Ako rychlo sa da zistit tehotenstvo?

Zuzka,na trhu je neskutočne veľa druhov antikoncepcie,tak nechápem prečo si dávaš tbl.PO jasné že Ti to rozhádže cyklus!!!

žiadne tabletky na potrat neexistujú!!! na trhu je dostupná jedine tabletka ESCAPELE,ale tá sa má užiť najneskôr 72h.po styku!! ináč máme aj baby testy a tie ukážu výsledok až po vynechaní menzes!!!

ahoj…pred 3 týždnami som mala styk s priatelom mali sme ochranu ale potom si ho dal dole a nejako sme podlahli vášni a pomilovali sme sa …povedal že sa to nedostalo do mna že ho stihol vytiahnut ale mohol sa zmýlit a myslim že ani nemal cely penis vo mne …zajtra idem na odber krvi a da sa to zistit z krvi?? prosim odpište mi mam 17 rokov

dobry den, chcela by som sa spytat ci je mozne aby som bola tehotna aj napriek tomu, ze beriem tabletky a priatel si dava vzdy pozor. byva daleko a dlho sme spolu neboli a naposledy som dostala menstruaciu, ale teraz som ju mala dostat vcera a nic, je mozne aby som bola tehotna aj naprik tomu ze sme spolu boli naposledy 9 januara a odvtedy som raz dostala menstruaciu, vzdy mi pride presne, predvcrerom som bola na prehliadke u gynekologa, ale nic mi nespominal.predpisal mi dalsie tabletky, keby som bola tehotna zistil by to z vysetrenia. krvne testy neratam, myslim len prehliadku tam dole?prosim o odpoved

Ahoj ja už mam jedno babo takže asi zhruba viem ako to tam chodí dá sa zistiť aj s krvi či si tehotná aj s vyšetrenia potom ti urobý ultrazvuk či sa nemýli.

fakt to nie je mozne?!? ani ked mam plodne dni?

mne sa tiez stalo, ze nam praskol kondom, takze vsetko bolo vo mne, uzila som tabletku po a vsetko bolo v poriadku, ziadne tehotenstvo, len rozvrateny organizmus z tej tabletky, krvacala som, bolela ma hlava, ale preslo to… takze mala by zaberat

Ahojte.
Chcem sa spýtať, keď som mala pohlavný styk s priateľom cez menštruáciu, a v posledný deň menštruácie sa do mňa urobil, môžem byť tehotná? Mám strach. Je to možné, lebo nikde sa to tak presne nedá zistiť.

ahoj, mam presne ten isty problem co ty, az s rozdieloom ze nechcem este otehotniet…ale ako vidim, prispevok si dala este v lete- vyriesilo sa ti to odvtedy? a ak ano, tak a ko prosim ta?

ahojte, mam taky problem, ze mam sice 23 rokov,ale ndost epravidelny menzes…od januara som to nedostala (a to je konniec marca)…mam zvysenu hladinu testostreonu, a na svoju vysku mam podvahu, a tiez menej spim (vytazena skolou)…mate niektora podobny problem-a ak ano, ako ste ho riesili?

TINA
boze baby spamatajte sa a budte aspon trocha zodpovedne! Tina samozrejme, ze ked sa muz do vas urobi, tak mozte otehotniet, aj ked je to pocas menzesu. A nestaci ani prerusovana suloz, nie je to spolahlive.

nie , nemožes je to šanca 1: 100 00 00
su vynimky ale to je malo pravdepodobne

neboj sa je nemožne, že je tehotná neexistuje:-)

ahojte chcela som sa spitat ked som mala s chalanom sex a on povedal ze sa domna neurobil tak preco mi meskaju menzes som nemala mesiac aj par dni bojim sa aby som nebola tehotna prosim poradte my prosim co mam robit

Ak beries hormonalnu antikoncepciu, je miziva sanca aby si otehotnela, ved preto ju beries…

ahojte,mam tiez otazku,aka je sanca otehotnenia mimo plodnych dni?? skusali sme babatko,ale plodne dni mam az o tyzden,je mozne ze sa nam to podari?:slight_smile: je to ovplyvnene vekom? mam 26…

ahoj.Jasne ze mozes otehotniet aj mimo plodnych dni vid:ja som tomu prikladom.Pocitala som si plodne a neplodne dni a nechcela som babo tak sme teraz uz z manzelom sexovali pocas tych neplodnych a teraz mame domka 2 dcerku Lilianku :-)) tak sup sup

Mame s priatelkou podobny problem. Velmi by ma zauimalo, ako si dopadla? Dakujem :slight_smile:

Ahojte. ja by som tiež chcela veľmi otehotnieť, ale dáko sa mi nedarí. skúšali sme to presne na plodné dni, všetko ostalo vo mne, nič zo mňa nevytieklo, ale teraz mám termín menštruacie a cítim sa ako keby som ich aj mala dostať. aký je v tom problém. ďakujem vám

Ahojte baby,

ja normalne nedokazem pochopit ako niekto moze otehotniet po jednom nechranenom styku a ja sa s mojou laskou pokusame o babo dost dlho, mame nechraneny pohlavny styk a k tomu som nikdy nepouzivala antikoncepsiu a stale moje tehotenske testy su negativne a robia ma smutnou. Ak je nejaka vec, ktora dokaze podporit opodnenie, budem velmi rada ak mi pomozete. Chori nie sme a dokonca ani plodne dni neurobili zazrak…