Ako dosiahnem aby som mala krajsiu pokozku?

Dankafra joj, uz dlho :slight_smile: A veru prestavky si nerobim, ked sa mozu dlhodobo uzivat tak mi to pride zbytocne, aby som ich vysadila, alebo nejako to cele prerusovala. Jednak, asi by som si potom tazko zvykala, ked uz som teraz naucena brat ich pravidelne chapes :slight_smile: Ty uvazujes, ze ich vyskusas?

hej hej zneju celkom vabivo, tak premyslam, ze by som si ich vyskusala kupit. ja som sa na tie prestavky pytala preto, lebo pri roznych takych doplnkoch je ako keby potrebna prestavka, aby mali stale taky efekt ako by mali mat

dankafra tak to asi zalezi od toho co dane doplnky obsahuju vies ako :slight_smile: pri niektorych je asi lepsie ked sa spravi prestavka a pri niektorych nie :slight_smile: ale povedala by som, ze ta plet je taka nachylnejsia k tomu, ze ked si uz raz zvykne na nieco co jej robi dobre a coho sa jej dostava pravidelne, a zrazu sa to na isty cas vysadi, tak by mohol byt vidiet rozdiel pred a po :slight_smile: ako nehovorim, ze nejaky prevratny ale, chapes.

Podla mna nie je na skodu sa o seba starat aj takymto sposobom, ze sa uzivaju rozne kapsulky, doplnky :slight_smile: Minimalne pre mna je to lepsie, lebo ja a ihly, sa toho bojim ako cert kriza ako sa hovori. Tak radsej taketo nieco menej invazivne a rovnako ucinne :slight_smile: