Znížená imunita dieťaťa

my tiez pravidelne uzivame, bez toho sa teraz nas den ani nezaobide, povinne kazdy den davame vitaminy, zo zaciatku som mala aj obavu, ci nebude problem s tym aby spapali tieto kvapky, ale az som milo prekvapena bola :slight_smile:

IMG_8097

@anitka74 malý žltý poklad… ja mám radosť, že aj my ho máme doma… mne sa páči hlavne to, že je určený pre malé deti… že nemusíme mať ani jedna mamička strach, že či takýchto vitamín C môžme dať aj mesačnému bábätku…
:kissing_heart::yum:

skúste pozrieť tento článok, možno niekomu pomôže http://www.polakova.sk/oslabena-imunita/

Milá krabička a dúfam, že zloženie bude silné a hlavne účinné :wink:
@FN_BA_Martin v podstate v tom článku táto veta na spodu “Nesmiete zabudnúť ani na vitamín C, ktorý má v obranyschopnosti organizmu doslova kľúčovú úlohu.” hovorí o tom, čo som sa tu dozvedela :slight_smile:

Je to vseobecne zname, ze tento vitamin ma extremne velku ulohu pri takychto veciach, co sa imunity tyka. Bez neho by sa ta imunita nedala do poriadku a nedrzala by sa v takej kondicii ako by sa mala.
Takze drzim palce :ok_hand:

keby nepriniesol nam vysledky a nebola by som z neho uzasnuta, aky ma ucinok, tak by som ti to sem ani nepisala, pre deti ma vitamin C velky vyznam, pre nas vlastne tiez, ale u deti je to nevyhnutne pomahat tej imunite co najskor aby ostala silna a neoslabila sa :slight_smile:

Súhlasím s tým vitamínom C, ale niekedy sa je lepšie v prípade vitamínov poradiť s lekárnikom. Ja kupujem vitamíny z Pilulky https://www.kuponyzdarma.sk/pilulka-sk/ a bola som prekvapená, keď ma lekárnička informovala že nie vždy je samotný vitamín C vhodný. Hlavne pokiaľ je dieťa často choré a berie aj iné lieky, ktoré účinkujú v tele ešte nejakú dobu po dobratí. Niektorým deťom to vie viac uškodiť ako pomôcť. Niekedy je treba kombinácia vitamínov, a niekedy C absolútne vylúčiť.

Veď rozumiem, ja som ti vďačná.
Som rada, že som dostala od teba naň tip aspoň môžeme bojovať s rôznymi chorôbkami, ktoré by nás mohli ohroziť ešte skôr ako sa k nám dostanú :slight_smile:

Nie vždy je vhodný samotný vitamín C? To ako myslíš? Celkom ti asi nerozumiem, strácam sa v tom čo si napísala, vieš mi to priblížiť aby som tomu rozumela?

Píše o tom, keď sa užívajú nejaké iné lieky, v kombinácii s vitamínom C, keď dieťa nič neužíva a chceš mu imunitu posilniť, že je choré, prechladnuté alebo niečo také, tak nemusíš mať absolútne obavy dať ten vitamín, uškodiť neuškodí a ak by si aj mala nejaké obavy tak sa skús poradiť s lekárkou, tým nič nestratíš :wink:

Ďakujem Erina, že si ma ubezpečila, aspoň sa cítim lepšie. Takže žiadne strachy nemusím mať. Nič nedávame momentálne, ale chorí sme pomaly každú chvíľu, preto som sa začala o toto zaujímať, lebo by som to rada zmenila.

No to nie je dobre, ze ste kazdu chvilu chori. To uz svedci o tom, ze s imunitou nieco ozaj nie je okej. To povedala by som, ze uz najvyssi cas aj zakrocit. Aby ta imunita sa co najskor dala do poriadku.
Cebion je na taketo problemy povedala by som, ze ako stvoreny, lebo ma na imunitu velky vplyv a vie ju ovyplvnit tym spravnym smerom :wink:

To ako dlho toto trvá, že ste každú chvíľu chorí? Pri deťoch to duplom nie je dobré, pretože ich imunita je oveľa náchylnejšia, krehkejšia :frowning:

je jedno aku dobu to trva, dolezite je uvedomit si, ze nie je normalne, nie je to bezne, ze clovek je chory, ak ma dieta od malicka dobre podporovanu a budovanu imunitu, tak nieco taketo by sa stat nemalo aspon teda z mojho uhla pohladu, takze zakrocit co najskor :slight_smile:

Macca moja neter je tiez na tom podobne, zacala s nou svagrina chodit trosku medzi deticky a je chora permanentne a vies ako je to pri detoch, vacsi strach ako ked je dospely clovek chory, len sa obavam, ze ci dostat ju z toho nebude trvat dlhu dobu, ked uz daky cas to pretrvava :frowning:

To sa stáva, ak dieťa nemá dobrú imunitu, ak sa pravidelne neposilňuje, tak sa to takto dokáže odraziť a potom je to povedala by som celkom problémom, lebo dostať sa z toho je potom o niečo zložitejšie ako tomu predchádzať :slight_smile:

Ako dlho to trvá? Asi približne od novembra a vyčerpáva to nenormálne, to ti poviem. Čo také machiava obsahuje? Je to len vitamín C?
Janina poviem ti, že si to s tým strachom vystihla úplne, pretože pri deťoch tie problémy mnohokrát ako keby sa ešte zdvojnásobili :frowning:

Od novembra? Veď to je už približne tri mesiace, to sa ani nečudujem, že si aj ty vyčerpaná, to keď dieťa niečo trápi takú dobu, tak to je už na zamyslenie a treba s tým niečo robiť. Cebion je vitamín C, čiže môže dieťaťu len pomôcť, uškodiť nie. Ja som tiež nevedela, teraz už viem, že je dobrý, od septembra ho máme doma a je naším verným spoločníkom a očakávam, že ešte dlho aj bude :wink:

Ahojte - u nás má svoje čestné miesto taktiež, keďže nám pomohol, cítila som sa nezodpovedne, že som nevedela aké je dôležité pre deti aby mali dostatok vitamínu C, no našťastie už viem, že bez neho by sme fit neboli asi ani len náhodou :wink:

Vieš, že si sa tak cítiť nemusela, teraz už vieš, čo je treba robiť, ako chrániť deti pred chrípkou nádchou a podobnými problémami a to je to podstatné :slight_smile: