sa teple obliekať, dodržiavať starostlivo hygienu, leju do seba litre brusnicového čaju. Teraz mám od najlepšej kamarátky tip na UROVAL manosu s enzýmami, obsahujú brusnicový extrakt. Zápal momentálne mám, stačilo, aby sa trochu ochladilo a hneď s eobjevil, takže je to dnes druhý deň čo tablety mám a na záchode je to menej bolestivé. Musím si ešte kúpiť aj niečo na posilnenie imunity, aby som bola trochu odolnejšia.

Ahojte, aj ja som mávala dosť velke problemy, no nehľadela som na to či sedim na studenom a potom to bolo hneď, neskutocne pálenie a svrbenie. Skúšala som rôzne prípravky az mi nakoniec doktor doporucil tabletky UROVAL manosa + enzýmy od firmy Valosun a ten mi na 100% pomohol. Takze ak mate nekdo problemy mozete vyskusat.

Tento problém ti nezávidím, sama viem, aké je to mať opakované zápaly močového mechúra. Pritom sa naozaj teple obliekam, akonáhle sa ochladí, nosím aj košieľky, aby som nemala holé chrbát. Na nič studeného nesadajú, to radšej budem stáť 4 hodiny vkuse, než aby som si tak zavarila na zánět. Po sexe sa idem hneď osprchovať, priateľ je na to pomaly alergický, ako okamžite vyskočím z postele. No ale on zápal nikdy nemal, tak nevie aká je to bolesť a paliem pri čůrání. Kamarátka ale mala podobné problémy a poradila mi UROVAL akut, že jej na to zaberal, tak som ho taky vyskúšala. No a musela som jej dať za pravdu, že fungoval. Samozrejme k tomu som pila klasický brusnicový čaj a snažila som sa denne vypiť aj tri litre, aby sa telo vyčistilo. a tiež som sa dozvedela, že je dobré brať probiotiká na posilnenie imunity, že ych tak často na zápaly nemusela trpieť. Moja neter na ne trpí už od malička a či sa jej to bude neustále vracať, tak sa má na čo tešiť : (

Mam na to velmi strucnu radu, mne pomohol wobenzym
skuste ho - odporucam

Ja som už tiež veľa čítala o probiotikách. Dopĺňam si ich aj z bežného jedla, ale podľa lekárov je fajn mať aj nejaké tie probiotiká v doplnku. Voda, čaje a teplé oblečenie u mňa samozrejme nemôže chýbať. Chcela som sa spýtať akou formou sa používa ten uroval akut. Ja som sa kdesi dočítala, že je dobrý aj uroval manosa s enzýmami. Má to tie pomocné enzýmy a tiež si ho veľa ľudí pochvaľuje.

Pozdravujem dievčatá, nie, že by som tu chcel medzi Vás vstupovat, ale vždy lieky - nieje žiadna výhra. Zamysleli ste sa, aké sú príčiny Vašich zdrav. problémov. Našiel sa niekto, kto Vám povedal prečo sa to deje? Ja som takého človeka našiel a svoje zdravotné problémy sú už minuloisť - lieky neužívam a som zdravý i ked lekáry tomu nechcú verit. Mal som podobný problém, no pani mi povedala, že mám strach. odstránila všetky dôvody, urobila liečbu a ja som plne funkčný, dokonca veselý, mám rád život a to je dôležité. Ak máte chuť popremýšla, nechám Vám jej stránku, máte tam všetko.
www.srt-therapy.webnode.sk Akaša