Zápcha

Ja som o tom produkte ešte ani nepočula, Ale idem kuknúť, tiež mávam problémy

1 Like

Ani ja veru, ako to bude asi nejaká novinka. Kedysi som brala psyllium, ale to mi ako nejak moc nepomáhalo

TRULLY8 - ani by som nepovedala, ze ide o novinku, uz nejaky ten cas na trhu tento produkt je. Vyraba ho firma Nestle a je to plne rozpustna vlaknina, ktora ma vdaka tomu velmi dobre ucinky, lebo sa plne rozpusti v napoji a dokonca sa moze pridat aj do mliecnych produktov ako jogurt a kludne aj do teplnych napojov. Kludne sa pytaj, co ta zaujima. Mam s tymto produktom skusenosti, takze ti viem poradit.

ano, u mna to malo rychly ucinok, comu som neskutocne vdacna, lebo som sa aspon nemusela dlhsie trapit a teraz je uz vsetko v poriadku, na velku stolicu chodim pekne pravidelne :slightly_smiling_face: na internete som si to nasla a vyskusala :slightly_smiling_face:

Mirka ak by si potrebovala ohladom niecoho poradit, tak kludne pis. S Optifibre mam skusenosti a budem ti vediet odpovedat na pripadne otazky. Velmi rada pomaham ludom a preto ti aj pisem :slightly_smiling_face: :relaxed:

1 Like

mne zase na hnacky velmi pomohol tento produkt

Ahoj, prosím ťa on pomáha aj na hnačky? To je ako možné? Celkom tomu nerozumiem :thinking: Pri hnačkách sa dáva nejaké iné dávkovanie alebo čo? Môžeš mi to prosííííím vysvetliť, lebo som z toho po pravde jeleň :roll_eyes:

pozerala som ti to a davkovanie aj pri hnacke je rovnake ako pri zapche. vies, ono to moze byt tym, ze tie creva su podrazdene a preto niekto ma zapchy a iny zase hnacky. akonahle sa creva daju do poriadku, tak stolica sa upravi a preto je dobre nasadit vlakninu v takejto podobe.

treba ist podľa mna s tým doktorovi, ten ti bude vedieť najlepšie povedať

neviem voolky, ci v tejto situacii je dobre ist s takymito vecami k doktorovi. podla mna treba najprv vyskusat taketo volno predajne lieky, ktore pomahaju a ked to nebude prechadzat, tak potom navstivit az doktora. podla mna vo vacsine ide o podrazdene creva.

suhlasim s tebou @zarcitka :wink: :slightly_smiling_face: aj ja som to tak spravila, ze som si OptiFibre kupila a pravidelne pila a cakala, ci sa mi polepsi alebo nie. no nastastie mi vlaknina pomohla a uz je opat vsetko v poriadku :slightly_smiling_face:

v niektorych pripadoch je to fakt lepsie ako behat po doktoroch a nebodaj sa este nakazit covidom. keby bola situacia dobra, tak nepoviem ani pol slova ale ja osobne sa v tejto situacii vyhybam ako len viem nemocnici a vysetreniam. a stale ju pijes, ci si ju uz prestala ked nemas tazkosti?

hej hej to mas pravdu, clovek ak fakt nema neviem aky vazny problem, tak sa snazi si to doma nejak poriesit. vravite, ze ten OptiFibre je teda dobry? od akeho veku sa prosim vas moze uzivat a kde by som ho zohnala

napisem ti moj nazor a ten je taky, ze podla mna je velmi dobry. ja som ho uzivala proti hnackam a pomohol mi, vdaka bohu :pray: moze sa uzivat od 3 rokov, takze kludne aj detom ho mozno dat, ak maju problemy. ty ho chces pre seba ci pre niekoho ineho zistujes informacie?

Mozem sa ta spytat ako dlho si ho pila?

musim sa ti ospravedlnit, ze odpisujem az teraz, no cez velku noc som vobec na internete nebola. idem ti ale hned odpisat na tvoju otazku. optifibre som pila 3 tyzdne ale uz po tyzdni som citila ulavu, no uzivala som ho aj dlhsie, nakolko sa to moze a neskodi to organizmu.

V poriadku, vobec sa nemusis ospravedlnovat, chapem tomu. Vsak ani ja som sem casto nechodila aj ked raz som tu bola, to sa priznam, lebo som chcela vediet, ci si mi odpisala. A ako dlho si ho potom uzivala? Ci pokial si nevyuzivala cele balenie?

Babulky ktore balenie odporucate kupit? Videla som, ze maju aj mensie aj vacsie? To male vydrzi aspon na ten tyzden?

Drzim sa jedneho pravidla a to takeho, ze vacsie balenie sa vzdy lepsie oplati ako to male. Aj co sa tyka ceny, tie vacsie balenia su za lepsiu cenu ako male a aj ti dlhsie vydrzi. Ale aj to 125g vydrzi tyzden, toho sa bat nemusis, ze by nie.

Kelik, to je asi pravda, lebo co som pozerala ceny aj tohto produktu, tak to vacsie sa viac oplati. Nebudem teda spekulovat a kupim si to vacsie. Ved to bude mat isto dlhsiu zaruku a ked tak to niekomu ponuknem, ak to nebudem vladat vsetko vypit sama.