Aky mate kavovar?

mne ucaroval tento! aj ma pekny dizajn, aj vyzera ovladanie jednoducho, chceme ho ist dnes pozriet, ked drahy pride poobede z rannej, joj uz sa neviem dockat, ste mi narobili chute na to kapucinko :stuck_out_tongue:
5589

1 Like

Daj potom vediet, ze ako ste pochodili, ci ste kupili, lebo vyzera to dobre, ovladanie asi dotykove, ze?
Je dobre to vidiet aj nazivo, lebo potom vidis aj aky je velky a vies si cca predstavit, ze kde si ho na linku umiestnis. Ci nebude zaberat vela miesta :slight_smile:

1 Like

Tomu ver Maťka, juuuj hneď by som si dala, budem musieť ísť znovu na návštevu :see_no_evil: :laughing:

Dojrala a kam ho idete pozrieť, kde ho majú vystavený? Lebo vyzerá fakt brutálne!

Máš pravdu Janka, takéto spotrebiče je najlepšie vidieť na vlastné oči, lebo keď to človek objedná z e-shopu, to je ako keby kupoval mačku vo vreci. Oni síce napíšu rozmery aj všetky parametre ale aj tak to nie je ono. My sme tiež všetko boli v kamennej predajni kúpiť, obľúbené máme jedno (neviem, či tu môžem názov spomenúť, tak radšej nespomeniem) lebo oni majú veľa vecí priamo na sklade a v porovnaní s inými elektrami majú aj dobré ceny.

@Janina223 @zdeni_richterova baby no tak sa hlasim!
kupeny! len este sme ho neoskusali, lebo sme sa zamotali aj po inych obchodoch potom uz sme hladni boli a teraz som rada, ze sme si lahli na gauc a trosku oddychujeme, tak rano hned ho pojdem spojazdnit, pozerali sme aj ine, ale teda tento to vyhrat :slight_smile: v Planeu som si ho nasla, tak tam sme isli :slight_smile: predajca dokonca nas vo vybere podporit, takze super :slight_smile:

1 Like

Jeeej super, tak ste si ho kúpili, teším sa s Vami :blush: :wink: Keď ho teda spojazdníš, tak daj vedieť čo naň hovoríš a ako chutila prvá kávička z neho :slight_smile: Tak potom to bol dobrý predajca, v tomto elektre aj ja rada nakupujem, oni tam majú super ceny :slight_smile:

@dojrala prosím ťa koľko vás stál?

parkrat som uz aj z eshopu objednavala, ze cez net, ale to take malickosti, potrebovali sme kanvicu na chalupu, ked bol lockdown, tak to som objednavala a take, ale neviem si predstavit, zeby som nieco take drahsie len podla obrazku, to by som s tym asi uplne stotoznena nebola :smiley:
a zase na druhej strane na predajni ked veci vidis tak mozno ta na pohlad aj skor nieco ine oslovi, takze to mam radsej, len no moj drahy ten nezdiela moje chodenie po obchodoch, ten zase by najradsej vsetko cez net vybavoval :smiley: len aby sa s ludmi nemusel stretavat :smiley:

Tak kanvica sa ešte dá, to je malý spotrebič, ktorý sa dá ľahko aj vymeniť. No s takou chladničkou by to už bolo horšie. Aaaa tak chlapov poznáme, tí neradi chodia po obchodoch, o tom mi nemusíš písať, poznám to veľmi dobre!

nevies si ani predstavit aku mam ja radost, akoze rada chodim aj normalne, ze do kaviarni a na kavicky a tak, ale nesmierne sa tesim, ze teraz uz nebudem musiet nikam ist, ze budem moct si dobru kavu aj doma vychutnat a este aj rano v pyzame to na to sa tesim velmi :slight_smile:

1 Like

necelych 470€, co je super ked si vezmem, co vsetko ten kavovar ma, co sa na nom da a to ovladanie je uplne jednoduche :slight_smile:
je tam aj moznost mletej kavy keby nieco, ze si tam aj taku mozes bez problemov dat. vies si nastavit aj to aku silnu chces mat kavu, aku aromu aj vsetko, takze je to pre mna take fajn, no nesmierne sa tesim a do kuchyne sadol ako uliaty neviem sa nan vynadivat, zajtra aj kamoska poobede ma na kavicku dobehnut :stuck_out_tongue:

To ti verím, že sa tešíš :slight_smile: Je to super pocit, keď si aj doma môžeš spraviť akúkoľvek kávičku :wink:

Fúha, tak to je fakt super cena za takýto plnohodnotný kávovar, ktorý má toľko funkcií. Mala by som sa tiež po ňom pozrieť. Môžeš mi poslať link, ktorý presne kávovar to je alebo aspoň jeho názov a už si ho vygooglim :slightly_smiling_face: Ďakujem :wink:

Akoze celkom nechapem tomu, ako niekto vie tak dlho vyberat kavovar. Ved pridem do elektra, pozriem ktory sa mi paci, pozriem na cenu a kupujem. Vsak kazdy kavovar spravi kavu a je podla mna uplne jedno, aka je to znacka a ake ma ine funkcie. Zbytocne tu len stracate cas!

To si len ty myslíš, že to je jednoduché ale kávičkári si dajú záležať na tom, aby si kúpili kvalitný kávovar a nie hocijaký šmejd a potom ten výber trvá dlhšie.

tak len ked je clovek kavickar tak ma nejaku tu predstavu o tom, co chce takze potom ten vyber ide z tohto pohladu lahsie, takze to je fajn :slight_smile:
len ozaj je dobre mat predstavu aj do akej sumy sa clovek chce vopchat, lebo to dokaze tiez mnohokrat vyber vyrazne zuzit :stuck_out_tongue:

Áno tobolka, to máš pravdu, že takí vedia ale aj tak si myslím, že nejaký čas trvá pokiaľ sa rozhodnú pre ten správny. Môj bracho je tiež silný kávičkár a on pokiaľ si všetky kávovary prešiel, tak to trvalo zo mesiac, pokiaľ si nejaký kúpil do nového baráku. Sme ho len podpichovali, že kedy nám konečne spraví kávu :laughing: :joy:

Ale to je proste tak ked chces kvalitny dobry kavovar tak si chces porovnat a urobit jasno, lebo predsa len nie je zalezitost za stovku ak teda ides do niecoho prepracovanejsieho a teda stoji za to zvazit si a porovnat, u nas tiez podobne, ja som pozerala aj akcie, letaky co boli, lebo aj ponuky sa neustale menili a teda nie je na skodu coto kupit za zvyhodnenu cenu, ale co je teraz dobre, ze niekde uz maju aj vernostnu karticku ze si vies aj vdaka tomu usetrit.

Ja akože tiež som na kávu, ale štýlom, že proste musím ju mať na prebratie, to je pre mňa základ, ale nemala som nejako predstavu, že ako s kávovarom a tak, ale minulý rok som v letáku Planea spozorovala Philips kávovar a za dobrú cenu, tak sme ani neváhali a išli sme ho hneď kúpiť :smiley: A odvtedy som sa na nesku ani len nepozrela :smiley: :smiley:

Toto je tiež dosť prepracovaná značka čo som sa pozerala, čo sa týka kávovarov. Majú rôzne typy a tiež akože aj také lacnejšie aj drahšie, že ozaj si vieš vybrať, je toho kvantum na trhu.
Akože keď si vezmem, že kedysi aká bola ponuka a aké boli ceny tak to je dnes a vtedy sto a jedno :wink: