Znížená imunita dieťaťa

dvorianka naberá to všetko veľmi rýchly spád opäť, čiže máš pravdu :wink:
my sa chránime, už sa aj teplo obliekame, len ešte som neprehodila v skriniach letné veci za zimné, ale tak to by som už mala čo najskôr urobiť, lebo takto vyťahujem veci z postele, z perináča každé ráno podľa počasia a teda nemám to kam do skrine ukladať :smiley:
ale cebion je u nás v tomto období must have :wink:

Ninaa len chranit deti treba najma zvnutra, vitamin C je najlepsi v takomto obdobi a zase netreba to s tym babusenim prehanat, predsa len zima este len pride :slight_smile:

U nas sa este zimne veci nevyberaju, sice jesenne ciapky uz mame vonku, ale to je akurat tak vsetko. Netreba to prehanat predsa len. Dobre je jest ovocie ked je aj taketo pocasie a zeleninky, ale to je asi pri vsetkych detoch v istom obdobi kamen urazu.

zvnutra, len uz som tu o tom pisala raz, ze sa snazim napriklad aj zeleninu zakamuflovat a vobec mi to nejde :smiley:
odhali ma kazdy v nasej domacnosti a to teda ich presviedcam najlepsie ako viem, neviem ci je to v tom jedle znat alebo moje herecke schopnosti su k nicomu alebo kde je problem :smiley: :smiley: