Znížená imunita dieťaťa

Ahojte zienky a mamicky :slight_smile: Smiem sa spytat co robit, ked moje deti su neustale chore? :frowning: Najprv ochorie jedno a potom nasledne ked je uz jednemu dobre tak zacne byt druhemu zle. Uz som z toho po pravde zufala a na prasky :frowning: :frowning: Poradte mi nieco ucinne. Vdaka! :wink:

To je také typické v rodinách s viacerými deťmi. Ešte si spomínam, keď sme boli my ako deti (my sme boli štyria súrodenci), že sme boli tiež stále spolu chorý. Keď jeden ochorel tak aj ostatní traja a tak stále dookola :smiley: :smiley: Na jednej strane to bolo dobré ale na druhej z nás mama mala už šedivé vlasy :joy::joy: Aký vekový rozdiel je medzi tvojimi deťmi?

Ako aj mne vsetci hovoria, ze to je normale ale ja uz mam tiez niekedy pocit, ze si vytrham z toho vsetky vlasy :frowning: Nie je to jednoduche sa starat o dve a este ked su chore deti :frowning: Po sebe ich mam, je medzi nimi iba rok rozdiel. Ako pokial su zdravy, tak je vsetko super, oni sa spolu pekne prehraju ale ked su chory, tak vymyslaju velmi :frowning: :frowning: Vies mi nieco poradit, co by posilnilo ich imunitu a tym padom by nebyvali az tak casto chory?

hej poznám ale iba preto, lebo mi o nich kamarátka hovorila. na sebe ich odskúšané nemám! pozerala som si ten príbalový leták a fakt tam je všetko napísané. zatiaľ teda nič od teba iné nepotrebujem. ďakujem ti ale za všetko, čo si mi poradila a hlavne za čas, ktorý si mi venovala :slight_smile:

Nemáš vôbec za čo, imunita detí je veľmi dôležitá, mnohým z nás to asi trvá, kým si to uvedomíme, ale hlavné je, že nám to dôjde. Pri takýchto problémoch je pre deti veľkým pomocníkom Cebion, ten posilňuje imunitu už od začiatku ako ho začneš dieťatku dávať, čo je dôležité :wink:

Baby skusala som si este raz a poriadne precitat tuto diskusiu, docitala som sa od viacerych kociek o tomto vitamine C, o tychto kvapkach, ale osobne som celkom zmatena, ze kedy je mozne davat? Od akeho veku detom? To neni nejako ohranicene??

OXANTELA nie je to ohraničené, deti potrebujú vitamín C už keď sú malé, keď majú pár mesiacov, pre ne je veľmi dôležité aby ho mali dostatok od narodenia v podstate aby vydržali zdravé, aby tá imunita bola vo forme :wink:

//starat sa o svoje zdravie, o zdravie deti a este aj partnera nie je najjednoduchsie, ale som rada, ze v tom nie som sama, ze sme v tom viacere zeny a spolu a vieme si takto navzajom pomoct a poradit, pretoze aj pre mna je zdravie mojej rodiny na prvom mieste!//

Ake mnozstvo vitaminu C potrebuje dieta aby bolo zdrave? Zalezi od veku alebo od hmotnosti dietatka? Na com to zavisi?
:slight_smile:

Najlepšie je dávať už keď dieťa ma pár mesiacov, čím skôr tým lepšie aspoň ja si tak myslím a aj moja lekárka to tak odporúča pretože deti potrebujú imunitu podporiť, keď sú dojčené je pre ne tiež vitamín C potrebný a je to super, že tieto kvapky je možné dávať už maličkým, fakt malým deťom, že netreba čakať do roka, do dvoch alebo tak :wink:

záleží od veku, väčšinou sa po pár kvapkách deťom dávajú, nemá nejako vplyv na to hmotnosť :slight_smile: ale podstatné je to nejako nevynechávať a dávať stále každý deň aby proste neustále malo dieťatko dostatok aby sa nestalo, že by ten vitamín v telíčku poklesol a dal tak šancu nejakým zdravotným problémom :slight_smile:

Nevedela som, ze ako to je ci vekom ci hmotnost ci co je v tomto smere rozhodujuce od coho sa treba pri tom davkovani odpichnut :slight_smile:

To nie je, davkuje sa vitamin podla veku od toho to zavisi, ak by si si nevedela rady s davkovanim. Dolezite je samozrejme niekde zacat, myslim, ze tento vitamin je pri budovani imunity u deti skvelou cestou!
:slight_smile::slight_smile:

Správne si myslím, že si to nazvala, že je to skvelou cestou, je to cesta, ako aj budovanie imunity je cesta, ktorá trvá, ktorá nie je krátka, ale pomerne dlhá, ale je najmä u detí veľmi potrebné si ňou prejsť :slight_smile:

urobila som ti takto fotku, aby si videla aj to davkovanie ako to je, aj ako to najdes na krabicke, ked by si Cebion kupila :slight_smile:
Tam je to takto pekne v tabulke zapisane.
IMG_0176

vidíš a tu to máš teraz čierne na žlto, že ako to vlastne je aby si v tom mala už úplne najjasnejšie ako sa dá, chápem ako si to myslela, je lepšie sa opýtať a ujasniť si to, lebo viem tiež sama, že niečo sa dáva podľa váhy, ale to väčšinou lieky, vitamíny skôr takto od veku :slight_smile:

tento žltý zázrak máme aj my a urobila som dobre, že som ho kúpili, keby som vám nenapísala tak tožvie kedy by som sa vôbec dostala k tomu, čo je vhodné, čo by bolo fajn mať, užívať, aby dieťatko bolo zdravé ako taká malá rybička :wink:

by to asi trvalo, ale som rada, ak aj ja som nejako prispela k tomuto tvojmu rozhodnutiu, je to pre mna dobra sprava, tesim sa z toho :slight_smile:
Pekne si to nazvala, ze zazrak podla mna je to, lebo vitamin dokaze mnoho!

Ja som tu vela toho citala, ale aj tak som v tom mala mierne chaos, ale tak ja som taka chaoticka, tak som sa bola na vitamin C pytat lekarky, co mi ona vie k tomu povedat, kedy je vobec vhodne ho davat preco, aky ma zmysel a podobne zalezitosti a ku podivu mi to vysvetlila tak, ze fakt tomu rozumiem a lutujem, ze som to nevedela skor :open_mouth:

ved to nevadi co si mala, dolezite je co mas teraz, ze tomu ako si pisala rozumies, tiez som sa bola u lekarky informovat ako je to s davkovanim postupne, ked budeme rast, ze jak davkovat ako zvysit tie davky a ona mi to ozrejmila :slight_smile: