AnneMarie Börlind - Skúsenosti

keď si kúpiš kvalitnú kozmetiku akou Annemarie Börlind je, tak takýchto vecí sa obávať nemusíš ani len náhodou, ja som si objednala radu pre zrelú pleť od tejto značky a pre mňa to bolo vykúpenie, super je to, prírodné zloženie, ktoré mojej pleti sadlo úplne hneď :stuck_out_tongue:

Po akej dobe je asi vidieť nejaké tie výsledky? Ja viem, že na to treba čas, keď ja by som potrebovala niečo, čo by zabralo tak skôr :slight_smile:

@kajty si nejaká rýchla nie? Na všetko treba svoj čas, no povedala by som, že skôr si treba dávať pozor na výsledky a ich trvanie a nie na to, ako rýchlo sa nejaká zmena objaví :slight_smile:

Ja viem, som hrozne nedočkavá :confused:

Skôr? Keď dáš pleti všetko, čo potrebuje tak výsledky uvidíš už po pár týždňoch, tá pleť pocíti to, že dostáva vitamíny a minerály a všetko, čo jej chýbalo a odrazí sa to na nej skoro hneď :wink:

Tak niekde zacat je potrebne, ale ak ti mozem poradit, tak nekombinuj kozmetiku Annemarie Borlind s nejakou kozmetikou, ktora je plna chemie, lebo potom to nebude mat taky efekt ako by si si predstavovala, ta plet potrebuje dostat to, co jej je najblizsie a priroda ma k pleti velmi blizko :slight_smile: :stuck_out_tongue:

Kombinovať to nie. Ja sa snažila ani samotné značky nejak nekombinovať, už som to totiž raz skúšala a veru nedopadlo to dobre :slight_smile:

tie výsledky prídu veľmi skoro, ak dáš tou kozmetikou pleti, čo potrebuje, ja som tiež veľmi rýchlo spozorovala, že moja pleť sa mení, k lepšiemu, že to zloženie v Anti Aging System Absolute sa stalo vykúpením :smiley:

Nie nemastnela, aj preto som vedela, že som si vybrala dobre :slight_smile:
Všetko záleží od toho aké zloženie kozmetika má, väčšinou chémia spôsobuje mastnenie pleti, ktoré podľa mňa by neodcenila ani jedna z nás :slight_smile:

Ozaj nie to je vec, ktorej by som sa na dobro najradsej zbavila aby som nikdy uz nejako nemusela riesit mastnu plet, hlavne je najhorsie, ked to ide z extremu do extremu, ze zo suchej do mastnej a pritom pouzivam len kozmetiku na hydrataciu a takyto skok :open_mouth:

Vieš mi aj povedať, aké je to zázračné zloženie? Po ako čase si ty na sebe zbadala, že ozaj funguje?

pri pravidelnom pouzivani prirodnej kozmetiky ako je Annemarie Borlind to spozorujes uz po prvom tyzdni, ta plet to hned da najavo, ked sa jej nieco pozdava, ked jej nieco sadne, ona hned sa zmeni k lepsiemu a hlavne ty ked mas iste problemy, tak to zacnes badat skoro :wink: cim skor zacnes pouzivat, tym skor sa dockas vysledkov :wink:

je to pravda. ja som velmi rada, ze som sa k nej dostala a konecne po dlhej dobe zacala badat na mojej pleti posun dopredu :slight_smile:

pošlem ti link, kde si vieš pozrieť, čo Anti Aging System Absolute obsahuje, oki? https://www.annemarieborlind.sk/prirodna-kozmetika/starostlivost-o-plet-amb/17/anti-aging-system-absolute-zrela :slight_smile: super je to, že celé to zloženie spolu tak dokonale ladí a prináša úspech :slight_smile: ja to vnímam ako veľký úspech :slight_smile: už prvý mesiac uvidíš zmenu, tie zmeny k lepšiemu sú neprehliadnuteľné :wink:

Ďakujem ti krásne. Objednala som si zopár vecí, tak som zvedavá a ak budem badať nejaké výsledky, tak si ešte doobjednám to čo mi chýba. Najviac sa teším na ANTI-AGING SYSTEM ABSOLUTE ten očný krém . Hádam s tými mojimi vačkami zatočí :smiley:

Kajty ked citam s akym nadsenim si to pisala :smiley: Take nadsenie mam aj ja v sebe, ked si kozmetiku objednavam, lebo viem, ze pridu zmeny, ktore uz dlho ocakavam :smiley:
Tiez som mala tendenciu to podcenovat, ale nastastie som sa uz od minuleho roka naucila, ze to za to nestoji :slight_smile:

Noaaa že sa teším :slight_smile: Si tie moje pampúchy pod očami nevidela

po preflamovanej noci mavam aj ja take problemy, esteze uz aj s tym vie dobra kozmetika pomoct :smiley: aj pri preplakanych nociach mi pomohla aby som na druhy den rano vyzerala sviezo ako rybicka a aby nebolo na mne nic vidiet :slight_smile:

Úúú to hej.
Ja mám tiež problém sa po takej noci pozrieť do zrkadla. Ale tak našťastie takých nocí teraz keď už mám rodinku nebýva veľa, ale niekedy bolo na mojej pleti vidieť aj to, že mi moja zlatá rodinka dala zabrať.
No Aquanature je moja záchrana, aby nebolo nič vidieť, aby pleť bola jak zo škatuľky :stuck_out_tongue:

mozem sa ta opytat, ci fakt ma taky povzbudzujuci efekt? niekedy vstanem ako ty, no moje preflakane noci su skor kvoli malej, ktora sa kazdu chvilku budi a veru rano vyzeram ako poriadne strasidlo