Znížená imunita dieťaťa

Vieš čo ale myslím, že každá mamička na to príde časom. Že si uvedomí, že to zdravie detí je najpodstatnejšie a kvalita vitamínov je veľmi dôležitá.
Že od toho záleží aj to ako budú prežívať napríklad chrípkové obdobia, či to deti skolí alebo práve naopak :wink:

Ked niekto nema penazi na rozdavanie a preto hladi hlavne na tu cenovu stranku, ale moj nazor zase je taky, ze radsej usetrim na inych veciach, ale jednoznacne nie na zdravi dietata a nie ked sa to potom moze s tym dietatkom niest aj do buducna, ked pojde do skoly, ked bude v puberte a podobne :wink:

akoze u nas to neni, zeby sme nemali na to, len ma zaujima, ze ako zistim tu kvalitu, aby som vedela aky vitamin C mam kupit, aby to pomohlo, aby to bol cisty a najma kvalitny vitamin :wink: aby to prinieslo ucinky ake ma :slight_smile:

Vies co ja uz pomaly dva roky kupujem Cebion, ten sa nam doma osvedcil, co sa tyka ucinku. Najskor som si myslela, ze staci ho davat, ked je dieta prechladnute, ze aby sa problem vyriesil, lenze potom som sa od kamosky dozvedela, ze vitamin C je velmi fajn aj ako prevencia, ze dokaze pomoct s imunitou, aby deti nemuseli so zdravotnymi problemami bojovat, takze ho davame pocas celeho roka :slight_smile:

casom ano, o tom nepochybujem, ale vec sa ma tak, ze potom moze byt uz akoby neskoro. Ze ta imunita uz bude oslabena a radsej davat vitamin C ako prevenciu ako potom liecit problemy s imunitou, nemyslis??

Prirodzene, aspon pre mna je to dnes uz prirodzene.
Ze radsej vseobecne predist problemom ako potom sa trapit s tym ze ako sa ich zbavit, povedala by som, ze predchadzat im je ovela jednoduchsie ako ich potom nasledne liecit :wink:

Toto je pravda, ze radsej tomu predist ako potom sa trapit liecbou, aby sme deti co najskor dostali zo zdravotnych problemov.
Deti by si mali detstvo uzivat. Nahanat sa, uzivat si tu slobodu ktoru maju a nie aby sedeli doma pred telkou s nejakymi zdravotnymi problemami!

Je to rôzne, poznám mamičky, čo sú názoru, že deťom nebudú dávať nič. Načo, kým nemajú problémy. Tiež sa s ich názorom nestotožňujem, ale to je ich presvedčenie. Človek príde časom na všetko, čo spravil dobre aj čo spravil zle.
Ja som si povedala, že urobím všetko pre to aby moje deti boli zdravé, aby nemuseli ani v budúcnosti zo školy vymeškávať len kvôli prechladnutiu, kašľu a neviem akým problémom, ktoré spôsobuje práve oslabená imunita.

Ahoj macca - takéto mám aj ja v okolí. Ale neriešim to. Neuvedomujú si, čo robia. Ako som si to neuvedomovala ani ja a zbadala som sa keď prišli problémy. No našťastie odkedy sa o imunitu staráme, tak nemáme problémy s ničím. Malá je zdravá a to je pre mňa priorita!

byt zdrava a mat zdrave deti to je najviac. Myslim, ze to je to, co by sme vsetky chceli!

je to tak, chceli by sme to vsetky, ale aby to tak aj bolo tak musime sa o to pricinit. Musime pre to cosi spravit. Je pravda, ze pri detoch staci malo. Ze im staci kvalitny vitamin C a to im imunitu udrzi v spravnej, v dobrej forme :slight_smile:
My davame Cebion uz dlhsiu dobu a fajn. Davame po 15 kvapiek :slight_smile: Davam ich na lyzicke, ale do cajiku a nemame vobec problem ho spapat :wink:

veď a prečo by ste aj mali mať problém :slight_smile: nevidím dôvod na to :wink:

nevidíš dôvod? tak potom máš asi veľmi dobré detičky, lebo u nás je boj pomaly so všetkým, teda čo dobrovoľne chcú to nie je problém, ale problém je aj napríklad v lete keď chcem len aby viac pili, už len kvôli tomu je kopu plaču u nás, takže asi veľa záleží od detí :wink:

Ahoj ninaa - je to pravda. Každé dieťa je iné. Kamoška tá má dcérku a tá má problém so všetkým. Aj keď bola chorá, tak mala problém dostať do nej lieky, čo jej doktorka napísala. Takže neni to sranda.
Je to potom taký trošku boj, ale netreba sa nechať odradiť :slight_smile:

aj kazdy rodic je iny…raz som vam pisala o kamoske co nechala malu ked bola chora…aby si to telicko preslo tou chorobou…ze prave to buduje tu imunitu…o tom bola presvedcena…no som rada, ze teraz ked uz maju druhe dieta, ze k tomu inak pristupuje…konzultovala s detskou doktorkou, ze co by bolo vhodne…aby jej maly Samko nebyval chory tolko to dcera a ta jej sama povedala, ze kvalitny vitamin C v pravidelnych davkach to spravi…:slight_smile:

tak ty nevidis dovod, ale niektore mamicky ako citam, tak by nam vedeli popisat o svojich ratolestiach a tejto teme :slight_smile:

Ahoj bosoreca - aj každá mamička je iná. Je to presne o tom, čo píšeš aj ty. Človek na niektoré veci musí prísť časom alebo neviem. Alebo poradiť sa s lekárom aby nám ten otvoril oči, aby sme dali deťom všetko čo potrebujú!

Spravi to vitamin C, ten priamo ovplyvnuje imunitu. Celkovo organizmus.
Len bez dlhodobeho a pravidelneho uzivania to moc zmysel nema :confused:

Povedala by som, že nič nemá zmysel bez pravidelného užívania. To je proste rovnica v ktorej nič nevymyslíš. Je to len buď alebo. Nič viac nič menej.
Pri deťoch ale by sme nemali robiť nejaké pokusy, ale by sme mali stavať na overených veciach, čo vieme, že ozaj treba, ktoré sú kvalitné a ozaj prospešné!

Pokusy celkovo pri zdravi by nemali mat miesto :wink: