Zapal sedacieho nervu

Mam problem. Uz mesiac mam zapal sedacieho nervu. Pri tom sa neda sediet, ako keby ste mali krc vo vnutri nohy. Po vybrani antibiotik, ktore som bral 1 mesiac mi dali injekcie, dobral som a stale to boli, prosim o radu.

Ja mam tiez zapal sedacieho nervu uz 9. mesiac, niekedy su bolesti slabsie, inokedy nemozem spat, rovnako sa 9. mesiac liecim na trombozu, takze liecba je komplikovana, teda podla lekarov. Predpisali mi len lieky na uvolnovanie svalstva. Tak sa len trapim, co bude dalej, pretoze o tyzden odchadzam na 3 mesiace do zahranicia.

Mám už asi 2 mesiace zápal sedacieho nervu. Sú to prebdené noci. Tabletky zaberú hodinu, od injekcie VERAL mi bolo špatne, vzala som prvú a idem to vrátiť. Konečne som sa vyliečila zo zvýšenej činnosti št. žlazy a teraz toto. Nechcem sa dávkovať liekmi. Poradí mi niekto niečo prírodné? Mám 72 r., už sa nevládzem vystrieť.

Ahojte, tak to som zase ja teraz som bol na neurologii, dala mi nejeke lieky a poslala ma na rehabilitaciu. Som zvedavy, ci to pomoze, uz sa s tym trapim 3 mesiac. Dam vediet papa. Lubeno

Na zápal sedacieho nervu sú super pijavice lekárske.Vstrekujú do tela protizápalové látky,prírodné ATB… www.altechniky.sk

ischias sa dá liečiť a mám s tým veľké skúsenosti, homeopaticky, pomohla mi táto liečba, teda skúste sa opýtať na tejto stránke v sekcii homeopatia, sú tam lieky je ich veľa mne zabral colocynthis

Bolí ma sedací nerv niekoľko mesiacov a mám aj vysunutú platničku, ktorá tlačí sedací nerv. Davali mi rôzne obstreky i plynové injekcie, ale znovu sa vracia. Má s tým niekto skúsenosti?

S chrbticou mam problem asi 3 mesiace. Mala som poviskakovane stavce, z toho zapal v hrudnej casti chrbta. Stale mi vyskakuju stavce v krizovej oblasti a chyta mi to sedaci nerv. Mam to iba kusok od zapalu. Mne osobne lekary nepomohli, obstreky a lieky proti bolesti nic neriesia. CHodim sa dat napravat k jednej pani do h.oresian. Dala ma dost dokopy. Zapaly si liecim obkladmi z lopuchov. Vyborne vedia vytiahnut zapal

zdravim vas.ako vas tak citam tak sa zamyslam ze som v riadnej kasi.vyskocila mi platnicka bol som na pohotovosti to nestalo za nic bol som sa napravit bolo fajn no o 3dni znovu mi vyskocila ale uz som nesiel.zaci na ma pobolievat sedaci sval.popise mi prosim vas co a kde boli pri zapale sedacieho nervu? vdaka

ahojte,ja trpim asi ani neviem cim uz od augusta minuleho roku pocitujem tupu bolest ktpra vyraz a do nohy …ani neviem kd e to boli ci driek(krize),alebo kostrc ale mam pocit akoby to bol sedaci sval,dostala som likey aj rehabilitacia ,ale nic nepomohlo vraj z e uz ma to bud e stale boliet,tak ked dostanete takuto odpoved od ortopeda co si pomyslite?? mam iba 23rokoc…neviem co by mi pohohlo…boli to pri sedeni aj chodzi…poradte mi prosim

Katka, asi treba zmeniť lekára. Nikto nemôže vedieť všetko. Ten tvoj lekár si s tým nevie poradiť, tak hľadaj iného. Ešte si veľmi mladá. Nevzdávaj to.

tak aj nad tym som premyslala,uz som sa docitala,z e lopuch pomaha vytiahnut zapal,ze suche teplo…hm dufam ze to prejde ,lebo ak mam mat taku bolest cely zivot radsej si to nechcem ani predstavit.

PROSIM VAS PORADTE MI MAM ZAPAL SEDACIEHO NERVU UZ 4 ROKY NEPAMETAM SA KEDY SOM NAPOSLEDY DOBRE SPALA NAJHORSIE JE ZE MA BOLI CELI CHRBAT AJ NOHY ANI NEMOZEM PORIADNE CHODIT A NEVIEM CI BI MI POMOHLA OPERACIA PROSIM PORADTE MI JA CHCEM ABI SA TO TRAPENIE UZ SKONCILO DAKUJEM

Naozaj ste este mlada ja mam problemy s chrbticou od 25 rokov ale teraz uz mam 52 a zial tiahne sa to so mnou tie cele roky ale bola tu aj stavba domu a pod . Nesmiete to zanedbat . K cviceniu sa treba odhodlat .Ked som mala vase roky tak som chodila aj s mojim vtedy malym synom cvicit hoci bolo malo moznosti ale prislo viac veci praca atd . a tym sa to skoncilo . Uz teraz viem ze s tym nebolo treba prestat nebola by som tam kde som dnes . Som PN 4 tyzdne so zapalom sedacieho nervu a je to trochu lepsie ale ešte nikdy som tak nebola

Mala som zápal sedacieho nervu a nemohla som isť k doktorovi lebo som bola v zahraničí. Po dvojtýždnových bolestiach vyrážajúcich do nohy, hlavne pri zohýnaní sa(akoby tam tahal krč)som sla do plavárne. Po dvojhodinovom intenzívnom plávaní a polhodine sedenia vo výrivke(nie teplej)bolesti samé ustúpili. Neviem, ci to spôsobila výrivka alebo plávanie, ale hned to zabralo. Teraz po roku som to dostala znova. Vyskúšam najskôr plávanie a uvidím, či to zaberie.

Ja som dostal zapal sedacieho nervu na velkonocny pondelok.Odvtedy lezim na chrbte a mam nesmierne bolesti v lavej nohe.Neviem sa otocit ani na jeden bok a ani sa postavit.Nikdy by som neveril,ze jeden nerv moze takto boliet a pytam sa ci to vobec prejde,lebo je to nesmierna bolest.Nepomahaju ziadne lieky a ziadne injekcie. Dokonca mi strpla lava strana nohy.Kamaratka mi doniesla krem ALOE a aplikujem si ho formou zabalou.A v piatok sa mi uz podarilo si sadnut na postel,bol som nesmierne stastny.Dufan,ze cez vikend urobim aj prvy krok a konecne sa dostanem von z izby…

ahojte som tu zas a stale mam horsie asilneise bolesti najhorsie je ze som v anglicku a na jedno vysetrenie cakam uz druhy mesiac ja si mislim ze som dost trpela 4 roky a konecne bi som sa chcela aj dobre vyspat a zacvicit si alo to sa neda prosim vas poradte mi

zdravim,ja som dostal zapal sedacieho nervu na velkonocny pondelok,boli to nesmierne bolesti v lavej nohe,priputalo ma na lozko a musel som lezat na chrbte a vlastne este aj teraz lezim,ale uz sa viem po tyzdni posadit,pomohla mi pomoc manzelky a listy z lopuchu,ktore sa davaju na bolave miesta a obviazu cca 15hodin,pomaha to,ale noha musi byt stale v teple,sice este si tak tyzden polezim,ale tie strasne bolesti uz ubudli a teraz uz len cvicit na nohu,ktora oslabla…

Kelly a kde ste zobrali lopúchové listy?? Už niekde rastú?? Lebo ja mám ten istý problém so sedacím nervom a práveže som čítala, že obklad z lopúchov je na tento problém super.

Dobrý deň, ja mám tiež problém so sedacím nervom, keď som nevedela čo to je skončila som u nevrologa a na infuziach. Teraz keď ma to chytá a rastie žihlava, odporučam sa šľahať žihlavou tri krát denne a kúpať sa v žihlave, keď nemáte možnosť ísť k lekárovi.Tiež na to pomáha suché teplo, takže nosiť teplý pas, nič mokré. Tiež mi pomáha na to liek surgam, nie je to silne ale zaberie to. Iné lieky ktoré mi predpísal neurolog boli silné a bolo mi z nich zle a nepomáhali.