Zdravé kosti potrebujú vápnik

(syminla) #41

sak, ale vieme ho aj inak dat detom nie? preco sa hned bavime o nejakych vyzivovych doplnkoch?
nebolo by lepsie keby ho dostali najskor zo stravy? ved to je zrejme lepsia forma, nemyslis si?

(ewuschik) #42

Keď si myslíš, že ho inak dostaneš tak nech sa páči, my sme mali veľký problém so stravou s tým, aby môj syn zjedol, čo som mu nachystala, čo som považovala za vhodné a potrebné. Ja už som bola z toho zúfalá až som si povedala, že radšej teda siahnem po nejakom doplnku akoby mal mať nedostatok vitamínu, to by som si neodpustila!

(heraldina) #43

Ale ved ja ine vitaminy ani nespochybnujem ani nic podobne :slight_smile: Prave naopak, myslim si, ze mas pravdu, len toto je podla mna nesmierne dolezite, podstatne.
@syminla inak sa to da tiez, ale je s tym velky problem pri tom ako dnesne deti maju problem s jedenim a to teda v mojom okoli ma snad kazde takyto problem.

(juanita) #44

Hej hej, chápem a ďakujem moc :slight_smile:
Veď uvidíme, ale tak čajovú lyžičku mám stále pri sebe doma, takže to by malo byť v pohode.
Pôjdem do lekárne, tak sa popýtam naň :slight_smile:

(matulina) #45

Prirodzene, tiez som o tom pisala, ze mam pocit, ze sirup dostaneme do deti skor a najma bez nejakeho vacsieho boja ked ma este aj fajn prichut. Zatial co so zeleninou, s ovocim, s mliecnymi vyrobkami, to zakazdym u nas doma je s krikom, s placom.
Uz neviem co si susedia o nas musia mysliet, ze co robime, ked tolko kriku a pritom len kvoli nejakemu tvarohu, jogurtu. :confused:

(Veeka) #46

potom som ta teda asi len zle pochopila :slight_smile: a tesim sa z toho, ze sa zhodneme na tom, co je prioritne, co je podstatne pri detickach :slight_smile:

(heraldina) #47

Tak ako si napisala a deti maju cokoladu radi, takze myslim, ze si pridu na svoje aj pri tomto :slight_smile:
Sak totok!!! Kedysi ked sme este nemali deti, tak pri nas byvala tiez taka mlada rodinka mali maleho synceka a tiez som sa cudovala, ze co mu robia, ked tak place kazdu chvilku a raz si ma mamicka zastavila, ospravedlnovala sa mi, ze maleho asi casto pocujeme a plakat, ale ze on sa ani obliect neda bez placu :slight_smile: A uz ked sme prisli do fazy, ze mame svoje deti, tak uz sama viem, ze mnoho veci sa nezaobide bez placu :smiley: