Zapal, mykoza, svrbenie v posve

Ja som to teda skusala, vraj ze harmancek moze pomoct a nepomohol mi vobec. Ziadne zlepsenie, cize za mna to bolo zbytocne skusanie a uz by som sa teda na to nedala ani nahodou.
Co to je zac? To ti akoze lekarnicka odporucila jo?

Toto je najhoršie, že keď už si myslíš, že si našla niečo, čo ti pomôže a napokon nič z toho :frowning:

1 Like

lenze aj to sa stava, akoby ti povedala moja mamka, ze neskusis, tak nevies, aj ked viem si predstavit, ked mykoza trapi niekolko mesiacov a nic nepomaha, tak to je pomaly na osedivenie! to chlapi si podla mna taketo problemy ani len predstavit nevedia :open_mouth:

ano odporucila, povedala som jej ake mam problemy, ako dlho ma to trapi a ona mi poradila :slight_smile: je to prirodny vaginalny gel, ktory obsahuje najjemnejsi olej Tea Tree, ktory ma antisepticke ucinky :slight_smile: ja ako som ho zacala pouzivat tak postupne u mna odoznelo aj svrbenie, aj vytoky a celkovo aj ten neprijemny pocit, ktory so sebou zdravotne problemy tohto typu prinasaju :wink:

ahojte. vela ste mi tu toho popisali, tak vam odpisem postupne :slight_smile:
@haniena ano toto je prvykrat co ma nieco taketo draplo, preto som z toho taka mimo, keby som to uz niekedy mala tak uz by som asi vedela co robit, no takto len tapem :confused:
@magdi_85 nie nie, nikde sme takto neboli posledne mesiace, takze z toho to nebude, kedysi sme aj chodili v zime plavat, ze na krytu plavaren, ale tento rok sme neboli ani raz :slight_smile:

pravdu mas v tom, ze to nie je bohvieco. ako som pisala dost ma to obmedzuje. lebo tiez to ma vplyv aj na moju psychiku, kedze sa necitim moc dobre. skusala som akurat tak zmenit mydlo, co som pouzivala na intimnu hygienu. ale to nepomohlo, tak teraz skusam bez nejakych mydiel, no zlepsenie teda nebadam. neviem ci to chce viac casu alebo co.
@syminla to je akoze gel, ktory je urceny na intimnu hygienu? akoze na bezne umyvanie alebo??

ako dlho uz fungujes takto akoze bez mydla? akehokolvek? mozno to chce aj viac casu, predsa kym sa to da nejako dokopy, ci?

Lenze ak problem neni tam, tak bude vyckavat len zbytocne a cakat na nieco, na nejaku ulavu, ktora ani len nemusi prist, tak to teda nie je bohvieco! :frowning:

Kolko to trvalo, kym tie problemy odozneli? Ako sa to pouziva?
Mna by zaujimalo aj to, ze ci tie problemy sa potom aj nejako vratit nemozu :open_mouth:

mozno. no po pravde netusim. bez toho som uz nieco cez mesiac a osobne som ocakavala, ze po par tyzdnoch proste nejake zlepsenie pride, ak teda je problem tam, len evidentne nie je. alebo neviem. no najradsej by som uz bola z toho vonku. len kamoska mi akurat vcera povedala, ze nech sa pripravim na to, ze cim dlhsie tieto problemy budem mat tym horsie sa mi bude z nich dostavat :frowning:

Vlastne to máš pravdu. Ale tak ja dúfam, že sa ti podarí z toho dostať, čo najskôr a nebude ťa to už trápiť. Lebo mať toto ešte aj v lete, v teplách tak to by bolo celé zle. To teraz si asi aj muža dala na druhú koľaj, nie? :confused:

tak za seba ti mozem povedat, ze ako sa mi podarilo toho zbavit, tak mam pokoj, tie problemy sa mi nevratili a dufam, ze sa ani uz viac nevratia :slight_smile:
ako sa pouziva? to balenie, co som si ja kupila obsahuje styri take aplikatory alebo akoby som to nazvala a vezmes si normalne jeden, ten pouzijes a potom ten obal vyhodis :slight_smile: no najidealnejsie je pouzivat tento gel vecer, tesne pred spanim :wink:

poviem ti, že o tomto, čo si písala som ešte nepočula, že čo to je zač :open_mouth: ale podľa toho, čo píšeš nevyzerá, že by to bolo nejaké náročné na použitie :slight_smile:

Tiez by som sa ta chcela spytat, co si to vlastne pouzivala. Je to aj nejaka forma ochrany alebo len priamo na pouzitie ak sa mykoza objavi?

A preco by to aj malo byt nejako narocne, myslim si osobne, ze tieto veci by mali byt praveze jednoduche na pouzitie. Staci, ze sa s takymito problemami my zeny musime trapit nieto este aby sme sa trapili s tym ako co sa pouziva :smiley:

heh presne tak, ja mam taku uchylku, ze si taketo produkty vyberam hlavne podla toho ako narocne a casto sa pouzivaju :slight_smile:

veď ja nehovorím, že by to malo byť náročné, podľa toho čo písala sa mi to zdá celkom jednoduché a aj praktické, čo sa týka použitia, len by ma zaujímalo aj to, že za aký čas tá úľava potom prišla po použití :slight_smile:
ani nehovor, my ženy sa s takýmito vecami musíme trápiť :frowning:

tak vies, chlap by nieco taketo nezvladol :slight_smile: im staci aj soplik a uz umieraju

ved ani to nie je narocne, je to v pohode, jednoduche prakticke a hlavne, ze je to ucinne :slight_smile: to je najpodstatnejsie :slight_smile:
@zentiina ako som pisala ja som ten gel pouzila, ked som mala problemy :slight_smile: predtym mi ani len nieco take nenapadlo, ze by som si kupila, je pravdou, ze o tieto veci sa zacneme zaujimat az ked problemy pridu a nejako na prevenciu nedbame :confused:

Tak to je jasne. Teraz je taka uponahlana doba, ze malokto mysli tak povediac na nieco dopredu. Ludia su uponahlany a niekedy proste nepremyslaju :slight_smile: A tak teda pomohol? Ja kolkokrat na to myslim, ze by som nieco take mala mat doma, ale k tomu, aby som si to sla aj kupit sa uz nejak nedostavam :confused: