Zapal močoveho mechura

Určite by som išla v ústrety prevencii, pohybu a dostatku pitnej vody. Dostatok pitnej vody neznamená 1-2 poháre denne a je to v pohode. To znamená minimálne 2 litre vody. Obmedzovať kofeín, dobre sa obliekať, nosiť ponožky, spestriť si stravu… Mne pri mojom zápale povedala lekárka, nech si ešte dokúpim probiotiká. Tak som si kúpila uroval biotic a teraz robím už všetko pre to, aby sa mi zápal viac nevrátil. Aj keby som mala ísť 30x k lekárovi a tomu istému tak pôjdem, pretože človek nikdy nevie, čo je za tým. Ďalšia vec keď si platíš zdravotné, či už sama alebo od štátu, tak by si to mala využívať a nie spoliehať sa na to že to prejde…

Súhlasím s Vašim názorom, že je potrebné mať prevenciu, pretože bez prevencie a hlavne dobrého životného štýlu dnes človek skončí veľmi rýchlo. Záleží taktiež na psychickej stránke človeka. Jednoznačne dobre nepôsobí tlak a stres a vyvoláva to aj horšie príznaky. Ja som si zvykla už zvykla, že si doprajem ráno vitamín C. Nehojili sa mi rany a zistila som, že mám nedostatok vitamínu C, pretože som na to nejak pozabudla. Stačili 2 dni preventívneho C a bola som v pohode, ranky sa začali hojiť. Ja som si taktiež dokúpila uroval akut, ten mi odporučila lekárka ako prevenciu a pomerne dosť rýchlo som sa z mierneho zápalu dostala. No dnes už jednoducho nepodceňujem prevenciu a tým pádom nemusím toľko užívať liekov.

Pri problemoch s mocovymi cestami a oblickami je vynikajuci petrzlenovy olej aj brusnicovy sirup alebo stava. Ja ich nakupujem tu, mozem odporucit: http://www.nutrimas.sk/Petrzlenovy-olej-100-250ml-v-tmavom-skle-d365.htm
Treba pit dostatok tekutin, tiez je dolezite, aby sa moc zbytocne nezadrziaval, nech sa nemnozia bakterie… tiez nosit bavlene spodne pradlo, ziadne tangace… a najlepie je pouzivat bio vlozky pripadne tampony…

Tak o petržlene počujem seriózne prvý krát. Už som sa dočítala o brusniciach. Dokonca som niekde našla aj to, že je dobrá škorica s medom? Ja osobne uprednostňujem teda dostatok zásoby vitamínu C a od kamošky (lekárničky) mám nejaké probiotiká od valosunu, ktoré obsahujú D-manosu a brusnice. Nad brusnicovým sirupom som uvažovala, ale nechcem žiadne umeliny, takže som sa rozhodla, že tento rok si brusnicový sirup urobím sama podľa starkej :wink:

Vacsinou tu pisete hluposti o zapaale mocoveho mechura, uvediem preco. Moja manzelka absolvovala takmer vsetky tie pracedury o ktorych sa zmienujete a este k tomu mnozstvo a mnozstvo roznych liekov, brusnic a ja neviem coho este a hlavne more casu v cakarnach u lekarov, al vysledok bol nulovy. Az ked dcera zistila, ze v nemecku vyrabaju injekcie na tento problem, ktore sa volaju StroVac. Vrelo odporucam. Odvtedy, ako dostala poslednu injekciu-su totiz tri, preslo uz 5 mesiacov a cudujte sa nasi pani urologovia - zatial chvalabohu ziadny zapal, Ked sme o tom informovaliurologa, tak nam povedal, ze co to je za blbost, lebo on o tom este ani nepocul. Kliknite si na internete Strovac injekcie a mozete si precitat recenzie na ne. Nevravim, ze pomozu kazdej, ale vacsine urcite. Vyrabaju ich v nemecku a predava ich SANEGO.

Mne velmi pomohla tinktura z kapucinky, vola sa tiez “mocovy penicilin”, je naozaj velmi ucinna: http://www.nutrimas.sk/Kapucinka-vacsia-liehovy-bylinny-extrakt-100ml-d376.htm

Je málo ľudí, ktorí zmýšľajú tak ako Vy. Bohužiaľ si tým nevážia svoje zdravie. Som rada, že aspoň niektorí myslia na prevenciu tak ako ja. No vidíte a minulý týždeň som umývala okná a nemala som pri sebe tie probiotiká, tak som poprosila sestru, nech mi donesie Uroval manosa Akut, viem, že ona ho používa. Zabral veľmi rýchlo. Taktiež som si ale hneď dala horúci urologický čaj. Našťastie to ešte v ten deň prešlo :slight_smile:

Som veľmi rada, že zabral :slight_smile: Uroval manosa Akut používam a som veľmi spokojná :slight_smile: Verím, že sa snažíte o prevenciu, ale rovnako ako ja, máte nešťastie pri nachladnutí. Človek nie je dlhší čas chorý a potom bum a príde azda všetko. Mne prišlo s nádchou aj nejaké malé problémy s močovými cestami. Rýchlo som to liečila. Lekárke som to však povedala, aby o tom vedela a pri teste moču zistila, či ešte niečo zlé mám v moči, ale našťastie všetko dopadlo viac ako dobre :slight_smile:

Mne pomohol cibulovy caj a zazvorovy s medom a samozrejme teple oblecenie. A pocas zenskych dni Panadol femina.

Hm, tak ja sa snažím panadol femina vyhýbať, resp. všetkým týmto tabletkám. Osvedčilo sa mi počas menštruácie, keď som pila veľa veľa magnézia - obyčajne teda v šumivej podobe + vyhrievala som sa pomocou vankúšika. Cibuľový čaj? O tom som ešte nepočula. Myslím si však, že probiotiká či už je to uroval manosa akut, alebo akékoľvek iné, určite menej uškodia ako napríklad ibalgin či panadol femina. Samozrejme, toto je svedomie každého človeka :slight_smile: a nechcem nikoho poučovať :slight_smile:

To je tak u nasich panov doktorov, necitaju o novinkach a jedine, co ich zaujima su peniaze --cest vynimkam. aj nam sa stalo to iste, urolog povedal, ze to je blbost a my sme bez zapalu chvalabohu uz 9 mesiacov. Teraz zaciname zhanat udrziavaciu injekciu, ktorou sa preockujeme po roku ockovania zakladnym ockovanim. Drzime vam palce, aby ste boli uz bez problemou.

Ahoj, ja som nad tým, čo spomínaš, uvažovala, ale nakoniec to bol uroval manosa akut, ktorý mi pomohol pri príznakoch zápalu. Ľudia ako žiadna sranda. V živote nikdy som sa tak nanič necítila ako vtedy : ( Proste bolesti jak… Jednoducho neskutočné. Nikomu by som to nedopriala zažiť. Od vtedy poctivo dodržujem pitný režim (chce to veľa premáhania sa) + sa teplo obliekam. Kupujem si pravidelne brusnice, obsahujú látky, ktoré pomáhajú proti zápalom :slight_smile: takže bomba a určite obsahujú aj vitamíny, takže na 100% ešte aj imunita chránená :slight_smile:

Pri zápale moč. mechúra sa nemôže chodiť kúpať kvôli napr-chlorovanej vode a pod. Je možné iba do morskej vody.

Tibor prosim Vas, ako sa da ten liek objednat bez receptu? poslali by ste mi link, kde ste si ho objednali? velmi pekne dakujem Bea

Ahoj, tak ako dopadol brusnicový sirup? :slight_smile: Ja mám s valosunom taktiež dobré skúsenosti :slight_smile: Minulý týždeň mi pomohol uroval manosa akut pri zápale močových ciest. žiadna sranda. Čo sa týka petržlenu, tak ten dávam maximálne len do polievky, aj keď petržlenovú vňať mám veľmi rada. Ak sa ti ten sirup podaril, mohla by si mi prosím pekne potom napísať, koľko a čoho si presne dala? :slight_smile: Možno by som to skúsila budúci rok taktiež. Bohužiaľ rovnako ako ty, aj ja som sa stretla len s umelinami, alebo džúsy vôbec neobsahovali brusnicu, alebo len jemnú stopu brusnice. Tak neviem prečo to nazvú brusnicovým džúsom : (

Ahoj ja mám produkt proti zápalu močového mechúra. Ak by si chcela tak mi napiš na e-mail:janulkaPD@azet.sk

Ja som tiez mavala caste mocenie a pomohol mi pristroj na masirovanie a osviecovanie ultrafialovym svetlom. Nechodim casto v noci na zachod a v klude sa vyspim. Do polievok davame viac korenia a štiplavej papriky.

Určite by som vám odpuručila wobenzym - perfektne mi zabral.

Ahojte, co mozem odporucit na zapalove problemy vsetkych druhov a nie len na ne, je AC11, specialny extrakt z Amazonskeho Macacieho pazura (vilcacora) so silnymi protizapalovymi ucinkami. Z vlastnych skusenosti viem, ze na klbove zapaly funguje vyborne. Tato latka ma 8 US patentov a jeho ucinky su potvrdene mnohymi lekarskymi studiami. Mozte pozriet na energiabhip. sk

Infekcia močového mechúra

Rozpustiť 2 lyžice medu a 1 čajovú lyžičku škorice v pohári vlažnej vody a vypiť. Týmto sa odstrání infekcia močového mechúra a močových ciest.