Zapal, mykoza, svrbenie v posve

to je asi aj preto, ze si myslime, ze niektore veci, niektore problemy sa nas proste netykaju :confused:
jasne, mne Femigel pomohol, keby mi nepomohol tak ti o nom asi nebudem pisat, nemyslis? :slight_smile: nevies si predstavit aka som rada, ze som z toho vonku, ze tie problemy su uz minulostou! tak nemusis to mat stale doma, ale ked nejake problemy sa objavia tak hlavne netreba cakat a otalat, ale je dobre to zacat riesit co najskor!

Ja som tým trpela niekoľko rokov až sa my zistila alergia na múku, takže to bolo prekvapenie. Od vtedy mám pokoj

to je zaujímavé, o tomto som teda ešte nepočula, že by zrovna toto mohlo mať nejaký vplyv na mykózu :open_mouth:

Tak to som teda aj ja nepočula, ja som si prešla toľkými vyšetreniami dokonca som už mala robené krémy na mieru a aj čípky. Každé dva týždne som bola na gynde a doktor bol už zúfalý. trvalo to asi dva roky. Nakoniec ma poslal na imunológiu a zistili intoleraniu na pšeničnú múku. Prestala som jesť všetko čo bolo zo pšeničnej a prestalo to. Takže aj dakéto veci sa dejú:-)

To ma teda prekvapilo, ale nejak aj tak nerozumiem ako by tieto dve veci mohli byť prepojené… Inak, chcela som sa opýtať :slight_smile: ako dlho sa smie femigel vlastne používať?

Par krat ma mykoza chytila, no ziadnu alergiu nemam. Podla mna to bola asi len nejaka zhoda nahod

kocky, ktora ste tu prosim vas pouzivaly ten vyssie spomenuty gel? mala by som par otazok

nechcem nejako riesit tvoju gramatiku :slight_smile: viem, ze kazda mame nejake znalosti a vieme ine veci, no ked som videla, ze pouzivalY, tak mi skoro oci z jamiek vyskocili :slight_smile: ale o tom som nechcela :slight_smile: ani som to nejako zle nemyslela, aby si si to zle nevysvetlila :slight_smile: ale k veci, neviem ci si citala co som vyssie ja pisala, ja mam s nim skusenost a dobru, takze cokolvek sa pytaj :slight_smile:

tak to az teraz pozeram, co som to vlastne napisala :slight_smile: asi som mala zatmenie alebo co to :slight_smile: tak stane sa kazdemu, no to som nechcela. ty si sa k nemu ako dostala? da sa kupit len v lekarni alebo ho dostanem aj niekde v lekarni

Keď pôvod mykózy môže byť zrejme rôzny. U každej z nás ju môže vyvolať niečo iné :slight_smile:
Najhoršie je to, že už teraz bude teplo, už aj šaty začneme vyťahovať a teplo, šaty a takéto ženské problémy, tak myslím, že to nie je bohvie čo :frowning: Nie je to ružová vyhliadka pre žiadnu z nás :confused:

ani nehovor. dufam, ze to bude prec co najskor. lebo toto ma uz nebavi.
dala som. aj ked sa mi to nepriznava lahko, ale tak co som mala robit? ked mam problemy, tak proste niektore veci nejdu a radsej pockam a dam sa dokopy ako zbytocne nieco silit a som rada, ze drahy to akceptuje :slight_smile:

je mozne pouzivat ten gel akoze dlhsiu dobu? mozes mi napisat, ze ako je dobre ho pouzivat? je k tomu aj nejaky pribalovy letacik alebo?

ale to sa stane :slight_smile: aj mne obcas takto ujde, kazdy clovek je podla mojho nazoru omylny, z toho si netreba robit tazku hlavu, myslela som to zo srandy :slight_smile:
ako som sa k nemu dostala? normalne v lekarni, uz som to aj vyssie pisala :slight_smile: ale asi si si nevsimla :slight_smile: ale da sa objednat aj cez internet, co som pozerala :wink:
@milastankovie co myslis, ze dlhsiu dobu? zalezi ake velke su tvoje problemy, je dobre gel pouzivat ak su tie problemy vacsie, vaznejsie, tak az do casu kym proste nevymiznu :slight_smile:

to si neviem predstaviť, chodiť skrz to po doktoroch, po rôznych vyšetreniach veď to je aj na čas náročné a tiež si myslím, že aj na energiu :open_mouth:
ale myslím, že je dôležité to, že sa cítiš dobre, že tie problémy už nemáš :slight_smile: mňa zaujal ten gél, o ktorom tú kočka písala, že jej pomohol :open_mouth:

toto ma zaujimalo, ze ci aj viac dni po sebe, ci akoze dlhsie, ci to nemoze mat nejaky negativny vplyv potom, ale tak podla toho co si mi napisala tak zrejme sa obavam uplne zbytocne :slight_smile:
a k tomu pouzivaniu, ze jak sa gel pouziva sa dostanem jak?

na príbalovom letáčiku :slight_smile: počula som o ňom už aj od kamošiek, že im dosť pomohol a aj som premýšľam že by som si ho aj mohla kúpiť len ako takú rezervu, ak by takýto nejaký problém nastal

Myslím, že je prirodzené to, že používať ho až kým problémy nezmiznú, veď o čom by to bolo použiť to len raz ak by aj potom nejaké problémy ešte pretrvávali?
To by podľa mňa nemalo žiadnu logiku :slight_smile:

viete mi povedat, ci je aj nejak stanovene, kolko dni sa moze max pouzivat bez akejkolvek prestavky?

Myslis, ze by bol nejaky problem, ak by sa nejako dlhsie pouzival?
Podla toho co som citala sa mi to nejako nezda, najma nie co sa tyka zlozenia, ze by to mohlo mat nejaky negativny vplyv na zdravie alebo co :open_mouth:

toto ako som pisala aj mne zaujimalo, ale nemal by s tym byt problem, kedze mi o tom pisala kocka, ktora ma s gelom skusenost, takze som taka pokojna, aj ked bude asi predsa len najvhodnejsie, ked si to vyskusam na vlastnej kozi, ze ake ma ucinky :slight_smile:
som rada, ze je k tomu aj pribalovy letacik, ze teda si budem vediet o tom nastudovat cosi viac :slight_smile: