AnneMarie Börlind - Skúsenosti

Neviete, ci nechysta aj nejake novinky? Mne by sa hodilo nieco aj na popraskane pery? Ma aj nieco na ne?

Uz aby som mala svoj balicek doma. Pomaly zacnem byt na tejto kozmetike zavisla :slight_smile:

čo ty, ale budeš vidieť ako pleť začne byť závislá, keď si na kvalitnú kozmetiku zvykne tak ju bude aj vyžadovať, vidím to na sebe, ale je to dobré, lebo aspoň aj tá pleť registuje, čo je pre ňu dobré, čo jej robí lepšie, čo jej prospieva a neškodí, ale práve naopak :slight_smile:

tak prirodna kozmetika ako Annemarie Borlind dokaze divy aj v takychto pripadoch ako som napisala, ja to na sebe pozornujem, preto som to aj napisala, aj ked zalezi aku radu si zvolis, podstatne je aby plet dostavala hlavne davku hydratacie v takychto pripadoch :wink:

Myslite si, ze by mi vedela pomoct aj s vraskami? Zbadala som, ze sa mi na tvari nejak rozmohli a som z nich tak povediac nestastna. Este nechcem byt vraskava :confused:

To ide vekom a keď s tým nič nerobíme, tak je normálne, že potom ich badáme čoraz viac a myslím, že ani jedna z nás sa nepoteší keď vidí v zrkadle tie pribúdajúce vrásky :smiley:

Na vrásky je super Anti-Aging System Absolute :wink:

Ja to používam a ja som unesená z toho, ako mi to pomohlo, to by som kedysi ani nebola povedala, že niečo takéto jestvuje, čo by mi mohlo až takto výrazne pomôcť :stuck_out_tongue: Čo by spolu so mnou bojovalo proti môjmu veku :smiley:

:-)mas pravdu, ja som sem uz davnejsie pisala o tom, ze nerozumiem preco je take dolezite vybrat si spravnu kozmetiku, ked v drogeriach su aj cenovo dostupnejsie druhy kozmetiky ako tato a potom som si zacala viac zistovat o certifikaciach, co sa tyka prirodnej kozmetiky:-) taktiez aj o zlozeni az mi to nedalo a prestala som si aj ja kupovat sice lacnu kozmetiku, ale zato plnu chemie:-) myslim, ze bez vas tu by som to asi nedala:-)

Ani nevrav. Ja som na tú moju pleť tiež tak povediac kašlala a až teraz som konečne našla niečo čo funguje. AnneMarie je proste božia :smiley:

Zatiaľ len pomaly.
Ale počkaj časom. :smiley:
Ja dnes si tiež neviem predstaviť, že by som išla do drogérie a kúpila si niečo len tak na základe vône alebo obalu :wink:

Balicek mam uz doma amusim sa priznat, ze uz pri prvom pouziti mi plet pod kremom ostala taka vlacna. Moc sa tomu tesim a uvidim casom, ako mi pomoze

@zentiina to je fajn, ze to citis uz po prvom, ale pockaj bude to este lepsie, cim dlhsie budes pouzivat davat pleti prirodnu kozmetiku, tym viac bude plet na tom lepsie, pruznejsia, vlacnejsia a myslim, ze to je vec, ktora je pre nas zeny nesmierne dolezita :stuck_out_tongue:

Velmi sa na to tesim :D. Uz inu kozmetiku ani nebudem potrebovat

rozhodne stoji za to vyskusat

hahaha toto isté si hovorím, teraz mám presne to čo potrebujem a čo robí dobre mojej pleti, mňa teší veľmi to, že nemusím sa už maľovať, keď zakaždým niekam idem, keďže moja pleť je už svieža, plná energie a hydratovaná predtým som o niečom takom mohla akurát tak maximálne premýšľať, dúfať v to :smiley:

Kocky fakt tato kozmetika tak pomaha? Nechcela by som si totiz to zas kupovat nieco, co nepomoze. No z mojej pleti som uz fakt zufala :frowning:

preco si z nej zufala?
tato kozmetika je prirodna cize ma priaznive ucinky pre plet, pleti dokazu dat tie prirodne zlozky ovela viac ako nejaka chemia, preto dokaze pomoct :slight_smile:

Stotožňujem sa s tým, čo si napísala ty.
Oplatí sa vyskúšať prírodnú kozmetiku, lebo dokáže dať pleti látky, ktoré jej prospievajú, ktoré jej dajú potrebnú výživu a všetko čo treba :stuck_out_tongue:

No nic prehovorili ste ma, ze by bolo asi najspravnejsie ist cestou prirodnou. No viete mi poradit, co by bolo najlepsie si objednat? S cim by som mala zacat?

priroda ma k pleti velmi blizko, preto je to super :slight_smile:
ale ine som chcela, pisala si predtym, ze si zufala, ale si nenapisala, ze preco, aby je tvoj problem, lebo od toho sa treba odvijat aku radu by si zacala pouzivat, lebo kazda plet potrebuje nieco ine a je potrebne zistit co je to, co jej chyba :slight_smile: