Zapal, mykoza, svrbenie v posve

Dlhodobo mavam palenie v posve, stale sa to opakuje, mam zistene chlamydie, na ktore mam lieky, ktore som zacala uzivat, ale to palenie v posve neprestava, dokonca po niektorych predpisanych mastiach sa to zhorsi, poradi mi niekto u koho co zabralo, nejake doplnky, sedacie kupele, alebo mast bez predpisu? Dakujem za radu.

Pozor na stres, teplo sa obliekat, bavlnene biele obycajne nohavicky, ziadne tampony, neholit sa, umyvat sa dole len cistou vodou, nesediet s prekrizenymi nohami, jest cesnak, doma si radsej prikurit a behat len vo volnej sukni na ostro, ziadny sex, to su moje postrehy.

Kriste Pane, z tvojich rád musí mať tvoj chlap ozaj radosť - smrdieť cesnakom a ani sa ťa dotknúť - to už je len liečba.

Na margo cesnaku, je to velmi zdravy a lacny prirodny “liek”. Staci si par krat umyt zuby a pouzivat ustnu vodu, nic potom nie je citit. A aj keby nieco bolo citit, sme predsa dospeli ludia.

Dobrý večer, ja touto chorobou trpím viac než pol roka už neviem čo robiť, ale idem vyskúšať ešte nechtíkové kúpele a domácu nechtíkovú masť.

Z mojich skúseností pomáha vysadiť akékoľvek sladkosti, sladené nápoje, cukor príjmať iba cez ovocie, jesť veľa zeleniny a znížiť dávky mastného v strave, je to tažké, treba ale vydržať aspoň 4 týždne a zápaly ustúpia. Nepiť kávu, čierny čaj a úplne vylúčte mliečne výrobky, skúste do seba neliať žiadne lieky, ale ani chémiu, po týždni až dvoch sa stav môže u niekoho trocha zhoršiť, telo každému reaguje rôzne, ale potom to začne pomaly odchádzať, záleží na tom, ako komu zareaguje imunitný systém a kto je ako na tom zdravotne. Ak nevydržíte takúto dietu a máte nejaké výhovorky ako že na svoje zdravie nemáte čas alebo silu, tak radšej chodte k doktorovi, nech vám spraví vyšetrenia a nasadí masť, ktorá zaberie, telo to vie spraviť samo, ale nie je to také ľahké a okamžité, ako pomocou mastičky od lekára. Taktiež to nie je také účinné, lebo mastička potlačí len prejav tela, ktoré upozorňuje na iný problém, no problém je väčšinou niekde inde.

Skus enzymy, tie pomahaju, aspon mne pomohli, ked som mala tento problem. Uzivala som wobenzym a bola som s nim spokojna.

ahojte. prave bojujem s problemom akym je svrbenie a palenie. tieto problemy som doposial nemusela nejako riesit lebo nikdy predtym som sa s tym nestretla a teraz neviem co robit. ako sa toho zbavit, lebo ak mam pravdu povedat dost ma tieto problemy obmedzuju v beznom zivote, v beznom kazdodennom fungovani. :frowning:

Zrejme niekde nastala nejaká zmena alebo niečo. Toto je teda prvýkrát, čo máš takýto problém??
Skúšala si už na to niečo?
Ja ti úplne rozumiem, že ťa to obmedzuje, ja by som bola neustále nervózna z toho, to už sa poznám :confused:

Kedy tieto tvoje problémy začali? Nezačalo to náhodou návštevou napríklad kúpaliska? Nejakej plavárne??

Toto by ma po pravde ani neprekvapilo, lebo u mna tiez vacsinou sa svrbenie objavi ked sa vratime z nejakeho vyletu, ked sa chodime kupat. Ale nemusi to tak byt u kazdeho. Niekto zase s takymito vecami vobec nema problem. Napriklad segra, ta nechapala dlho preco sa plavarnam a kupaliskam vyhybam. Lebo ona sa s niecim takym este enstretla :open_mouth:

snad nieco uz skusala, lebo sak zit s takymto problemom to nie je bohvieco :confused:

nie je to bohvieco, ale ked mnohe mame tendenciu nechat to len tak a cakat, ze to prejde same, len toto je problem, ktory sam neprejde, ktory sa akura tak moze zhorsovat ked mu nebudeme venovat dostatocnu pozornost :confused:

Áno, preto som sa pýtala. Lebo som o tom počula aj ja, že väčšinou tieto problémy vznikajú z vody, že nejako sa naruší asi to prostredie tam dolu aké má byť :open_mouth:

Nie je to bohviečo s tým žiť, to máš pravdu, ale poviem ti, že sú ľudia, čo sú schopní s tým žiť a čakať, že ten problém proste sám odíde, že to odozneje samé, bez nejakého nášho pričinenia :open_mouth:

problemov kvoli ktorym nieco taketo moze vzniknut je mnoho, u kazdeho to moze byt nieco ine, nieco ine to moze sposobit, no je potrebne co najskor to zacat liecit, aby ten problem odoznel, lebo z vlastnej skusenosti viem povedat, ze ked sa tymto problemom nevenujeme tak sa dokazu zhorsit a teda potrapit vedia poriadne :frowning:

presne tak, mne sice tiez trvalo nejaku dobu, kym som sa tohto nezdaru zbavila, ale podarilo sa mi to a to je to podstatne!!! :slight_smile:

ako sa ti to podarilo? ako dlho si mala problémy tohto typu?? :slight_smile:
mne na tieto problémy moja babka radila rôzne kúpele sedacie, síce si dám málokedy pvoedať, poradiť, ale od nej som si dala, ale zlepšenie mi to neprinieslo, takže ak vám niekedy niekto dá podobnú radu, tak to rovno vynechajte :wink: je to zbytočne :wink:

Tieto babské rady platia len na niekoho alebo skôr by som povedala, že pomáhali kedysi, ale dnes akoby boli zdravotné problémy odolnejšie voči takýmto riešeniam. Takýmto nazvala by som to liečbam :open_mouth:

dlho, niekolko mesiacov a poviem ti, ze uz som bola pomaly zufala, coto som si aj skrz to poplakala predsa len to nie je bohvieco den co den sa trapit s tym, ze ta nieco pali, svrbi :frowning: o takychto kupeloch som pocula aj ja, no nemala som odvahu to vyskusat, radsej som zasla do lekarne sa popytat, co by mi mohlo pomoct, viac verim takymto veciam jak babskym radam :slight_smile: a aj som urobila dobre, kupila som si tam Femigel a ten ma zbavil tohto neprijemneho pocitu nadobro :slight_smile: