Znížená imunita dieťaťa

Podceňuje a potom sa zlostia, keď deťom furt musia, teda vlastne nemusia, ale keď pchajú antibiotiká. Pritom by nemuseli, keby aspoň trošku mysleli na prevenciu, keby si uvedomili, že dá sa toto aj inak.
Len treba tomu detskému zdraviu venovať viacej pozornosti!

Jasne,ze to nie je potrebne.Teda ako kedy.Niekedy uz aj antibiotika je treba,ked je zdravotny stav na tom horsie.Ale velakrat nie su potrebne a staci len viac mysliet na vitaminy.Pravidelne ich davat aby dieta malo tu hladinu tych vitaminov aku potrebuje pre udrzanie imunity a zdravia vo forme.

Áno to je tiež pravdou, ale lepšie je podľa mňa problémom predchádzať ako im čeliť, preto som písala, že radšej udržiavať v zdraví :slight_smile:

Prevencia je podstatna, ale stale si vsimam aj v dnesnej dobe, ze mnohe mamicky ju podcenuju, ze si neuvedomuju jej potrebu, ak chcu aby deti boli cely rok zdrave. Bez podpory imunity, bez podpory zdravia nezvladnu byt fit cely rok.
Imunite je potrebne pomoct :slight_smile:

Možno v niečom máš pravdu, asi predsa na tom bude niečo, že veľa vecí si treba zažiť na vlastnej koži, aby človek pochopil súvislosti, aby si uvedomil dôležitosť.
To áno, učíme sa celý život, len niekedy je lepšie učiť sa od iných, z cudzích chýb, nie na tých svojich.

Lenže potom na to aj doplatia, teda tie deti na to doplatia a potom sa mamičky zbadajú, že prevencia má svoje opodstatnenie.
Ja viem, že keď je dieťa zdravé tak nechceme myslieť na to, že by mohlo ochorieť, ale netreba proste pred tým zatvárať oči :wink:

Lenze co my s tym urobime, nemame co si myslim.
My mozeme urobit akurat tak nieco pre nase deti, aby oni boli zdravucke :slight_smile:

Presla som si niektorymi vecami,preto som napisala to,co som napisala a za tym si stojim.Ano ja viem,ale je jednoduchsie a pre cloveka lepsie poucit sa z chyb inych,nemyslis?Pri zdravi deticiek by som nechcela robit chyby.Najradsej by som sa im vyhla oblukom.

Chyby nechceme robiť žiadna z nás, najmä nie pri deťoch, len nedá sa tomu asi úplne vyhnúť. Predsa pozerať sa na svoje choré dieťatko to je na nervičky.
Najradšej by som tie choroby na seba prebrala, keby to bolo možné. Ale som rada, že dnes už máme kopu možností ako ich udržať pri zdraví!

Si ale vezmi, že dať deťom vitamín C, to je to najmenej, čo môžeme urobiť a pritom to vie ozaj mnoho ovplyvniť! :slight_smile:

To áno, myslím, že u nás doma je kľud a zdravíčko len vďaka tomu, že dávame dennodenne Cebion, keby sme ho nedávali, tak by som zrejme musela z práce ostať doma každú chvíľku, jak bývajú aj moje kolegyne s deťmi :slight_smile:
A teda nie je to nič príjemné byť každý mesiac doma, to má vplyv aj na výplatu a to nie je sranda :confused:

na imunitu staci detom nejaky vitamin C? ine vitaminy akoze nemaju vplyv na imunitu alebo jak?

Staci.Len je podstatne davat im kvalitny vitamin C,nie hocijaky.Taky,ktory je pre deti aj urceny a v takom mnozstve v akom ho potrebuju.Cize treba sa riadit davkovanim,ktore je na tom vitamine alebo ktore odporuci lekar.Aby sa nestalo,ze by si davala vysoke alebo naopak nejake nizke davky.Pri detoch je prave tento vitamin klucovy!

Najskor to, ktore odporuci lekar, ak neodporuci tak potom tym co je na krabicke, ale tak myslim, ze to je prirodzena vec, ze ziadna mamicka by nedavala vitamin dietatu len tak od oka ako sa hovori :wink:

Ešte to tak! Dávkovanie, teda správne dávkovanie je veĺmi podstatné, pretože detské telíčko, detská imunita potrebuje isté množstvo vitamínu C a to je potrebné mu dať, a prirodzene nie je vhodné to ani preháňať, že dávať viac ako treba, to je zbytočné.
Pri tomto platí, že menej je viac :slight_smile:

pises mi o tom, ze kvalitny, ako pridem na to, ktory je kvalitny?
cim drahsi tym kvalitnejsi? ci to takto kvalitu podla ceny nezistim??

Podľa ceny kvalitu teda nezistíš. To si môžeš byť istá. Dôležité je zloženie, dôležité je to aby bol vitamín C určený pre tvoje dieťatko, myslím tým vekovo aby to sedelo. Lebo je veľa vitamínov C, to ti musím dať za pravdu, len mnoho ich je vhodných až napríklad od troch rokov a pritom deti tento vitamín potrebujú už keď majú pár mesiacov. Aj preto som ja kúpila práve Cebion, lebo je vhodný aj pre malé deťúšiky, ktoré sú ešte dojčené, ktoré majú len pár mesiacov :slight_smile:

alusa toto su veci, ktore vela mamiciek podcenuje, ze si neuvedomujeme, ze ta kvalita je klucova :slight_smile:

Cena nie je smerodajná, kedysi to možno bolo inak, ale dnes to už neplatí pri ničom. Teraz samostatne na kvalitu a na zloženie sa treba prizerať, to je podstatné a len takýmto spôsobom môžeme deťom zabezpečiť imunitu silnú :slight_smile:

ja osobne nechapem preco by cena mala byt smerodajna, ved ked ide o zdravie, tak cena by nemala nejako hrat rolu, moj pohlad je po istych zazitkoch a skusenostiach proste takyto!!