Zelený jačmeň a chlorela

skúste si zavolať na 0902 797 048. Mal by to byť nejaký pán Aleva. Ja si beriem zelený jačmeň u neho a mám taký pocit, že má aj chlorelu. Som spokojná.

na kožné ekzémy ja použivam schindeleho minerály. je to kamenna mučka s vysokym obsahom mineralov.Používala som to 2 mesiace a naozaj to pomáha. Mala som exzemy po rukách a už tam nemám skoro nič. A je to aj lacnejšie ako zeleny jačmeň. 1kg mineralov stoji len 23 €. http://vitaminy.etovar.sk

Ja mam skusenosti s jacmenom, pouzivam ho uz cca. pol roka. Zacala som ho pouzivat lebo mi moja doktorka zistila pri odbere krvy zle vysledky. Bola som stale unavena a nic sa mi nechcelo, teraz sa citim super a posledne vysledky u doktorky su uz v tolerancii.

Tiez pijem zeleny jacmen kazdy den. Mam radsej mlety ako tabletky. Neskutocne mi pomohol s traviacimi problemami. Nakupujem jacmen firmy ktora ho dovaza z noveho zelandu http://www.zelenyjacmen.sk

Chcem sa opytat ci sa nepribera z tychto vyrobkou?

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci chlorella alebo zeleny jacmen pomahaju aj pri diete? Napr. odstranit pocit unavy a vycerpanosti, a pod.

Rada by som začala užívať chlorellu, ale vraj ľudia s krvnou skupinou “O” pri jej užívaná priberajú. Je to pravda? Má s tým niekto skúsenosti. Ak áno, čo by ste mi poradili miesto chlorelly? Treba užívať chlorellu aj zelený jačmeň spolu, alebo stačí len chlorella?

Dobrý deň, je jedno akú máte krvnú skupinu. Z vlastných skúseností môžem povedať, že zo začiatku je pribratie normálne / kilo, dve. / Ale tak ako prišli, tak aj odídu. Nemusíte sa báť. Dôvody pri tom naberaní sú rôzne. / najčastjšie je to čistenie čriev - vláknina, poruchy metabolizmu a pod. / A čo užívať? To je podľa toho, aké zdravotné problémy máte, ale odporúčam oba produkty s ktorými mám výborné skúsenosti. Používam produkty GW asi tak 1 rok.

Ahojte, aj ja chcem skúsiť chlorelu a zelený jačmeň, tak mi prosím poraďte, ako sa vyznať v ponuke. Niekto preferuje drahší výrobok, no niekto zasa povie, že načo zbytočne preplácať. Ak už za niečo zaplatím, tak nech to nie je zbytočne predražené, ale nech to aj pomôže. Ak s tým máte niekto skúsenosti, prosím o serióznu radu alebo link, na ktorom nájdem, čo potrebujem. Vopred ďakujem a držte mi palce.

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, či môžu pri užívaní chlorely zo začiatku nastať zápchy. To je totiž môj dosť veľký problém. Pijem dostatočné množstvo tekutín a aj tak mám zápchy.

Ahoj, píšeš že máš problém so zápchou. Je to zo začiatku úplne normálne - ak máš vysoké dávky chlorelly. Treba piť veľmi veľa tekutín (rozumie sa tým čistej H2O - to je najlepšie)! A ešte ma niečo napadlo - chlorella by nemala obsahovať žiadne pojivo ani prímes! Mladý zelený jačmeň je tiež výborná vec, len pozor na technológiu spracovania - vždy to má byť 100% sušená šťava z jačmeňa a nie 100% sušený jačmeň! Užívam to veľmi dlho (prekonala som rakovinu) a vďaka aj týmto potravinám GW som OK! Pa pozdravujem a držím palce pri správnom výbere a odhodlaní pokračovať, Tina.

Ja to nakupujem cez internet od naturmedic.eu, kvalita je naozaj super, ceny podľa mňa primerané a dodanie bolo stále rýchle a bezproblémové.

Dobrý deň. Môj tip na zelenú stravu a roky osvedčený: na jar ako vykukne žihľava natrhám za hrsť, k tomu obyčajnú burinovú trávu (v záhrade mám len buriny, ale sú lepše, ako super výživové doplnky) - poriadne v teplej vode vyumývať, dať do mixéra cca. s pol litrom vody z vodovodu, rozmixovať, dať do chladničky na cca. pol hodinu, scediť a vypiť. Cena? :slight_smile: Skúste. A ešte sa treba rozlúčiť z alkoholom, cigaretami aj kávou.

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či sa môže darovať krv, pri užívaní jačmeňa a chlorelly ?

Nieco k teme od odbornika: http://www.akv.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=74&Itemid=34

Nesúhlasím celkom s názorom pána Bukovského. Mávala som veľké problémy s vyprázdňovaním. Už som bola na tom tak, že som si nemohla ani poriadne sadnúť. Absolvovala som rôzne nepríjemné vyšetrenia. Nič mi nenašli, na odporučenie lekára som zmenila stravovanie, avšak ani táto zmena mi s vyriešením tohoto problému nepomohla. V lekárni mi magistra poradila zelený jačmeň. Najskôr som tomu neverila. Je totiž veľa rôznych tzv. zázračných prostriedkov, ktoré “určite vyriešia” váš problém a zatiaľ je to len marketingový ťah. Je pravda, že mi ponúkla zelený jačmeň, ktorý je u nás najdrahší. Náhodou som si na nete našla aj lacnejšieho dodávateľa, ktorý má zelený jačmeň niekoľkokrát lacnejší. Sú to tabletky, nie prášok. Najskôr som užívala prvý týždeň po dve tabletky každé ráno, druhý týždeň po tri a teraz užívam štyri a pri tomto počte aj skončím. S vylučovaním stolice už nemám žiadne problémy. Chodím na “veľkú” pravidelne každý deň, niekedy aj dvakrát. Takže asi niečo v tom jačmeni bude. Myslím si, že to nie je všeliek na každý zdravotný problém, ale mne na ten môj problém veľmi pomohol. Je na každom z nás, čo si vyberie.

No ja užívam jačmeň mesiac a môžem povedať, že mi to veľmi pomohlo na žalúdok, stále mi bolo nevoľno a na zvracanie, do týždňa mi to prešlo. Paráda. A ešte pleť mám lepšiu. Iné som nezaznamenala. PA PA

Mladý jačmeň je svieži, enzymatický živý nápoj plný vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov a aminokyselín. Predstavte si rastlinku mladého jačmeňa ako klíči, preráža tvrdú kôru zeminy a dynamicky rastie smerom nahor k slnku. V tomto období priamo saje nesmierne množstvo živín a energie zo zeme, vody, vzduchu a slnka. S jeho úžitkom sú viac ako tridsaťročné skúsenosti. O účinkoch jačmeňovej šťavy bolo vypracovaných niekoľko desiatok vedeckých prác a štúdií.

Dobrý deň. Ja som reagovala na zelený jačmeň úplne inak, ako to tu všetci popisujú. Dostala som vyrážky, z ktorých sa neviem dodnes spamätať, znížil sa mi krvný tlak zo 120 / 80 na 90 / 55. Začali ma bolieť kolená a členky, takže nikdy viac!

Ľudia s poruchami štítnej žľazy by si mali dávať pozor na vysoký obsah jódu v uvedených výrobkoch.