Zapal močoveho mechura

Ja mám 18 rokov a tiež sa mi to často opakuje, skutočne stačí málo, aby sa mi to vrátilo. Ja odporúčam hlavne ostať po vypuknutí čo najdlhšie doma, dať si horúci kúpeľ (ale nie veľmi dlhý), zababušiť sa pod deku a pod perinu a na podbruško si dať hrejivý vankúšik. 2 urinaly, urologický čaj a pospať si, nech nemyslíte na to, že vám treba na wc. To by malo zápal na čas odplašiť :)

Mojej sestre zaberá D-mannose, čo je jednoduchý cukor. Na Slovensku sa predáva len v malých množstvách už obsiahnutý v prípravkoch na močové cesty. Najlepšie je ho mať v práškovej forme. Užívala ho každé 3 hodiny po 2 gramy. Takéto dávkovanie odporúčalo mnoho ľudí ktorí ho vyskúšali. Najvýhodnejšie sa dá objednať z USA. Na tejto stránke http://pevne-zdravie.blogspot.... je postup ako odtiaľ objednávať + nový zákazník získa zľavu po zadaní zľavového kupónu.

Mne na zapal mocovych ciest pomohli brusnice UroMax objednavam ich zo stranky pilulka24. Obsahuju vysoku koncetraciu brusnic a su cenovo dostupne nie ako tie ostatne predrazene produkty. Dolezite je aby bol zapal dolieceny. Ja som vzdy brala atb 10 dni a potrebna je aj kontrola ci je moc cisty. Dolezity je aj pitny rezim bylinkove caje a cista voda ziadne sladene ani kava kedze cukor a kofein vytvara vhodne prostredie pre skodlive bakterie. Kazdy den si dat jeden strucik cesnaku kedze je to prirodne antibiotikum. Zvysit prijem vitaminu c aspon 500mg za den bud v tabletkovej forme alebo citrusy. Ked pocitite bolest v podbrusku ze by to mohol byt zacinajuci zapal hned je dolezite si dat vysoku davku cecka aj 1000mg a cesnak a pravidelne mocit nezadrziavat moc. Pred stykom sa odspodu umyt a po styku do hodiny vymocit. Nesediet na studenom. Nenosit nohavice zo syntetickych materialov. To je asi vsetko viac ma teraz uz nenapada. Verim ze Vam to pomoze
:)

Ahojte, blíži sa leto ale ja sa nie a nie zbaviť problémov. Raz je to zápal močového mechúra a potom zase mykóza a takto neustále dookola. Cítim sa už akoby som v začarovanom kruhu :( neviete mi poradiť, čo s tým?

co s tym? no jednoznacne to treba liecit. Beries aj nejake tabletky alebo nieco?

tieto problémy ti zrejme zostali ešte od zimy, pretože mám skúsenosť, že väčšinou v zime prepuknú. Je zlé že u teba stále pretrvávajú ale je to znak toho že tvoje telo sa tomu nevie brániť čiže treba s tým akútne niečo robiť.

Je to dosť možné, v zime som si prešla aj teplotami, ale tak to som brala tak normálne lebo to nie je zima aby som chorá nebola. Len teraz toto a už naozaj nevládzem. Tak používala som na mykózu krémy a tie také rady čo som našla, že by mali pomôcť, domácke, ale nič z toho nezabralo.

uz to ze byvas cez zimu nie je dobre znamenie. Neviem preco ludia sa coraz viac zmieria s tym ze byvaju chori....No co myslis o com to sveci, ze nic z toho nezabralo?

Ja ti poviem prečo..pretože vyriešiť zdravotné problémy dá mnohokrát naozaj zabrať.. a to naozaj viem o čom hovorím :( Neviem o čom to svedčí, žeby o tom, že tie veci proste nie sú účinné?

Magali ahoj sveci to o tom, ze mozno su ucinne ale nie pre teba. Pretoze zrejme tvoja imunita a tvoje telo je uz na tom tak zle, ze sa proste samo nevie branit. A je potrebne ho zvnutra dat dokopy, nech sa opat vie branit :)

lenze to neznamena ze sa treba s nimi zmierit, ale ze ich treba riesit. Ked zdravotne problemy pridu tak asi to svedci o niecom. O tom ze nieco v tele nie je dobre. Oni mozu byt ucinne pre niekoho kto ma tie problemy este len v zarodku. U teba je to uz ine a treba to liecit zvnutra.

Jasné, že sa s tým človek nemôže len tak zmieriť. Potrebné je to liečiť, čo najskôr je to možné. Ja som dlho trpela rôznymi zápalmi a infekciami. Potom som si povedala, že vyskúšam nejaké enzýmy, lebo kamarátka ich brala, že možno by aj mne mohli pomocť a nakoniec to tak aj bolo. Pomohli mi dostať sa z toho :)

Veď ja sa nechcem s nimi zmieriť ja ich chcem riešiť, len už neviem ako :( dcerenka, vyskúšaš enzýmy? na takéto problémy? to mi nejde nejako dokopy. Ako si ich brala?

možno ti to nejde dokopy. Ani mne to na začiatku nešlo, ale za vyskúšanie mi to stálo. Pár mesiacov som ich brala, keď sa mi začal zdravotný stav postupne zlepšovať :) samozrejme je dôležité aké enzýmy budeš užívať.

Enzymy su najlepsie zivocisne :) ja uzivam wobenzym ktory obsahuje tieto enzymy a mala by som si asi zaklopat, ale drzim sa fit uz dlhoooo. Co predtym nebolo mozne. Nepresiel pol rok aby som nemala urologicke problemy a teraz nic :-))

Ahojte trápil vás niekedy močový mechúr v takomto teplom období? neviem čo som robila, keď som to lapla a neviem ako z toho von. Brusníc som zjedla už toľko, že zachvíľu zo mňa bude veľká brusnica :-(

By si sa čudovala koľké máme rovnaké problémy a áno aj v lete :( U mňa je jedno či je leto či zima zápal mechúra si ma dokáže vždy nájsť :(

Brusnice nestačia, keď problém prepukne. Treba to liečiť. Brusnice sú fajn ale len tak pomimo. Tie priamo zápal nevyliečia. Skúšala si sa zamyslieť, čo mohlo spôsobiť, že si chytila zápal práve teraz??

V takomto období mať takéto problémy nie je normálne. Vlastne to nie je normálne v akomkoľvek období. Ako sa stravuješ? Máš dostatok vitamínov aby ti udržali imunitu v poriadku?

Neviem kočky, myslíte, že za tým môže byť problém s imunitou? Ako sa stravujem snažím sa zdravo, aj keď nie vždy to ide, keďže sa neustále za niečím naháňam. Keby som si dala pozor na stravu tak sa mi imunita pozviecha?