Znížená imunita dieťaťa

To áno, ale si vezmi, že každá v istom období sme presvedčená o tom ako všetko robíme skvelo, úžasne a neviem čo všetko a nakoniec sa ukáže, že opak je pravdou, že nevieme všetko, že aj to, čo sme si mysleli, že je super, tak napokon nemusí byť :open_mouth:

Toto veru toto!
Ja si tiež prajem aby sme boli zdraví stále, ja ako som sa minulý rok dozvedela, aký je vitamín C dôležitý, tak sme nasadili hneď drobcovi, aby som nemusela sa trápiť teraz v zime nejakými problémami, ktoré by nás zbytočne nenechali vyspať a kvôli ktorým by sme nemohli chodiť na prechádzky :slight_smile:

Sme o tom presvedčená, ale to neznamená, že to tak aj je, ja preto som začala zastávať názor, že radšej si dám poradiť od mamičiek, ktoré sú už mamičkami dlhšie a majú nejaké tie znalosti a skúsenosti a stretli sa s daným problémom, že to nie je len tak :wink:

Da sa to, len to vyzaduje cas, ale tak na to si asi uz aj sama prisla, ze je potrebne aby dietatko malo vitaminy stale a hlavne v takom mnozstve v akom potrebuje :slight_smile:
Moja svagrina tiez nevedela, ale nastastie si uz potom dala povedat a prospelo im to :wink:

myslim, ze viacere ju chapeme…stane sa to…ale chcela som len poukazat na to, ze nemusime bezhlavo tvrdit, ze vsetko vieme…ze mame jasno v otazkach co sa tyka zdravia a podobne…nikdy nebudeme vediet vsetko…preto je vhodne si niekedy dat aj poradit…
:slight_smile:

Áno to by sme robiť nemali. Ani jedna z nás nevie všetko.
Je to normálne, mnohokrát máme jasno vo veciach, ktoré nás v živote postretnú. Vtedy sa mnoho dozvieme, vtedy sa nám otvoria oči.
Netreba robiť z toho vedu, len sa poučiť a dať deťom čo treba.

Predtym ako ste detom naordinovali nieco, tak ste to konzultovali s lekarom? Detskym? Myslim, ze ci to treba, ci nie, ci to moze nejako vplyvat zle alebo co, aby som v tom mala jasnejsie :slight_smile:

Zle to vplývať nemôže, to som si už aj ja istá, ale tak, keď sa popýtaš a poradíš s detským lekárom, tak tým nestratíš vôbec nič, aspoň budeš vedieť a počuť názor od niekoho iného, kto do toho vidí ešte viac ako my mamičky a to si myslím, že nikdy nie je na škodu, práve naopak :wink:

Myslím, že je tu dosť mamičiek, čo má s vitamínom C skúsenosť a myslím, že každá ti môže napísať svoje skúsenosti s ním, tak ako aj mne popísali a z toho, čo mne písali ti poviem, že ani jedna nemala problém s vitamínom, že by mal nejaké negatívne účinky alebo čosi podobné, nemá aké problémy spôsobiť, je pre telo veľmi dôležitý :slight_smile:

Myslím, že si napísala pravdu a tiež si myslím, že aj lekári mnohí odporúčajú tento vitamín, predsa len si uvedomíme akú má silu, čo dokáže tak by bol nezmysel nenarodinovať ho deťom, ktorým môže fakť pomôcť a to pri rôznych problémoch.

Super tesim sa teda z toho a dakujem. Bala som sa, ze ci nejako napriklad nejako nespravne davkovanie napriklad vitaminu C o ktorom ste pisali, ci by nemohlo mat nejaky vplyv na organizmus, ale myslim tym opacnym smerom akoby sme si predstavovali, ale tymto ste ma tak celkom upokojili, ale predsa este pokojnejsia budem ked mi k tomu aj lekar nieco povie :stuck_out_tongue:

Ja som kúpila vitamín C a riadime sa dávkovaním, ktoré bolo k fľaštičke takže podľa mňa nie je nejako dôvod voliť iné dávkovanie alebo čosi také :wink:

Dávkovanie ti odporučia aj v lekárni, prípadne aj lekárka a k vitamínu je tiež dávkovanie, takže prečo ty by si mala dávať nejako inak ten vitamín ako sa odporúča, netreba zbytočne špekulovať a bude všetko na porádku :wink:

aké tam je dávkovanie? myslím, že koľkokrát týždenne alebo denne je potrebné tento vitamín dávať aby to malo zmysel?
:slight_smile:

Vitaminy treba davat kazdy den.Den co den.To nie je len tak,ze das raz za tyzden.Alebo dvakrat za mesiac a tym je to akoze vybavene.To takto nefunguje.Pri vitaminoch je dolezita pravidelnost uzivania.Aby sa dostavili ocakavane vysledky.

Áno tá hladina toho vitamínu v tom telíčku v tom malom organizme musí byť dostatočná :slight_smile:
Je to veľmi dôležité.
Najmä pre liečbu zdravotných problémov, ktoré dieťatko môže mať, že nejaká chrípka a podobne, ale taktiež aj pre podporu imunity je to dôležité.

Ako ti už aj @renulaa napísala, tento vitamín a aj každý iní sa má užívať každý deň. Takže 7 krát do týždňa! Presné dávkovanie máš v návode napísané. To si tam už prečítaš, že koľko kvapiek a ako, nie? Či mám ti aj to napísať?

Presne, som rada, ze si jej to este aj ty zdoraznila!

ďakujem vám :wink: neverila som, že sa toľké ozvete. myslela som si, že možno tak jedna z vás si všimne moju správu a bude na ňu reagovať. po pravde som si aj myslela, že bude potrebné každý deň dávať ten vitamín. no stretla som sa už aj s tým, že niektoré sa nemohli užívať každý deň, tak preto som sa radšej opýtala. jasnačka, to si pozriem :wink:

Áno? Aj také vitamíny poznáš, ktoré sa nemôžu každý deň užívať? To mi je divné, lebo veď vitamíny nemajú ako škodiť, oni len telu prospievajú. No môže byť, nebudem sa hádať, keď nemám až také vedomosti :slight_smile: Oki, kukni a keby niečo tak sa kľudne opýtaj :wink: :slight_smile: