Zotavenie po operacii

Bekka,

aj sa snazim na to uz nemysliet ale vies ako to chodi, ze niekedy ta taketo veci napadnu a pritom ani nechces aby ta napadali!.. Okey, tak aj ja ich budem uzivat aj nadalej :slight_smile:

baby, buduci mesiac (koncom novembra) idem na operaciu kolena. uz mi ho chceli davnejsie operovat ale ja som stale bola proti a nechcela som. no teraz mam take bolesti, ze uz som na to aj sama pristupila. chcem sa spytat, ci ste sa pytali priamo doktora, ci mozte tabletky mumijo pred operaciou uzivat alebo ste si ich len jednoducho nasadili? co odporucate?

je to len na tebe! tie tabletky ti v ziadnom pripade neublizia takze si ich mozes aj sama nasadit ale ak si chces byt istejsia, tak sa spytaj aj doktora.

ved preto ma to aj napadlo lebo som citala, ze to su tabletky na prirodnej baze a ze by nemali skodit zdraviu. a na ich kupu nepotrebujem ziadny predpis alebo lekarske odporucenie? oni su volno predajne? a ako dlho by si mi ich odporucila pred operaciou uzivat?

čo sa na tom bude hojit rok? nejak tomu neroumiem. Je to klasicka operacia ramena, alebo čo je to za operaciu?

tak mi povedali doktori hajeka, ze to rameno sa bude dlhsie hojit. tiez som ostala zaskocena, lebo som si myslela, ze po mesiaci budem moct ist do roboty ale ocividne budem dlhsie marodit a budem musiet chodit aj na rehabilitacie. preto ma aj napadlo, ci by nebolo fajn, nejake tabletky predtym uzivat. do viacerych ludi som pocula, ze tak urobili a ze potom sa im rana rychlejsia hojila.

presne tak, obsahuju len ciste mumijo, ktore sa tazi a ktore je prirodne. ako si napisala, nemaju ti ako ublizit! co sa tyka toho predpisu, tak na tieto vyzivove doplnky ziadny nepotrebujes. ich normalne kupis v skoro kazdej lekarni. co sa tyka toho uzivania, tak minimalne mesiac by som ti ich odporucila uzivat pred operaciou a potom aj po operacii. aby ti aj zaucinkovali, vies?

ozaj nepotrebujem ziadny recept? wau, tak to som rada. lebo k mojej doktorke sa dostat, to je hotovy zazrak! okey, tak to by mi akurat tak vyslo, keby som ich zacala teraz uzivat. pojdem si ich kupit. dakujem za vsetko!

@Arula viem o com hovoris, neboj :slight_smile: Super, tak ich len pekne uzivaj a prajem ti este pekny slnecny dnik :slight_smile:

vazne nepotrebujes! neboj, viem ako to u doktorov chodi, nemusis mi o tom vobec pisat :frowning: kup si ich a drzim palce aby ti operacia dobre dopadla :slight_smile:

dakujem ti este raz velmi pekne za vsetko! uz ich mam doma :slight_smile: :wink:

Bekka,

fajn potom :wink: …Aj ja tebe prajem pekne dni a prijemne stravene vianocne sviatky, kedze nam uz klopu na dvere :wink: …Uz mas darceky pokupene?.. :slight_smile:

Ahojte:) Mne velmi pomohlo mumijo, ked som bola po operacii nohy. Kto povie, ze na zotavenie netreba uzivat ziadne vyzivove doplnky tak klame alebo mu nevadi, ze sa dlho z toho dostava a vyhovuje mu pn-ka a nic nerobenie. Ja nie som taky typ cloveka a preto som pred operaciou hladala vhodny doplnok, ktory mi pomoze sa co najrychlejsie schopit, aby som mohla normalne fungovat. U firmy Evalar som ho nasla a po mesiaci som uz normalne fungovala a to som mala dost komplikovanu operaciu. Takze odporucam:)

@Arula ako pozeram, tak som tu dlho nebola, kedze si sa len na darceky pytala a uz su aj odbalene a pomaly ani neviem, ze nejake vianoce boli :joy::rofl: Ach ten cas tak rychlo leti. No musim ti povedat, ze tieto sviatky boli perfetkne. Super som si konecne oddychla :wink::slightly_smiling_face:

A to si aku komplikovanu operaciu nohy mala? Nepovedal by som, ze nejake doplnky tak pomozu pri rekonvalescencii.

Mala som ju na dvoch miestach naraz polamanu. Bola to hrozna bolest:(:frowning: Vidis, ani ja by som to kedysi nepovedala ale ked som vyskusala, tak uz viem a snazim sa to odporucat a radit dalej. A myslim, ze sa najdeme aj viaceri, ktory maju dobru skusenost s tym vyzivovym doplnkom.

nemas vobec zaco, rado sa stalo :wink::slightly_smiling_face::blush: super, ze ich uz mas doma a dufam, ze ich aj podctivo uzivas, hm??

jasne ze ano :slightly_smiling_face::wink: presne tak ich uzivam, ako je uvedene na obale. 2 x denne 1 tabletu :slight_smile: uz som si tak zvykla, ze rano si dam jednu a potom vecer. lebo cez den by som isto na to zabudala, tak som si to takto stanovila a vyhovuje mi to :slight_smile:

Mala som operované obidve ramená.Dostala som s toho do 6 týždňov.Pomohol mi bioptron.Pozrite si info na www.liecbasvetlom.eu recenzie