Ako dosiahnem aby som mala krajsiu pokozku?

Dankafra joj, uz dlho :slight_smile: A veru prestavky si nerobim, ked sa mozu dlhodobo uzivat tak mi to pride zbytocne, aby som ich vysadila, alebo nejako to cele prerusovala. Jednak, asi by som si potom tazko zvykala, ked uz som teraz naucena brat ich pravidelne chapes :slight_smile: Ty uvazujes, ze ich vyskusas?

hej hej zneju celkom vabivo, tak premyslam, ze by som si ich vyskusala kupit. ja som sa na tie prestavky pytala preto, lebo pri roznych takych doplnkoch je ako keby potrebna prestavka, aby mali stale taky efekt ako by mali mat

dankafra tak to asi zalezi od toho co dane doplnky obsahuju vies ako :slight_smile: pri niektorych je asi lepsie ked sa spravi prestavka a pri niektorych nie :slight_smile: ale povedala by som, ze ta plet je taka nachylnejsia k tomu, ze ked si uz raz zvykne na nieco co jej robi dobre a coho sa jej dostava pravidelne, a zrazu sa to na isty cas vysadi, tak by mohol byt vidiet rozdiel pred a po :slight_smile: ako nehovorim, ze nejaky prevratny ale, chapes.

Podla mna nie je na skodu sa o seba starat aj takymto sposobom, ze sa uzivaju rozne kapsulky, doplnky :slight_smile: Minimalne pre mna je to lepsie, lebo ja a ihly, sa toho bojim ako cert kriza ako sa hovori. Tak radsej taketo nieco menej invazivne a rovnako ucinne :slight_smile:

Darra a co vlastne uzivas? Lebo ako suhlasim, ze je fajn sa o seba skusit starat aj takto a nie ihlami a neviem cim vsetkym, tiez nie som tomu dvakrat naklonena :slight_smile:

inak celkom obdivujem zeny, ktore sa hned rozhodnu ist na taky zakrok, ze ihly a nite a neviem co vsetko. to ani nejde tak o ten strach ako o bolest, ved to sa nejako extra ani neumrtvuje ci hej? a ako preto si tiez myslim, ze je lepsie zacat takymito doplnkami :slight_smile:

niektorym sa asi nechce cakat, no aj tak chirurgicky alebo takyto zakrok nemusi zakazdym vyjst podla ocakavani, takze podla mna je to celkom dost velky risk. ja by som sa bala, ze by mi to uplne zmenilo tvar az tak, ze by som si nepripadala byt sama sebou

To mas teda pravdu. Ja mam zvo vseobecnosti z chirurgickych zakrokov celkovo paniku a neviem si predstavit, ze by som na nieco take sla. Rozhodne by som to radsej riesila inak, proste neinvazivne. Teraz je na trhu uz mnozstvo kvalitnych produktov

Pripnem sa sem aj ja, lebo ma zaujima ako inak sa da dosiahnut stav peknej pokozky, ako len patlat na seba milion kremov. Mate s niecim skusenosti? Co vam take pomohlo, zabralo :slight_smile:

Hmm ja mam zas taky problem, ze vacsina kremov mi proste nesadne. Niektore mi doslova plet ako keby vypalia a po inych mi zas ostane neuveritelne mastna

ono je to asi take vseobecne myslenie, ze zeny zacinaju najprv s kremami roznymi a potom ked nevidia vysledky to riesia zakrokmi. tiez si ale myslim, ze mozno nie je na skodu verit aj inym doplnkom, a ist takou prirodzenejsou cestou :slight_smile:

neviem, len tak by som nepodstupila takyto zakrok, to by asi uz fakt nemohlo byt inej cesty, kedze, je to vec, pri ktorej sa vie co to lahko pokazit, co pri uzivani vitaminov sa podla mna nema co zleho stat

tak vcera som citala clanok, kde lekarka radila zenam aby sa zacali o seba starat skor ako je neskoro :slight_smile: ze proste potom zachranovat pokozku v neskorsom alebo teda vo vyssom veku a este k tomu neinvazivne to je tazko. preto si myslim, ze s uzivanim takychto kapsuliek sa neda nic pokazit, prave naopak moze len pomoct :slight_smile:

Aj povedala, od akého veku je to najlepšie?

no tak ona hlavne riesila zeny okolo 40tky ze proste sa uz snazia aj s tymi vraskami nieco robit, a teda v tomto veku je to ovela narocnejsie ako ked to zena zacne riesit kludne aj pred 30tkou.

@zriarra a ty teda zrejme niečo užívaš aby si sa o seba starala skôr ako bude neskoro však? ale zase vieš ako to je, čo všetko majú ženy na starosti, rodina, práca no a seba im zvýši čas až v hodine dvanástej ako to väčšinou býva :slight_smile:

@zriarra tak ale vieš koľko toho ženy majú stíhať počas dňa, ešte keby mám večer stáť hodinu pred zrkadlom, to už by teda bolo :slight_smile: a teda pokiaľ to nie je o 5 minút 12 ako sa hovorí, a že nehorí tak má pre nás všetko čas, myslím starostlivosť o samú seba všakže :slight_smile:

@kaludis suhlasim, presne je to tak, sa nahanam v praci, potom pri detoch, okolo domacnosti, treba varit, ako nevravim, mozno keby velmi velmi chcem si ten cas najdem, ale zase aha teraz su aj zavrete tieto kozmeticke salony tak to je zase minusovy bod pre zeny :slight_smile: skor keby sa dalo robit volaco pre seba aj z pohodlia domova.

@kaludis tak to je pravda, ale potom ako sa hovori neskoro plakat nad rozliatym mliekom :slight_smile: preto je fajn si na seba najst cas. ked som napriklad ja nic nestihala a nemala som na seba ten cas, a teda vrasky sa tvoria bez ohladu na vsetko, mi kamoska poradila jeden vyzivovy doplnok, no a to uzivam a som vlastne vklude, ze pre seba takto nieco robim.

@sabkacabca mas pravdu, vrasky sa aj mne objavili by som povedala kludne ze zo dna na den, len asi to teda nie je az taka pravda, kedze som si samu seba asi poriadne nevsimala. a prosim ta co za doplnok uzivas? je to take ze by mi to na nieco pomohlo?