AnneMarie Börlind - Skúsenosti

Vrasky to je asi nocna mora kazdej zeny. Anne ma len tuto radu na vrasky? A co vsetko vlastne obsahuje?

Anitka čo máš na mysli? Ktoré si myslíš, že je rada na vrásky? Lebo tu toho zaznelo viacero, ale ak ti môžem poradiť, tak si skús nájsť stránku Annemarie Börlind, ja som si prezrela celú stránku a vybrala som si čo sa mi najviac pozdávalo, ja napríklad na vrásky mám Anti-Aging System Absolute a poviem ti, že ja som z neho unesená!

//co som pozerala tak vacsinou tie rady obsahuju nieco na cistenie, potom kremiky ako denny a nocny a taku tu zakladnu starostlivost o plet, ale co som sa dozvedela je potom vhodne tu kozmetiku este doplnat aj nejakym serami a maskami, ktore este viac pleti napomozu :slight_smile: //

ano ano, zastavit a podobne :slight_smile: to je rada vyrobkov, to znamena, ze kremy, denny, nocny, chladiaci pletovy gel, cistiaci gel a este aj serum na ocne vacky :slight_smile: cele to dokopy je neskutocne, ma to super vysledky u mna z toho mam taku radost ako uz davno nie

Fúú, no to neviem, či by som na to všetko našla hneď len tak koruny :frowning: No na druhej strane je asi najlepšie ak sa používa celá rada, že?

Možno by ti na začiatok postačil aj základ. No už to ťa môžno potlačí dopredu, keď bude kvalitný

Myslíš, že by to stačilo?

Ahoj Sandy áno je to lepšie, prešla som si tiež touto dilemou ako čo začať používať, skúšala som aj čistú vodu, myslela som, že to pomôže a nič. Annemarie Börlind je kvalitná kozmetika, ktorú sa oplatí si kúpiť, tá pleť ti to potom dvakrát vráti :slight_smile:

Čo všetko si začala používať od začiatku?

@Sandy67 Ahoj - objednala som si Aquanature a to používam, pretože som mala problém s tým, že pleť som mala suchú, chýbala jej hydratácia a teraz nedávno som si objednala k tomu ešte aj 2-fázový hyalurónový shake a ten je nenormálny! :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

Hyaluronovy shake? To co je prosim ta?

Znie to ako nejaka vyziva na pitie, ale ta to asi tazko bude? Isto to bude nejaka maska

Ďakujem krásne a ak sa ťa smiem spýtať, kde je najvýhodnejšie objednať? Čo sa aj ceny samozrejme týka, no hlavne aj dodanie.

Haha, shake :smiley: To áno sú aj na pitie, ale toto zrovna nie je.
Tento shake je fajn, keď pleť nie je dostatočne hydratovaná, nanáša sa na pleť dvakrát denne ráno a aj večer a ako by kamoška povedala, je to láska, čo on dokáže to je skvelé :wink:

Sandy je dolezite aby si si vybrala co tvoja plet potrebuje, to nie je o cenach, aspon u mna nebolo. Pre mna je dolezite to, ze je Annemarie Borlind kvalitna prirodna kozmetika a ze prinasa vysledky, ja v tomto som sa prestala pozerat na ceny, lebo mi zalezi na vysledkoch, ucinkoch

:star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:

Však ja viem, no objednala som si na začiatok aspoň regeneračný krém :slight_smile:

@Anitka98 Ahoj - tento shake je vhodný, keď pleť nemá dostatočnú hydratáciu :slight_smile: Čiže hydratuje a taktiež aj regeneruje, čo moja pleť potrebuje akútne. @bloobie Maska to nie je, ale masky sú tiež super, ja kým som nezačala používať túto kozmetiku som ani len netušila, že starať sa o seba je také príjemné :slight_smile: @Sandy67 Ja objednávam z https://www.annemarieborlind.sk/ :wink: Rýchle dodanie a všetko mi príde aj starostlivo zabalené :slight_smile:

Dakujem ti za odpoved :slight_smile:

To je dosť málo.
Aspoň teda pre moju pleť. Ja jej radšej dávam všetko, aj masky som začala, pretože si ju musím udržiavať v kondícii, nech je svieža a pružná ešte veľmi dlho.
Nechcem aby sa roky nejako na nej prejavili :stuck_out_tongue:

A nemala si problem, ze by ti mastnela z toho plet? Lebo ja pravidelne, co som si v drogerii kupila, ze na hydrataciu, tak mi z toho maximalne zacala mastniet plet a mohla som riesit zase dalsi problem :frowning: