Znížená imunita dieťaťa

dermatológia
(Aluša) #262

Vieš čo ale myslím, že každá mamička na to príde časom. Že si uvedomí, že to zdravie detí je najpodstatnejšie a kvalita vitamínov je veľmi dôležitá.
Že od toho záleží aj to ako budú prežívať napríklad chrípkové obdobia, či to deti skolí alebo práve naopak :wink:

0 Likes

(Mukina) #263

Ked niekto nema penazi na rozdavanie a preto hladi hlavne na tu cenovu stranku, ale moj nazor zase je taky, ze radsej usetrim na inych veciach, ale jednoznacne nie na zdravi dietata a nie ked sa to potom moze s tym dietatkom niest aj do buducna, ked pojde do skoly, ked bude v puberte a podobne :wink:

0 Likes

(zampurka) #264

akoze u nas to neni, zeby sme nemali na to, len ma zaujima, ze ako zistim tu kvalitu, aby som vedela aky vitamin C mam kupit, aby to pomohlo, aby to bol cisty a najma kvalitny vitamin :wink: aby to prinieslo ucinky ake ma :slight_smile:

0 Likes

(acidumka) #265

Vies co ja uz pomaly dva roky kupujem Cebion, ten sa nam doma osvedcil, co sa tyka ucinku. Najskor som si myslela, ze staci ho davat, ked je dieta prechladnute, ze aby sa problem vyriesil, lenze potom som sa od kamosky dozvedela, ze vitamin C je velmi fajn aj ako prevencia, ze dokaze pomoct s imunitou, aby deti nemuseli so zdravotnymi problemami bojovat, takze ho davame pocas celeho roka :slight_smile:

0 Likes

(oxantela) #266

casom ano, o tom nepochybujem, ale vec sa ma tak, ze potom moze byt uz akoby neskoro. Ze ta imunita uz bude oslabena a radsej davat vitamin C ako prevenciu ako potom liecit problemy s imunitou, nemyslis??

0 Likes