AnneMarie Börlind - Skúsenosti

:-)zacat si myslim, ze je vhodne od zaciatku, klasickou starostlivostou, ako je krem, cistiaca pena a taketo bezne veci, bezna kozmetika, ktoru dennodenne pouzivame, to je velmi dolezite aby takuto starostlivost dostala plet a aby ju dostavala pravidelne, vtedy sa ukazu aj vysledky skor :wink:

To si popisala klasicku starostlivost, ale kazda plet asi potrebuje iny druh kremu nie? Nesadne kazdej z nas to iste :wink:

to je pravda, ale myslím, že to myslela všeobecne :slight_smile:
napríklad ja používam AQUANATURE od ANNEMARIE BÖRLIND a konkrétne - hydratačné sérum, hydratačný krém, hyalurónový očný krémik a ešte aj čistiacu penu a toto všetko je podľa mňa dôležité :wink:
samozrejme, že potom ide aj o dekoratívnu kozmetiku, ale táto starostlivosť takáto je základom :slight_smile:

Môžeš mi napísať ako to hydratačné sérum používaš?..Myslím, že koľkokrát denne a či na čistú pokožku, že úplne vyčistenú alebo kedy ako sa používa…Dávaš si pozor aby si kozmetiku používala dennodenne?..


toto je to sérum, čo používam a pri ňom som si na tej stránke našla ako sa má používať :slight_smile:
a podľa toho to aj tak používam čiže každé ráno a každý večer :wink:

Úúú!

Toto sérum vyzerá dobre, to majú aj nejaké iné, či len túto radu? Páči sa mi aj ten obal a keď čítam na čo všetko je vhodné, tak až nechápem, to by bolo super, keby niečo takéto som si kúpila, len to by bolo asi aj fajn aby som celkovo potom zmenila všetkú kozmetiku, čo?

Hmmm je fajn, že sa dá používať už po tridsiatke. A neviete či stačí používať len to alebo má v kombinácii ešte s nejakým výrobkom lepšie účinky?

@domcica je ich viac, viaceré druhy, keď si pozrieš to čo som pridala ten link a preklikáš sa, tak si to pekne nájdeš :wink:
obal je veru tiež pekný, ale pre mňa je hlavne kľúčové to zloženie, že je to kvalitná prírodná kozmetika, ktorá mi prospieva :slight_smile: jasné, tak ono to všetko ide spolu rúčka v rúčke, číže keď zmeníš jedno bolo by fajn aj druhé
@trully8 je to presne to, čo som písala aj kočke nad tebou :wink:

Prepáč, to som si vôbec nevšimla :slight_smile:

Našla som.

Prešla som si celý ten web. Našla som kopu kozmetiky, čiže mám z čoho vyberať. Poviem ti, že sa mi páči aj to, že si tam viem prečítať na čo to všetko je, čo to obsahuje aj ako to používať. Ja žasnem nad tým :smiley:

No konečne som sa k tomu dostala a našla som presne to, čo potrebujem. Objednala som si ENERGYNATURE čistiaci gél a regeneračný denný krém. Už aby som mala balíček doma, mám od tejto kozmetiky veľké očakávania :slight_smile:

Ti verím, že sa tešíš. Ja som na tom bola rovnako a tiež som sa nevedela dočkať, kedy mi kozmetika príde. No už ju mám doma a môžem aj po tých pár dňoch povedať, že mi sadla :slight_smile:

Nie si sama, ktorá má od Annemarie Börlind veľké očakávania.
Tiež som ich mala a u mňa to moje očakávania dokonca prekonalo, čo si myslím, že nič viac som si nemohla ani priať. Super to je, že si si aj čistiaci gél, čistenie pleti je dôležité, aby si aj tá pleť oddýchla :wink: Len treba myslieť aj na starostlivosť okolo očí :wink:

Moje očakávania sa predčili. I keď je to len pár dní, čo mám balíček doma, no aj tak som nadšená z tejto kozmetiky :slight_smile: Pleť mi po použití ostáva krásne jemná

to sa teda teším, že si si to našla, no už hádam máš aj vybraté, či? :smiley:
mne sa ti tiež pozdáva, pretože aspoň viem, čo viac by prospelo mojej pleti, viem čo od toho môžem čakať, s akým problémom by mi to mohlo pomôcť :wink:

Pri tejto kozmetike sa snáď ani nedá nevybrať si :slight_smile:

Tieto výsledky sú najviac.
Keď vidíš to, že to niekam ide, že tá pleť je na tom lepšie, že je jemnejšia, sviežejšia, ja tiež tieto pocity milujem, je to proste o tom, že tá pleť fakt odcení to, keď jej dáš kvalitku :wink:

Tak tak, no tiež by som to nepovedala, až pokiaľ som ju nevyskúšala. Odteraz viem, čo môžem odporučiť. Už ani nebudem vymýšľať, že by som chcela skúsiť nejakú inú

1 Like

Jasné, že mám vybraté.

A keby len vybraté, už to mám aj doma. Nemohla som sa len tak pozerať na tú ponuku musela som si objednať, lebo by som sa už zbláznila. Čo som rada, že mi balíček Annemarie Börlind prišiel rýchlo, lebo som bola tak nedočkavá, že to svet nevidel, veľmi som sa tešila naň. :slight_smile:
LL re

Tie, ktoré používate túto kozmetiku, by ste mi mohli poradiť. Ani neviem porátať, koľkými značkami som si prešla a u žiadnej som sa nedočkala nejakého pozitívneho účinku na moju pleť. Zväčša to dopadlo katastrofou a ešte väčším vyhádzaním sa :frowning: Proste by som chcela skúsiť, niečo na prírodnej báze a táto kozmetika by taká mala byť… Mám problém hlavne s aknóznou pleťou :frowning: