Zelený jačmeň a chlorela

Stanovisko odborníkov k reklame predajcov - viď http://www.akv.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=74&Itemid=34

A okrem prílevu energie to malo ešte aké účinky? Lebo rodičom sme kúpili už tretie balenie, no napriek veľkým očakávaniam ešte žiadne viditeľné výsledky nezaznamenali.

Súhlasím, skúšala som i veľmi drahý jačmeň aj drahú chlorellu. Nemôžem povedať ani že zabrali, ani že nepomohli. To je tak ťažké dokázať, či sa v organizme niečo zmenilo, zlepšilo či nie. Nevylučujem, že tieto preparáty majú dobré účinky, ale nie som si istá, či tie isté účinky nedosiahneme aj inak. Napr. na detoxikáciu organizmu je oveľa viac odporúčaných preparátov a lacnejších. No rozhoduje cena? Netuším. Čo viem isto potvrdiť, že mi pomohlo pri očiste, je Antilipidový čaj a Dvojitá celulóza z Tianshi.

Chcela by som sa spýtať, čo sa rozumie pri hormonálných poruchách.Ja mám vyoperovanú štítnu žlazu, beriem na to lieky - hormóny a teraz som prešla do prechodu / 43 r./ a gynek.mi chce nasadiť hormóny.
Tak teraz neviem, či užívať alebo nie???
Ďakujem

Ahoj.

mas vyskusanu konkretnu znacku(vyrobcu). Budem rada, ak mi poradis…

ahoj melania, Rodicia by mali zmenit zivotny styl. Aj ja som mal podobny problem v rodine, Otco slanina klobasa a zeleny jacmen … Matka malo cistej vody pila… a vela kavy. Trreba si zmenit zivotospravu. Surova maximalne dusena v pare nie vo vode Zelenina , zelenina a este viac zeleniny. A vela nesytenej vody, zeleny caj, bez cukru, med mozes ale mierou.
Ak este potrebujes info napis mail na aleva@salamon.sk Vela zdravia Vam prajem

No ja užívam jačmeň mesiac a môžem povedať že mi to veľmi pomohlo na žalúdok, stále mi bolo nevoľno a na zvracanie, do týždňa mi to prešlo. Paráda. A ešte pleť mám lepšiu. Iné som nezaznamenala. PA PA

Ja sa tiez na to chystam, zatial si robim len prieskum trhu :slight_smile: Ti, ktorym to pomohlo, aku znacku kupujete?
Ze vraj je vela napodobnenin za nizsiu cenu, tak sa v tom nevyznam :frowning:

Napodobnenie??? To nechapem, ty si asi blondinka z londynka… Preco by niekto predaval falosny zel. jacmen, ked sa to da vypestovat , lacno a rychlo. Nasa rodina objednava cez internet za 8 Eur 75g mlety mlady jacmen, a pomaha… Cela rodina ma energiu, ziadne choroby, Lekara vydime iba na fotke… Odporucam www.drgreen.sk , ja odtial objednavam, lacne a kvalitne vyrobky

Chcel by som vsetkym zucastnenim dat do pozornosti jednu dolezitu informaciu, ktoru mnohi z vas prehliadaju. Cenovy rozdiel v zelenom jacmeni od roznych vyrobcov je sposobeny jednym dolezitym faktorom. Lacnejsie produkty su zomlete vysusene listky mladeho jacmena. Cenovo drahsie jacmene su vyrabane z vylisovanej stavy susenim, cim dochadza k vyssej koncentracii vyzivnych latok. Preto logicky musi byt tento produkt drahsi, pretoze sa musi spotrebovat viac suroviny na vyrobu hotoveho produktu. Jeden z najkvalitnejsich jacmenov na trhu najdete na stranke http://www.ryban.sk/sk/zeleny-jacmen/zeleny-jacmen-prasok . Na poziadanie Vam zaslu vzorku produktu pre porovnanie s inymi produktmi podobneho charakteru. Takisto si myslim, ze cenovo je tento produkt najvyhodnejsi oproti inym, vyrobenym z vylisovanej stavy.

len tie najlepšie

ahoj!prosim ta aku znacku mas a odkial si jacmen kupujes, al.objednavas dakujem Andrea

ahojte, mate niekto nejake skusenosti s tym ako pomaha chlorela pri hnackach? dakujem ya odpovede

Nesúhlasím celkom s názorom pána Bukovského.Mávala som veľké problémy s vyprázdňovaním.Už som bola na tom tak, že som si nemohla ani poriadne sadnúť. Absolvovala som rôzne nepríjemné vyšetrenia. Nič mi nenašli, na odporučenie lekára som zmenila stravovanie, avšak ani táto zmena mi s vyriešením tohoto problému nepomohla. V lekárni mi magistra poradila zelený jačmeň.Najskôr som tomu neverila. Je totiž veľa rôznych tzv. zázračných prostriedkov, ktoré “určite vyriešia” váš problém a zatiaľ je to len marketingový ťah.Je pravda, že mi ponúkla zelený jačmeň, ktorý je u nás najdrahší. Náhodou som si na nete našla aj lacnejšieho dodávateľa, ktorý má zelený jačmeň niekoľkokrát lacnejší. Sú to tabletky, nie prášok. Najskôr som užívala prvý týždeň po dve tabletky každé ráno, druhý týždeň po tri a teraz užívam štyri a pri tomto počte aj skončím. S vylučovaním stolice už nemám žiadne problémy. Chodím na “veľkú” pravidelne každý deň, niekedy aj dvakrát. Takže asi niečo v tom jačmeni bude. Myslím si, že to nie je všeliek na každý zdravotný problém, ale mne na ten môj problém veľmi pomohol. Je na každom z nás, čo si vyberie.

Nesúhlasím celkom s názorom pána Bukovského.Mávala som veľké problémy s vyprázdňovaním.Už som bola na tom tak, že som si nemohla ani poriadne sadnúť. Absolvovala som rôzne nepríjemné vyšetrenia. Nič mi nenašli, na odporučenie lekára som zmenila stravovanie, avšak ani táto zmena mi s vyriešením tohoto problému nepomohla. V lekárni mi magistra poradila zelený jačmeň.Najskôr som tomu neverila. Je totiž veľa rôznych tzv. zázračných prostriedkov, ktoré “určite vyriešia” váš problém a zatiaľ je to len marketingový ťah.Je pravda, že mi ponúkla zelený jačmeň, ktorý je u nás najdrahší. Náhodou som si na nete našla aj lacnejšieho dodávateľa, ktorý má zelený jačmeň niekoľkokrát lacnejší. Sú to tabletky, nie prášok. Najskôr som užívala prvý týždeň po dve tabletky každé ráno, druhý týždeň po tri a teraz užívam štyri a pri tomto počte aj skončím. S vylučovaním stolice už nemám žiadne problémy. Chodím na “veľkú” pravidelne každý deň, niekedy aj dvakrát. Takže asi niečo v tom jačmeni bude. Myslím si, že to nie je všeliek na každý zdravotný problém, ale mne na ten môj problém veľmi pomohol. Je na každom z nás, čo si vyberie.

ahojte … citam vase prispevocky… uz davnejsie sompocula o tychto vyrobkoch…ale az teraz vazne uvazujem o ich zakupeni, kedze prblemov zdravotnych pribuda… ale chcem sa opytat, ci samozu uzivat a ako tieto vyrobky v tehotenstve… dakujem…

My používame v rodine Chlorellu a Mladý jačmeň, musím povedať, že nie celkom pravidelne, viac ja ako manžel,sme spokojní s výsledkami, ja sa cítim oveľa lepšie a manžel to nechce komentovať, ale som presvedčená, že tiež. Objednávam si to od Naturmedic.

mohla by ste mi poradit dodavatela na chlorelu?Velmi pekne dakujem daniela

a pomaha to pri ekzemoch alebo koznych chorobach?moze to brat aj 11 rocny chlapec?

Aj JA aj moj syn mal kozne problemy, ale odkedy uzivame zeleny jacmen /viac 1 rok/ uz nepotrebujem ziadne masticky na kozu. Zeleny jacmen je nas kazdodenny napoj pred ranajkami. Vsetky zapali sa stratili. Odpucam kazdemu. Ja kupujem lacnejsi, pred vianocami som si objednala, mali akciu, na 4 mesiace iba za 25,50 EUR, www.drgreen.sk
Vyskusaj!