AnneMarie Börlind - Skúsenosti

(marrienka) #261

S akné som mala aj ja problém.
Prírodná kozmetika vie pleť zbaviť aj tohto problému, akné môže vznikať z rôznych problémov, ale používanie chémie na aknóznu pleť to zrovna nie je vhodná voľba. Preto je lepšie dať jej starostlivosť s prírodným zložením.
Skús napríklad https://www.annemarieborlind.sk/prirodna-kozmetika/dado-sens-dermacosmetics/39/purderm-mastna-aknozna-plet táto rada je na takú pleť určená a dokáže pomôcť, len treba sa o tu pleť starať dennodenne a nezanedbávať ju :wink:

(anika11) #262

Ahojte, ja som tiez zacala pouzivat tuto kozmetiku… som spokojna…Len som si kupila zly odtien makeupu… Mam kompatkny makeup odtien natural, ak chcete posuniem ho dalej… je uplne novy len som si raz dala na tvar a zistila som ze potrebujem iny odtien. napiste na andu974@gmail.com dohodneme sa… mam aj vzorky dalsich ich makeupov tiez dam dalej. Za vzorky som platila.

(Leonka752) #263

prirodna kozmetika je velmi dobra. Je vhodna aj pre citlivu atopicku pokožku, ekzemy. priroda je liek na všetko

(Saxoja) #264

o takejto značke prirodnej kozmetiky som nikdy nepočula. To je prirodna kozmetika?