AnneMarie Börlind - Skúsenosti

S akné som mala aj ja problém.
Prírodná kozmetika vie pleť zbaviť aj tohto problému, akné môže vznikať z rôznych problémov, ale používanie chémie na aknóznu pleť to zrovna nie je vhodná voľba. Preto je lepšie dať jej starostlivosť s prírodným zložením.
Skús napríklad https://www.annemarieborlind.sk/prirodna-kozmetika/dado-sens-dermacosmetics/39/purderm-mastna-aknozna-plet táto rada je na takú pleť určená a dokáže pomôcť, len treba sa o tu pleť starať dennodenne a nezanedbávať ju :wink:

Ahojte, ja som tiez zacala pouzivat tuto kozmetiku… som spokojna…Len som si kupila zly odtien makeupu… Mam kompatkny makeup odtien natural, ak chcete posuniem ho dalej… je uplne novy len som si raz dala na tvar a zistila som ze potrebujem iny odtien. napiste na andu974@gmail.com dohodneme sa… mam aj vzorky dalsich ich makeupov tiez dam dalej. Za vzorky som platila.

prirodna kozmetika je velmi dobra. Je vhodna aj pre citlivu atopicku pokožku, ekzemy. priroda je liek na všetko

o takejto značke prirodnej kozmetiky som nikdy nepočula. To je prirodna kozmetika?

ahoj, teraz som si precitala komentar od teba a neda mi to nereagovat :slight_smile:
ano je toto prirodna kozmetika, ktora ma kvalitne zlozenie a nie je testovana na zvieratkach, co je podla mna moc fajn, aspon ja to ocenujem, viem, ze stale je vela ludi, vela zien, co tieto veci ignoruju, co na nich nestavaju a je to podla mna fakt na zaplakanie :confused:

Je to drahá kozmetika? Už niečo som o nej videla, ale nejako som tomu nevenovala pozornosť, keďže kozmetiku používam len sporadicky. Nemaľujem sa každý deň, preto to viacej ide tak mimo mňa. :smiley:

nemyslim si, su aj drahsie znacky, ale skor co je podla mna podstatne je ta kvalita a nie cena :wink:
neviem kolko mas rokov, ale podla mna robis chybu, ze sa pleti nevenujes, kozmetika nie je len o malovani, ale je to aj o tom dat pleti potrebnu hydrataciu :wink:

mohla by si mi napisat ako sa staras o svoju plet??
aku starostlivost rano a vecer? lebo ja napriklad sa vecer len odlicim nejakym tym mliekom, ale to je vsetko a pocula som uz z viacerych stran vraj to nie je dostacujuca starostlivost :frowning:

Ahoj darkadraha - ako sa starať? Podľa mňa to čo večer používať je málo, dobrá je na čistenie aj pena. Tiež nočný krém je vhodný. Lebo treba tú pleť pripraviť aj na oddych.
Pleti treba dať oveľa viacej najmä keď už nie sme najmladšie a teda vrásky dokážu rapídne rýchlo pribúdať.

Používam túto značku už nejaký čas. Dostala som sa k nej cez moju kozmetičku, lebo tá ju používa. Najskôr som si popozerala, čo je to zač. Aké rady majú, čo obsahujú aby som si vedela zvoliť niečo vhodné pre moju pleť. Je to možno pre niekoho drahšia značka, ale ja ti poviem, že je to kvalita, za ktorú sa oplatí si zaplatiť. Pleť si zaslúži dobrú starostlivosť :wink:
Lebo meniť a skúšať rôzne značky to pleti tiež neurobí bohvie jak dobre :confused:

Ahojte, ďakujem :slight_smile:
Mohla by si mi napísať aké kúsky, čo všetko používaš? A akú máš pleť? Tá moja by som povedala, že je taká akoby mdlá, miestami aj suchá. Preto možno niečo na toto by som si mohla zaobstarať.
Tebe sa nestalo, že by si sa vyhádzala z nejakého krému alebo čo??

@patzinka pokial ti bude zlozenie sediet, tak sa nemas preco vyhadzat. Ja som sa raz vyhadzala, ale to nie z prirodnej kozmetiky, ale z kozmetiky, ktora kopec chemie obsahovala, ked som si pozrela jej zlozenie :frowning:

Patzinka
Pýtala si sa na konkrétne kúsky, mám skúsenosť s https://www.annemarieborlind.sk/prirodna-kozmetika/starostlivost-o-plet-amb/108/aquanature-system-hydro-hydratacia. Mne táto rada pasuje pretože som mala takú zanedbanú pleť, takú akoby som to povedala, chýbala jej aj hydratácia, mala som také suché miesta, ktoré mi zakaždým vystúpili keď som si dala make up a tiež sa mi začali vrásky objavovať po 30 v dosť veľkej miere. Každé ráno keď som sa kukla do zrkadla mi skoro slzy do očí išli, keď som videla novú vrásku :smiley: Viem, že vekom pribúdajú, ale nečakala som, že zrazu začnú tak rapídne :smiley: Ešteže teraz to už nie je také :slight_smile:

Vrásky pribúdajú s vekom, to je jasné. Len niekedy je to viac akoby sme si predstavovali a je fakt, že často za to môže to, že sme pleti do istého veku nevenovali dosť pozornosť :frowning:

Pozerám, že v tej rade, čo máš je aj sérum, to používaš v akých prípadoch? Ako často?

Labelita
Áno ja si to priznávam, to je to, čo som písala, že som pleť zanedbávala a sa mi to na pleti aj prejavilo. Nie som na to hrdá, to ani náhodou, ale tak už to späť nevrátim, preto sa teraz snažím dať jej všetko, čo potrebuje.

sofininsof
V akých prípadoch? Používam to sérum denne aj ráno aj večer po očistení pleti. Ono to tak rozžiari pleť, dá jej to takú vlahu, cítim sa tak sviežo.

@marrienka aku konzistenciu ma to serum? Ja pouzivam taku zakladnu kozmetiku, kremy, cistiacu kozmetiku a taketo veci. Cize so serami nejake skusenosti nemam, preto sa na to pytam :slight_smile:

Také niečo by aj mne sedelo, mať svieži pocit, to by som brala aj teraz. Ty prizeráš aj na to, či kozmetika je testovaná na zvieratách? Alebo toto ťa nejako zaujímalo pri výbere??

TERAZ V TEJTO SITUACII - v ktorej sme si ocitli som prisla na to, ze konecne je toto prilezitost aj pre moju plet aby si oddychla. Aj od malovania, aj celkovo od nejakej zataze. Davam jej to co potrebuje a musim povedat, ze vidim zmeny, je cista, nemam problem, ze by sa mi nejako zapalovali nejake miesta alebo vystupovali suche flaky. Takze vsetko zle je zrejme na daco dobre :wink:

Emanna
Posielam ti fotku, vytlačila som si to sérum na prst, nie je to ale moc dobre vidieť. Je to taká gélová konzistencia. Je to príjemné, jednoducho sa to rozotiera a pleť dobre to sérum akoby vsaje :wink:
anne
Sofininsof
Prizerám, pre mňa je dnes už veľmi dôležité zloženie, tiež aj to aby nebola kozmetika testovaná na zvieratách a tiež aby to bolo OK aj voči životnému prostrediu.
Lalina
To áno, to je dobrý nápad, že pleť takto má aspoň možnosť sa zregenerovať. Oddýchnuť si, to potrebuje z času na čas.