AnneMarie Börlind - Skúsenosti

Nápodobne Dorkip, ja taktiež už badám zlepšia, čo sa týka pleti, aj celkovo vrásky mám pocit, že sú na ústupe, predtým som už každé ráno v zrkadle videla novú vrásku a teraz už nie :slight_smile:

Hydratuje ju do hlbky, tak ako to plet potrebuje? Pretoze ja som viacere veci, kremy mala na hydrataciu a mala som pocit, ze mi z nich mastnie plet :open_mouth:

Áno, presne tak ako to potrebuje, tak jej to táto rada od Annemarie Börlind, ktorú používam poskytuje :slight_smile:
S tým som sa tiež už stretla, ale väčšinou to boli lacné a nekvalitné produkty, ktoré mi takéto veci spôsobovali, pri tejto značke je to úplne o niečom inom.

Takže si myslíš, že sa oplatí do nej ísť?

tak som rada, ze aj tebe tato kozmetika tak pomohla. esteze sme ju nasli :slight_smile:

Sú aj predajne, aj kozmetické salóny, kde zoženieš, kúpiť túto značku kozmetiky. Tak v tomto prípade máš v podstate dve možnosti, buď ísť na predajňu, kde ti teda poradia alebo sa poradiť cez stránku, cez poradňu, podľa mňa aj to je možnosť a aspoň budeš vedieť ako postupovať :slight_smile: Čo naposledy ti nesadlo? Pre akú pleť si si kupovala?

Vieš čo, buď som mala šupinky alebo mi pleť ešte viac zmastnela :frowning: a nevieš mi poradiť, či majú aj v BA nejaký obchod, kde by som sa mohla zastaviť?

to si ma celkom potesila, ze ziadnu taku zenu nepoznas, co by mala s prirodnym zlozenim problem :slight_smile: to viem, ze tie zlozky su pleti blizsie, ale predsa len ak plet si uz nejako na tu chemiu zvykla a teraz nieco ine? nie je to sok?

S cim je vhodne pri tejto kozmetike zacat. Zvacsa pouzivam odlicovac, krem denny, nocny. Pouzivate este nieco alebo co vlastne?

napodobne ja tiez nic ine nepouzivam, este sem tam kedysi som si masku dala, tak raz za dva tyzdne, ked som si na to nasla cas, ale teraz uz vobec nie, len co sa kremujem a vecer odlicujem, myslis, ze to nestaci? ze by bolo vhodne este nieco?

Vsak to neviem ani ja :slight_smile preto som sa pytala

Neviete mi prosim vas poradit, ci je tato kozmetika vhodna a na atopicky ekzem? Raz za cas sa mi objavi aj na tvari a preto hladam kozmetiku na prirodnej baze.

tiez nad tym premyslam, skrz moje vrasky, ci by nestacilo keby som len nejaky krem si kupila a ten pouzivala, no asi by som si to este dobre mala rozmysliet, co si na plet dam, aby som si nejako zbytocne neuskodila, kedze moja plet je dost citliva, tak aby som potom nemala hlavu v smutku :frowning:

Jeden krém nevyrieši celý problém.
Ja používam od ANNEMARIE BÖRLIND celú radu AQUANATURE, pretože len ak začneš používať všetkú kozmetiku prírodnú, až vtedy sa na pleti prejavia pozitívne výsledky. Aspoň u mňa to tak bolo.
Darkadraha pre tú pleť niečo robíš, ale je to minimum. Pamätaj si to, čím viac pleti dáš, tým viac sa ti odvďačí.
Zentiina vhodné je používať aj krém denny, nočný, čistiacu kozmetiku, masky, séra a pod. :slight_smile: Pleť by sme si mali rozmanávať.

Vrásky trápili aj mňa, ale už sú na ústupe.
Mala som taký zvyk, že každé ráno som si kontrolovala, či nevznikli nejaké nové a vždy som dáke nové našla. A teraz už vyše mesiaca žiadne nové :hugs::star_struck:

asi mas pravdu, len obavam sa nieco viac este jej dat aby som jej nejako neuskodila, chcem jej pomoct, ale zase aby som to neprehnala asi by som potrebovala v tomto smere pomoc :confused:
aj ti vyhovuje tato znacka?

Vobec ziadne? Tak to je veru super a viem si predstavit ako sa z toho tesis. A pouzivas co vsetko ak sa smiem spytat?

O vráskach ani nehovorte, tiež mám pocit, že ich mám viac a viac a pritom až tak stará si nepripadám, neviem. Rada by som s tým možno nejak pobojovala, aby som nevyzerala ako nejaká starenka :confused:

prisla som na to, ze to nie je uplne len vekom, ale aj tym co vsetko tej pleti das, ak jej davas pravidelnu starostlivost, ktoru potrebuje, ze ma dostatok vitaminov, mineralov a je dostatocne hydratovana tak tie vrasky sa az tak von nebudu predierat, ja tiez som nevedela, nebrala som to vazne, ze plet by potrebovala nejaku specialnu starostlivost, ale potrebuje, moja plet je teraz uplne ina ako kedysi a to vdaka ENERGYNATURE :star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:

Niečo na tom bude. Možno fakt preventívna starostlivosť dokáže niektoré veci tak povediac oddialiť. Čo spomínaš - Energynature, to je nejaký krém, sérum alebo celá rada výrobkov?