Zarastanie nechtov na nohe

Když nechcete jít k doktorovi a jste třeba z Prahy ? , tak se zastavte u mě ve Vysočanech. Jsem pedikérka a se zarůstarjícími nehty mám zkušenosti. Salon je u nádraží. Nebo napište @.

No, nějak jsem zapomněla. ivuse12@seznam.cz

ahoj barborka,
ja som mala takyto problem pred par rokmi na oboch palcoch,dost dlho som sa trapila a nakoniec mi museli vstrohovat zarastene nechty na chirurgii.pokial ti to hnisa,urcite by som volila chirurgiu,lebo ked mi nakoniec lekar ukazal,ako som to mala vrastene/co sa mi nezdalo/,asi by tu neomohla uz ziadna pedikerka.je to otazka par minut,omrtvovacka je neprijemna,ale potom mas pokoj.par dni musis mat palce obviazane,ale da sa s tym chodit.

Tento postup vyzera dobre, kedze sa toho zarastania a hnisania nemozem zbavit, no batrafen krem je na predpis, poznate aj nejaky iny volnopredajny liek. Dakujem za info, jarikkuaovi

am tiez ten problem s zarastenym nechtom na nohe
ale ja neviem ako ale podla mna to vyzera tak ze uz mi nezarasta ale ajtak to boli jak svina nechapem preco…mam ho nejaky vedcsi…asi sa tam objavilo to dive maso a bol som na chirurgii…skusal som lapisovat som kazdy den po dobu 2 tyzdnov a nevidel som ziadny vysledok tak som prestal…ale akoze nemozem ani sportovat ani chodit v teniskach ani nic…lebo ten palec ma boli co by ste mi doporucovali? chirurg vravel nieco o nejakom zakroku ze mi vyrezu dive maso a ak ano neviete ako dlho nebudem moct chodit?

mam tiez ten problem,lenze nasiel som som taku mast na zarastajuce nechty v USA nie az tak draha okolo 20 usd + posta.pouziva sa 1 tyzden a ten zarastajuci necht vam sam vyrasta von 100% ak chce niekto skusit,prosim piste

ja som mal tiež tento problém ale nešiel som na chirurgiu ale na ortopédiu tam som si objednal termín na operáciu kde ma uspali a upravili mi celé nechtové lôžko do teraz stým mam pokoj už je to asi 6 rokov :-)))

ahojte, ja sa stym trapim od velkej noci, no teraz som asi presla chirurgicke cez rozum. ta mi v lete odztrihla kusok maska, potrela lapisom anic. ale bolo to tak bolestive, ze som nemala doposial chut ist opat k lekarovi, a tak som skusala vsetky popisy, ktore uz boli aj v tomto prispevku popisane.vkladanie vaticky nepomohlo, jedine co som skusila, nech mi necht opat vyrastie, kedze mi na chirurgii aj cast odstrihla, a dnes mi uz zacina vyrastat von. super, lebo uz to aj menej boli a nehnisa.KONECNE, po pol roku.a nic ine len vycmajdane tenisky kopec naplasti a prevazov a dezinfikacii. odteraz budem davat vacsi pozor pri zastrihavani a odobnych ukonoch. okrem ineho uz mi kedysi aj cast lozka upravovali, takze nie vzdy to pomoze. len trpiet bolestou a vydrzat.

ahoj. prosim ta mohol by si mi poslat nazov tej masti alebo odkial to objednavas.dakujem

JA SOM BOLA PRED TYZDNOM U CHIRURGA A BOLO TO VELMI BOLESTIVE DOST NEVEDELA SOM ZE TO BUDE AZ TAKE ALE POTOM TO NEBOLELO AZ KED SOM PRISLA DOMOV TO POTOM BOLO …ALE MALI SME DOMA KVAPKI OD BOLESTI TAKZE TO POMOHLO

ahoj,ja mam tento problem uz 2 roky jednoducho s tim chod na pedikuru a tam ti to vystrihnu

hej asi take 2 tyzdne a bude do velmi boliet hlavne tie 4 injekcie do toho diveho mesa

chod s tim k pedikerke

framikoin

pozrite tu:

http://www.dobrarada.sk/?id_menu=18599&module_action__52561__id_art=10647

Ahoj Brano, kde si bol u toho ortopeda? Keby ma uspali, mozu si robit,co chcu.Nemam chut na vela bolesti.

Dobry den.
Potreboval by som poradit ohladom diveho masa na mojom palci na nohe.Zarastanie nechtu uspesne odstranene ale ostalo po nom dive maso.Ako najlepsie ho neoperativne odstranit(po domacky?Lápisovou tycinkou(ako tu uz bolo spominane?Dakujem.

Ahh ja som to mala tiez, trapila som sa s tym asi 3 a pol mesiaca, snazila som sa to liecit sama, ale nic nepomahalo, rozne maste…wsetko, no nic z tohoo…nakoniec som skoncila na chirurgii, chirurg mi vyrezal to dive maso aj s tym zarastajucim nechtom, no boli to dost, tie injekcie bolia hrozne, hlawne tie pod necht…no zatial su po zakroku dva mesiace, ale doktor vravel, ze sa to moze vratit, tak sa bojim:(

Ja som mala presne to iste, pred mesiacom som bola na chirurgii, a vyrezali mi to maso aj s tym nechtom, musim priznat, ze je to dost bolestive no…ale prezijes to…je to teraz v poriadku, ale doktor vravel, ze sa to moze vratit, tak ze potom bude robit plastiku nechtoveho lozka…:-/

Ja sa stim trapim 3,5 roka je to hrozne :frowning: mne strhli jeden a nepomohle je to ese vecsia bolest ked ho mam uz dorasteny tak idem na plastiku :frowning: ale to ma uspia … AK MATE TENTO PRBLEM NEDAVAJTE SI TO STRHNUT MNE TO NEPOMOHLO HNED JE NUTNA PLASTICKA OPPERACIA (UMELE NECHTY )