Zotavenie po operacii

idu mi operovat nohu, lebo som ju mala zlomenu a zle sa mi zrastla a tak mi ju idu nanovo polamat a dat dokopy. bojim sa toho ale snad to nebude velka bolest :frowning: nie, oni mi nic taketo neporadili. vyzivove doplnky som nikdy nebrala a preto ani neviem, ktore su dobre a ucinne. vies mi nejake poradit? aj by som ich zacala uzivat, ked hovoris, ze by mi mohli pomoct. citala som si nejake clanky, kde tiez spominali doplnky pred operaciou a po operacii.

fúha, to vážne? to bude nepríjemná operácia :smirk: poviem ti pravdu, že ja by som to asi nedala :pensive::unamused: tak jedine sa pred operáciou užívajú výživové doplnky, to ti povie každý, keby si sa pýtala! no každý má s inými dobré skúsenosti, ale to isto vieš. ako sa hovorí “sto ľudí, sto názorov”. za mňa najlepšie v tejto dobe sú doplnky mumijo od Evalar. sú prírodného charakteru a pomáhajú na takéto zotavenie.

bude to neprijemne ale nic ine mi nezostava, takze to budem musiet nejako prezit. uz teraz sa na to psychicky pripravujem!!! samozrejme, toho som si vedoma, ze mi sem mozno napise este niekto ine tabletky. no zatial sa nikto neozval a preto som rada, ze si mi sem aspon ty napisala nejake aj ked ich vobec nepoznam :frowning: mozes mi nejako vysvetlit ich ucinky a co obsahuju, prosim? vdaka!

@Arula verím ti, ani mna by to nebavilo. Mozno len prvy tyzden a potom by som uz doma upratovala a robila vsetko len preto, aby som mala nejaky pohyb :smiley: :smiley: Takze z tvojich slov som dobre pochopila, ze ti mumijo pomohlo a ze sa uz citis dobre? Chodis uz nebodaj aj do prace?? :open_mouth:

Ahoj :slight_smile: A kedy to ideš na tú operáciu? Termín som tu akosi nevedela nájsť. Tak ako ti napísala Ninka tak i ja ti chcem povedať, že najlepšie budú výživové doplnky aby si bola rýchlejšie fit po operácií :slight_smile: :wink: To mumio bude dobrá voľba :slight_smile:

operovat ma maju 10.9.2018 ak sa dovtedy nic nestane a nezmeni. ale pevne dufam ze nie, lebo uz som na to aj psychicky aj fyzicky pripravena. ty si ich uzivala? mas s nimi skusenost? v com ti pomohli?

Tak držím palce, aby sa nič nezmenilo a hlavne aby ti operácia dopadla čo najlepšie! :slight_smile: Áno, užívala som ich, keď som mala oslabenú imunitu. Bývala som často chorá a mávala som aj iné problémy, no o tých sa tu nechcem radšej baviť! Teraz ale ako som doužívala mumijo od Evalar som už v pohodičke a dobre sa cítim :slight_smile:

veď áno, niekedy sa treba zaťať a jednoducho vydržať!! neviem, či ti tu už niekto čosi o nich písal, keďže si to tu teraz nestíham prečítať. no tie tablety obsahujú čisté mumijo a to vlastne je prospešné pre organizmus. skús si o tom viac prečítať na internete, ok?

jani dakujem, si zlata :slight_smile: preco sa o tom nechces bavit? je to nejaka chulostiva vec?? to je dobre, ze ti je uz lepsie. snad aj na mna budu mat taky dobry vplyv!

ninka zatial mi tu nikto nic o nich nenapisal, takze som rada, ze si sa aj ked po dlhsej dobe ozvala. aha, a to fakt obsahuju iba mumio a nic viac? no idem si nieco o nich vyhladat, teraz mam chvilku cas na to. ak mi nebude este nieco jasne, tak pisem

kašlú sa na teba? to nie je pekné od nich :smiley: ale nie, srandujem. teraz je leto, dovolenky, takže ľudia moc netrávia voľný čas za počítačom a tak to má byť! áno, obsahujú iba to, no a ešte som pozabudla na obsah huminových kyselín ale tých tam je iba 6mg

Nie je začo :wink: Áno, sú to také chúlostivejšie veci o ktorých nechcem, aby vedeli cudzí ľudia! Fakt prepáč!!!

Bekka,

ved presne tak to aj nas vyzeralo :joy::joy:… Ano, dobre si to pochopila… Tie tablety mi uplne zabrali a uz ani neviem, ze na nejakej operacii som bola :wink:… Chodim uz aj do roboty… Uz som sa doma nudila a zase som nechcela byt tak dlho bez prace, kedze aj tak ma tam pockala :confused:

ninka asi ano ale tak nic s tym nespravim :confused::confused: jasne, ja to chapem, ze ludia su teraz rozlietany! a to su co tie huminove kyseliny??

jani okey, chapem to!

@Arula to je super, ze sa uz citis dobre a ze uz nemas ziadne bolesti. Si sa z toho fakt rychlo dostala :slight_smile: :slight_smile: Tomu rozumiem, aj mna vzdy praca pocka ked som na dovolenke alebo na PN-ke. Ale je super, ze uz dokazes normalne pracovat a fungovat :slight_smile:

jasné, že s tým nič nespravíš. nikoho nemôžeš do ničoho nútiť! inak vieš o tom, že si mi dala ťažkú otázku? doteraz som sa tvárila ako múdra osoba ale touto poslednou si ma tak trochu zaskočila :thinking::upside_down_face: no aj napriek tomu som si to vyhľadala na googli a tam mi napísalo, že huminové látky sú prírodné organické zlúčeniny vznikajúce chemickým a biologickým
rozkladom organickej hmoty (ostatky rastlín, živočíchov a pod.) a syntetickou činnosťou
mikroorganizmov. neviem, či tomu pochopíš ale osobne si myslím, že to je nepodstatné aj vedieť. ale snáď aspoň oceníš moju snahu :joy::grinning:

ninka aj som si myslela, ze to bude pre teba tazka otazka a ze to nebudes mat z kade vediet, ale super si sa vynasla! klobuk dolu pred tebou a pred tym, ze sa ti to chcelo hladat :slight_smile: :+1: mne by sa nechcelo :joy::joy::joy: veeelmi to ocenujem, dakujem ti fakt!!!

Bekka,

aj ja si to hovorim len na druhej strane mam trochu obavy, ze sa to vrati :frowning: … Ale snad nie!.. Aj ty to tak mas?.. A to som myslela, ze som v tom sama… Hned som kludnejsia :-)… Inak citala som, ze to mumijo sa moze aj preventivne uzivat, je to pravda??..

pokiaľ mám na to čas, tak to robím s radosťou :slightly_smiling_face: a aspoň to už viem aj ja :wink:

davala si si na to tu pumpičku proti bolesti? Alebo nie?

@arula na to nemozes ani len mysliet! Vsetko bude uz len dobre, uvidis! Musis pozitivne mysliet! Toho sa nemusis bat, ze by si bola v tom sama. Vela ludi tak funguje!! A co sa tyka toho preventivneho uzivania, tak mozu sa. Ved oni nemaju v com skodit, oni len pomahaju a liecia! :slight_smile: