Zotavenie po operacii

…nina to som teda rád, že máš takýto postoj k cudzím osobám :slight_smile: :slight_smile: …no ale poďme radšej na tému, ktorá sa tu rozoberá lebo sme od nej dosť odišli :smiley: …ty si niekedy v živote užívala tie tablety mumijo o ktorých sa tu bavíme?..pomohli ti na nejaký problém?..

to je dobrý nápad aj keď mňa bavila aj tá téma predtým :joy::joy::rofl: ale je pravda, že sa tu rozoberá niečo iné a k tomu by sme sa mali vyjadrovať a nie blbosti tu písať :slight_smile: vieš čo, jeden mesiac som ich užívala, keď som išla na operáciu. prečo sa pýtaš? ty máš s nimi tiež skúsenosti nejaké?

Bekka,

mohla si kludne aj skor napisat…Lezala som iba 5 dni v nemocnici a potom ma pustili…Nebolo to az take hrozne a mala som tam aj internet, takze aj cas mi isiel celkom rychlo…Dakujem ti, dufam, ze budes mat pravdu! :slight_smile:

…nina ty si riadne číslo:grin::grin: … len tak som sa opýtal, lebo ma to zaujímalo… zatiaľ som ich ešte neužíval, takže neviem posúdiť… no tebe pomohli sa rýchlejšie zotaviť po operácií?.. cítila si nejaký rozdiel?..

:joy::joy: to mi viacerí hovoria, že som :laughing::joy: áno, mne veľmi pomohli! cítila som veľký rozdiel, keďže toto nebola moja prvá operácia ale iba po tejto som brala tabletky mumijo a videla som ten rozdiel, že som sa rýchlejšie zotavila. tie tabletky sú fakt dobré!

@Arula keby som to bola vedela, tak mi ver, ze by som ti skor napisala. No nemala som to z kade vediet, kedze si mi to nenapisala, ze budes v nemocnici iba tak kratko. Ale to uz je jedno, je to nepodstatne! To si mala super, ked si tam mala aj internet. Vtedy ide fakt cas rychlejsie :slight_smile: Bude to tak, ver mi! Nezvyknem sa mylit :wink: :slight_smile:

…nina a čo všetko ti už operovali??:open_mouth::hushed:

Bekka,

je to moja vina, viem…Ale tak sama som nevedela, kolko si ma tam nechaju…Ked mas data v mobile, tak mas vsade internet (ovsem ak je dobry signal)…No vidis, aj tak som tu nebola casto, lebo predsa len po operacii som skor oddychovala ako tukala do mobilu…Uz to aj pocitujem :wink: :slight_smile:

mne čo všetko operovali?? to chceš vážne vedieť? :smiley: dva krát mi vyberali z kolena vodu, raz som mala členok operovaný a dva krát ruku - kľúčnu kosť, zápästie. mne sa ti celkom v tomto darí :smiley: :joy:

tak to teda hej :smiley: mas na zranenie zjavne stastie

…fúha nina, tak tebe sa teda darí :grin: …ty by si teda to mumijo mala užívať neustále, aby sa ti nediali takéto úrazy! :slight_smile:

dojrala očividne áno ale tak nespravím s tým nič, keď mám krehké kosti a stačí málo a už mám čosi zlomené :confused::fearful: musím si dávať len väčší pozor :slight_smile:
juchio veru darí a to nemusím toho ani veľa spraviť :smiley: :smiley: keby sa mohlo stále užívať tak mi ver, že by som ho aj užívala a vôbec by som ho nevysadzovala!!

@Arula ani sa ti necudujem, ze sa ti nechcelo pozerat a neustale pisat do mobilu. Doma sa predsa o tisic krat lepsie oddychuje ako v nemocnici!! Ano? Uz ti je lepsie? Tak to som rada :wink: :slight_smile: :hugs:

…takže máš krehké kosti, čo?..doktori na to nič, nedali ti aj nejaké iné lieky?..veď to je normálne aj ochorenie, keď niekomu krehnú kosti, či?..verím ti…ale tak po určitom čase si ich zase na mesiac môžeš nasadiť…možno ti to pomôže, keď kúru s mumijom budeš opakovať…

Bekka,

samozrejme, teraz to je uplne super, lebo sa vsetci o mna staraju a vsetci ma obskakuju… Neviem, ci aj dlhsie nebudem blafovat, ze ma to este boli :joy::joy: Hej, je to uz vcelku fajn :slight_smile:

juchio áno, doktori mi povedali, že mám krehké kosti ale že zatiaľ mi žiadne tabletky nedajú a budú to pozorovať. takže si dávam väčší pozor, aby som nespadla a nemala ďalšiu zlomeninu. dúfam, že budeš mať pravdu a bude to tak, ako si napísal! ak mi prvý mesiac nezaberú, tak jednoznačne budem kúru opakovať. len tak sa nevzdám!

@Arula viem si to predstavit :smiley: :slight_smile: Kludne blafuj, ved oni predsa nebudu vediet, ze sa uz citis fajn:joy::rofl::smiley::smile::sweat_smile: Len neviem ako dlho to vydrzis byt len doma, ked je vonku este aj tak pekne :slight_smile:

mna caka o dva mesiace operacia, ktorej sa tak trochu bojim :frowning: uz som sice viac krat bola operovana ale to ked som bola mlada a teraz sa akosi bojim, ze sa budem tazko po nej zotavovat. predsa len cim je clovek starsi, tym to je len horsie :frowning: ale o tom vam asi pisat nemusim, ze? :frowning: co robit? poradte aj mne nieco ucinne!

zaborcita a čo ti idú operovať? je to jasné, že keď je človek mladší, tak všetko zvláda ľahšie a lepšie. ale čo už, keď prirodzene starneme a musíme tým pádom užívať výživové doplnky, aby sme sa ako tak udržiavali v kondícií. niečo také ti doktori neodporučili? nejaké výživové doplnky, hm? to by ti mohlo pomôcť!

Bekka,

no mohla by som, celkom mi to ide ale uz ma to nebavi len lezat… Som typ cloveka, ktory moc neobsedi a teraz ked som musela tak dlho lezat tak ma uz porazalo… Takze som rada, ze mi je konecne lepsie a ze uz mozes cosi aj porobit, aj ked su to neni este vrcholove vysledky :slight_smile: :smiley: Ale aspon cosi…