Zvýšený cholesterol

Tak to si teda neberiem. Mam vlastnu hlavu a myslim, ze aj dost rozumu na to, aby som vedela, podla coho si mam kupovat nieco take ako lieky a vyzivove doplnky. A ked neviem, tak sa opytam a viem si to rychlo a jednoducho vyhodnotit, co je pre mna dobre a co nie.

poradia mi aj v lekarni, co na cholesterol? reku aby to nebolo tak, ze mi poradia to, z coho maju najlepsie zisky.

Preco by ti neporadili? Tak to uz neviem podla coho ti poradia, ale poradia :smiley: Pokial to nema ta lekarnicka priamo sama na sebe vyskusane, tak ti ponukne, ake su moznosti a moze spomenut, co tak zvyknu kupovat ludia. Ale nebala by som sa toho, ze ti zacne nieco nasilu nutit.

aluana A ty hladas akoze nejake odporucanie teraz? Lebo ak ano, tak by som ti vedela odporucit taky jeden v podstate vyzivovy doplnok, nie je to priamo liek ako su statiny na cholesterol. Ucinok ma ten isty, len je to o malilinko slabsie a celkove je to zlozenie lepsie a vdaka tomu nema take vedlajsie neprijemne ucinky ako maju prave tie statiny.

no a to ma potom ten isty ucinok, ked je to len vyzivovy doplnok?

Samozrejme, ze ma. Keby si si pozerala nejake studie a podobne, tak by si hned zistila, ze je praveze uplne super. Nie len z toho titulu, ze funguje na zvyseny cholesterol, ale oproti inym liekom nema ani vedlajsie ucinky a nezatazuje ti organizmus. Takze to nemozes brat tak, ze je to Len vyzivovy doplnok :wink:

mna dokonca aj doktorka pochvalila po troch mesiacoch, ako som ho uzivala, ze sa cholesterol pekne znizil. tak som bola vytesena. jednak z vysledkov a aj z toho, ze hned na prvy raz, ako som zacala vobec nieco uzivat, ze som trafila.