Ako dosiahnem aby som mala krajsiu pokozku?

Katmirka tak zo dna na den to asi nebolo vsakze :slight_smile: Ale viem ako si to myslela, to sa niekedy tak zjavi necakane ze ani nevies ako a uz to len treba riesit. Napriklad mne v tomto pomohli kapsulky od Zeen s kyselinou hyaluronovou. Tie pomahaju minimalizovat vrasky, takze ich uzivam uz dlhodobejsie pre istotu :slight_smile: Teda ale presne ako si napisala, ze v niektorych pripadoch sa my zeny mozno ani nesledujeme tak ako by sme mali a tym padom by sme lepsie predchadzali takymto nedostatkom mozno :slight_smile:

darra a vies to porovnat napriklad aj s nejakym kremom, ktory tiez obsahuje tuto kyselinu? ze ci sa to nejako viac oplati, lebo teraz fakt tie kremy slubuju pomaly ze za noc sa zeny stanu 20tnickami :slight_smile:

Povedala by som, ze vnutorne uzivanie je lepsie ako krem. Predsa len popkial sa ti krem vpije cez pokozku. Nevravim tym ale, ze kremy a sera nemaju ziadne ucinky, no takto sa to asi rychlejsie dostane tam, kam ma

no tak to je potom super, ako jasné, že je to vnútorné užívanie asi trošku iné ako krém. ale veď to poznáme, už koľko krémov presne sľubuje nejaké to omladenie a minimalizovanie prípadných menších vrások a veru nič. tak toto bude asi lepšia pomoc.

Kaludis tak to ani nevrav, tiež neviem už koľko krémov som skúšala a koľko ich mám doma, čo sľubovali takéto účinky, omladenie a vypnutie pleti a nič. A čo za výživový doplnok by tomu pomohol, je také niečo čo užívate?

aha, tak potom ano, lebo ved aj ked si dam krem tak polka mozno ostane na vankusi, a takto ked je to v podobe vyzivoveho doplnku je to asi istejsie, ze sa to vstrebe poriadne a aj to bude posobit ako by sme chceli :slight_smile:

A co pouzivate vnutorne? Kolagen? kyselinu gealuronovu ci co?

@rrraduska ano presne aj tento doplnok obsahuje kyselinu. podla mna sa to viac oplati, lebo teda mam skusenost s viacerymi kremami, ktore slubovali nejaky ten ucinok a zmiernenie vrasok a neviem coho vsetkeho a veru nic moc. az ked som zacala uzivat tento doplnok som videla zlepsenie :slight_smile:

mne ti tiez kremy moc v tomto smere nevonaju, no ja mam taky typ pleti, ktory len tak nejaky krem neznesie. preto som sa tiez vybrala cestou kolagenu a toto rozhodnutie si veru neviem vynachvalit

S tym mam veru problem aj ja. Bud ostanem proste mastna alebo ma krem doslova vypali. Preto kremy ani nejak nepozivam

a tak teda nepouzivas na plet nic?

No pravdu povediac len obycajne tuhe mydlo na umyvanie a sem tam nejake to serum. Inak nie, preto by som chcela skusit nieco na vnutorne uzivanie co by mi mohlo kvalitu pleti zlepsit

Tak ono si vela zien mysli, ze cim viac kremov, pripadne este ak aj obsahuje milion roznych zloziek tym lepsie pre plet. Len to je niekedy tak, ze menej je viac, a skor treba kvalitu pleti zlepsit zvnutra ako som tu uz spomenula :slight_smile: Jeden vyzivovy doplnok a este kvalitny, je viac ako 10 kremov :slight_smile:

1 Like

To mas pravdu. Ty zjavne nieco take uzivas. Ako sa tiu zlepsila plet, je hladsia alebo proste sa ti vypla. Bola by som rada, ak by si mi vypichla to najlepsie

Mozem sa ta opytat, aky je to ten zazracny doplnok? Kedze moc nemam rada kremy, tak ma to celkom zaujalo

@sabkacabca a to je doplnok v podobe tabliet alebo prášok? lebo neviem či som to prehliadla. nemám totiž rada, ak sú lieky alebo doplnky také, že to má človek problém prehltnúť predsa len. a tabletka keď by to bola, to sa aj nejako rýchlejšie rozpustí?

tabletka sa rozpusti, no aj take tie kapsul maju ten obal taky, ze sa v zaludku proste rychlorozpustaju, tak ohladom tohto by to malo byt v pohode

Vyssie som ho tu spominala :slight_smile: Kaludis ale kdeze, je to uplne v pohode, aspon teda u mna. Tableta sa v pohode da prehltnut a presne je to tak, ze ich robia aby sa rychlo rozpustali. To by si sama uvidela na tej kapsulke :slight_smile:

@darra a tieto tablety, o ktorých hovoríš, majú účinok len teda ja neviem, na nejaké zmiernenie vrások alebo pomáhajú ešte na niečo iné? :slight_smile:

mohla by si nam sem napisat priamo nazov aby sme so ich vedeli pozriet. hlavne by ma zaujimalo, ake vseliake ucinky vlastne maju