Znížená imunita dieťaťa

Erina lenže to je často tak, že sa tak cítime, lebo máme pocit, že sme urobili niečo zlé, pritom sa s tým dá niečo robiť. Mnohokrát aj samotná detská lekárka, keď uvidí, že má dieťatko problémy s imunitou, že býva choré alebo len tak v rámci prevencie ti vitamín C odporučí, len dôležité je presne to aby bol určený aj pre najmenšie detičky, lebo tým nemôžeš dať len tak hocičo :slight_smile:

Ja viem preto aj rozmýšľam nad tým, čo spraviť, aby bolo dobre, aby to všetko sa dalo do poriadku. To som rada, že vám priniesol teda nejaké tie výsledky, to je to, čo si aj ja prajem.
Lebo to, čo by sme mali sa zaoberať inými vecami tak musíme neustále sa trápiť s týmto ako dať zdravie drobca do poriadku aby dobre bolo. Asi by som mohla vyskúšať ho kúpiť.

je aj kopu iných lacnejších spôsobov posilńovania imunity, pozri napríklad článok https://www.polakova.sk/oslabena-imunita/

Ahoj - ja som názoru, že na zdraví sa šetriť neoplatí, čo nám vyhovuje, čo nám pomáha to dávame, bez ohľadu na to, čo to stojí, keďže pre mňa a vlastne aj pre celú našu rodinu je dôležité to, že nám to prináša nejaké tie výsledky, zdravíčko, to je pre nás top :slight_smile:

Vyskúšaj, padne ti to vhod. Lebo viem presne o čom píšeš a bude najlepšie ak sa už niekam posuniete, ak to zdravie začne napredovať, pretože čím dlhšie sa to ťahá tým dlhšie potom bude trvať aj kým sa z toho dostane, predsa len to telo, tá imunita bude potom ešte viac oslabená, čiže čím skôr tým lepšie.

tak po mojej skúseností zo septembra ti môžem povedať, že samé prechladnutie ani žiadny takýto problém sám neprejde ani náhodou, keď chceš aby niečo také prešlo, najmä u detí tak treba začať dávať vitamín C, bez toho sa nikam nepohnete, ja som si myslela, že veď prejde to samé a bude dobre a vôbec nie :frowning:

Ako dlho trvá kým dieťa bude fit? Keď sa z prechladnutia dostane a imunita bude v poriadku?
Ja hlavne netuším ani len, že ako zistiť, ako viem, že už je bábo zdravé?

Ahoj katuska - je to dosť rôzne podľa toho aký problém má dieťatko ako je choré, či nádcha, či už dlho má problém s prechladnutím, pretože každé dieťa je iné treba aj na to prihliadať preto je dobré sledovať si to svoje bábo :slight_smile:

Kúpila som ten Cebion, čo ste mi tu kočky odporúčali, dokonca aj v lekárni mi povedali, že dobré rozhodnutie, že pre deti je tento vitamín veľmi dôležitý, tak ma to ešte tak viac potešilo. Takže sme nasadili už, kúpila som a som zvedavá ako ďalej, ale som rada, že už som niečo začala aspoň robiť, že sme na ceste k zlepšeniu :slight_smile:

urobila si dobre si myslim, ja tiez ho mam a davame ho a tie vysledky su super, najma ked vidis, ze dietatko mas vdaka takemuto vitaminu zdravucke :wink: IMG_9612

ako to vieš? keď prejdú problémy, ktoré dovtedy vás trápili s ktorými ste sa stretávali, najmä dieťatko, potom ale podľa môjho názoru netreba prestať, ale je vhodné v liečbe pokračovať a treba ešte posilniť samotnú imunitu, nie len zbaviť sa problému, ale taktiež vybudovať imunitu je dôležité :wink:

Len kamoška mi spomínala, že u nich to bolo tak, že už si myslela, že je dobre a malej sa ešte viac pohoršilo, preto som sa pýtala, lebo niečoho takého by som sa chcela vyvarovať, už keď sa začneme dávať do poriadku tak aby sme boli fit, aby som si bola istá, že už je všetko v poriadku :slight_smile:

Preto sa odporúča brať vitamíny ešte aj potom, pretože tie neslúžia len na vyliečenie z problému, ale taktiež aj na podporenie imunity, keď je telo v podstate už pomerne v poriadku, aby sa nestalo, to čo ty už píšeš, že sa stalo, tej tvojej kamoške :wink:

suhlasim a pri detoch je fakt velmi dolezite aby ta imunita bola na tom najlepsie, v skvelej forme, lebo deti potrebuju fungovat, uzivat si zivot, ucit sa nove veci a nie lezat doma v posteli so zdravotnymi problemami, ktorym by sa v podstate aj dalo vyhnut :wink:

Aj to sa stáva, keď nie je to telo celé preliečené, ale ja so segrou napríklad som prišla na to, že nemá zmysel prestať užívať vitamín C práve naopak, je fajn ho užívať stále, vitamín nemá ako uškodiť a hlavne môže pri pravidelnom užívaní pomôcť, udržať imunitu fajn a chrániť telo pred chrípkou a podobne, takže u nás v rodine Cebion aj ako prevencia pre detičky :wink:

Prečítala som si všetko, čo ste písali a myslím, že mi to ozaj veľmi veľa dalo.
Na začiatku som sa trápila s tým ako vôbec zistiť, že máme nejaký problém alebo, že nejaký problém je naobzore, dnes už viem aj ako sa ho zbaviť, vy ste skvelé!

Aj mne, ja som aj svagrinej ukazovala, co ste pisali, aby som jej aspon trosku v tomto pomohla, lebo viem, ze nie je jednoduche mat zdrave dietatko a treba pre to robit maximum, aby cely rok bola mala zdrava, aby nemuseli zostat doma, aby bola na tom dobre :slight_smile:

treba si pomahat…moja kamoska, ta malu najskor nechala vytrapit…male telicko s problemami sa muselo pasovat same a az ked kamoska videla, ze to nikam nevedie…tak si zacala zistovat kde asi je problem…niekedy proste nase presvedcenie nie je vzdy najspravnejsie… :slight_smile:

Tak čo mala robiť, ja ju chápem, ja tiež sama som dlho nevedela, čo je vhodné, aby som pomohla dieťatku a neublížila, nie je to jednoduché byť mamičkou, ale stojí to za to :slight_smile:

ale podstatné je to aby sme boli otvorené možnostiam, aby sme si dali poradiť, ak niekto vie niečo viac ako my, ak niekto vie ako je to lepšie, čo je pre dieťa lepšie, lebo práve to je to dôležité, aby sme pomohli dieťatku a neuškodili mu zbytočne, práve naopak :wink: