Znečistené trávniky a pieskoviská predstavujú riziko najmä pre deti

(Admin Zzz.sk) #1

Pri nedostatočnej hygiene sa deti môžu pri hre na trávniku alebo pieskovisku nakaziť rôznymi bakteriálnymi, ale aj parazitárnymi a vírusovými ochoreniami. Úrad verejného zdravotníctva SR upozorňuje, že sa pri nich infekcia prenáša cez ústa do tráviaceho traktu

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/4322-znecistene-travniky-a-pieskoviska-predstavuju-riziko-najma-pre-deti

(Aton Spekacik) #2

Ved co cakate. Slovaci su jak prasce. Tie psy to este nie je nic oproti zachodom na Bratislavskom letisku. Tam by ani ten pes nesvosiel!

(Milkaaa) #3

pravda je, že niektori ludia nevedia, že toto sa takto nerobi. Preto ma stale udivuje, že sa to rieši. je sice pekne, že mu dame kvalitne jedlo a potravinove doplnky, ale pritom ten zbytok slušnosti nam chyba

(Leonka752) #4

ake krmivo je pre psov a mačky to najlepšie? Čo je lepšie, konzervy, alebo granule a aka značka?

(Hajeka) #5

tiež by ma to zaujimalo, ktora značka je v tomto dobra granule su s roznymi prichutami. Našla som Brit, kde sa to vybera podla plemena, vahy zvierata a maju vela prichuti. Mate niekto skusenosti?

(simurka56) #6

…nejako sa vsade zacala objavovat tato znacka…to su take super tie granule?..

(Hajeka) #7

neviem, ale čo mame doma male mačiatko, tak mu ich kupujeme. Ale videla som, že ich niekto doporučuje aj v suvislosti s krmivom pre psa

(Martan) #8

mame psa, takže viem, že sa granule pre psa kupuju podla plemena a hmontosti. To iste plati aj o mačkach

(Dalja789) #9

v tomto poradim. Ak chceš granule pre psa, alebo mačku, tak na každom baleni mas hmotnostne rozpetie psa, pre ktoreho su granule vhodne a podla toho vyberaj