AnneMarie Börlind - Skúsenosti

to nie je bohvie co, je potrebne mat ak chce mat peknu plet, tak je potrebne ju aj dobre cistit, starat sa o nu :slight_smile: ak je to tak ako pises tak myslim, ze by bola fajn od ANNEMARIE BORLIND seria produktov COMBINATION ta je urcena pre zmiesanu plet je tam aj cistiaci gel aj pletovy toner skus to pozriet :slight_smile:

TESIM SA - s tebou, myslim, ze si urobila dobre, ze si takto siahla hned po trojici z jednej rady, pretoze ked chces vidiet vysledky je potrebna kompletna starostlivost o plet. Dufam, ze ti bude vyhovovat tato znacka rovnako ako aj mne a ze tvoje problemy zmiznu. Daj potom vediet ak ti dorazi a vyskusas, ze ako sa ti to zatial pozdava. Je super aj to, ze ti to takto pride priamo domov, ze?

pokial si clovek spravne zvoli kozmetiku, mam na mysli konkretne seriu, ze pre aku plet je kozmetika urcena, tak myslim, ze by nemal byt nejaky problem, ale je velmi dolezite spravne vediet posudit svoju plet a problemy, ktore ju trapia… :slight_smile: mne osobne tiez tato znacka vyhoduje a nemenila by som… :stuck_out_tongue:

lenže nie je to len o čistení pleti, ak jej ty kúpiť prírodnú luxusnú kozmetiku akou je ANNEMARIE BÖRLIND a ona si potom na to dá príklad nejaký make up, ktorý je plný chémie, tak tvoja snaha bude zbytočná… preto by som to osobne riešila štýlom, že keby teda jej kúpiš niečo na čistenie, tak jej potom treba aj vysvetliť toto čo som ti písala… že keď už niečo začnem používať prírodné, tak už by som mala všetko aby to malo zmysel…

Aha, to znie celkom fajn. Už si myslím, že iného východiska ani nemá, aby sa začala poriadne starať o svoju pleť. Tak by som jej s tým chcela aj trocha pomôcť a toto je dobrá príležitosť. Skúsim si teda pozrieť tú radu, o ktorej si písala.

Myslíš, že by som jej mala teda vyskladať taký poriadny balíček, aby mala všetko potrebné? Ono to ako zmysel dáva a možno by bolo asi aj najlepšie ak by boli produkty od jednej značky. No budem si musieť k tomu sadnúť a spísať si, čo všetko by som mala objednať.

:-)fuha ja ked toto baby citam tak az nechapem, to je ozaj take narocne vybrat si dobru kozmetiku? preco je dolezite aby kozmetika bola prirodna? v com je to lepsie ako napriklad akakolvek kozmetika z drogerie? predsa len v drogerii je ta kozmetika ovela viac akoze cenovo dostupnejsia, tak nerozumiem preco by nebolo lepsie nakupovat prave tam, ved to je jedno nie?:slight_smile:

  • taktiež si myslím, že by to bolo vhodné. Ak jej teda ozaj chceš pomôcť. Pretože ak má byť starostlivosť o pleť poriadna. Tak je potrebné aby všetko bolo prírodné. Aj krém, aj čistiaci nejaký gél, séra a podobne. Len vtedy, keď dáme pleti všetko prírodné a zbavíme ju chémie len vtedy začneme vidieť výsledky aké vidieť chceme. Ja som toto zanedbávala a veľmi dlho. Potom som začala riešiť zloženie kozmetiky a certifikáty prírodnej kozmetiky a prišla som nato aké priepastné rozdiely medzi tým sú. -

Baby, aha čo som našla. :slight_smile: Som zostala milo prekvapená, že som Annemarie Börlind našla aj v časopise. Čo-to som si prečítala tam aj o tých opalovacích krémikoch a už aj som si pár objednala, nech sme vyzbrojení keď pôjdeme v auguste na dovolenku. Som zvedavá na ne! :heart_eyes:

Jéj, tak to je paráda potom. A čože je to za časopis ak sa smiem spýtať?

Dakujem ti za komentar. Citala som si vsetko, co aj baby pisali. A dost mi to dalo. Zacala som studovat, ze kde kupim tuto kozmetiku a taketo veci a uz som sa rozhodla, ze by som do toho isla. Ze by som vyskusala, co ma ta kozmetika do seba, ci mi prinesie nejake zmeny k lepsiemu. Lebo asi bez toho aby som ju vyskusala nebudem vediet, ze ci je schopna mi pomoct zlepsit moju plet. Takze uz som si objednala ENERGYNATURE a hydratacny make up, tak uz len cakam, kedy balicek ku mne dorazi :slight_smile:

Je. Ja dúfam, že tie krémy budú fajn. Pozerala som aj starostlivosť o vlasy v lete, taký spejík to je, aspoň to teda tak vyzerá, tak ešte furt nad tým uvažujem, že by som si ho dodatočne ešte objednala. Uvidím, kedy mi príde toto a uvidím potom či doobjednám alebo ako :slight_smile: Z tohto časopisu :slight_smile:

to je fajnové, že sú aj v takomto časopise, ja by som, ale s niečím potrebovala poradiť dostala som sa k tejto značke náhodou a zaujal ma Revitalizér z damašských ruží, máte ho niektorá vyskúšaný, že či má zmysel ho vôbec používať a najmä aké by mal mať účinky? Zvažujem či si niečo také objednám, len by som chcela vedieť, či sa oplatí do toho ísť, keďže nie je najlacnejší :frowning:

O damašských ružiach som už aj ja toho veľa počula…Vraj je to medicínska rastlinka…Ktorá skvelo hydratuje…Avšak neviem, čo je na tom pravdy…Tiež by som chcela niečo také vyskúšať, čo by ju obsahovalo…Lebo moja pleť by potrebovala kvalitnú hydratáciu a taktiež pozdvihnúť vitalitu… :open_mouth:

damasske ruze? tak o tych teda ja nic neviem. mali ste niektora uz produkty z nich vyrobene? na citanie to je pekne, no ja by som potrebovala niekoho, kto taku seriu uz pouzival. zaujima ma celkom tato kozmetika, len asi potrebujem povzbudit do kupy :slight_smile:

@ninaa Revitalizer od ANNEMARIE BORLIND mam ja osobne vyskusany, najskor si ho kupila len sestra, ale ked ho chvalila, tak som neodolala a musela som aj ja vyskusat :slight_smile: Pouzivam ho uz niekolko mesiacov. Je to v podstate krem a serum akoby v jednom. @Dorkip Tie ruze poskytuju intenzivnu hydrataciu pleti a plus ine zlozky, ktore revitalizer obsahuje tak tvoria taky zazrak dokopys :slight_smile: @kaji Je to pravda, aspon teda moja plet je po nom jemna, hydratovana, hebka a najma rozziarena :wink:

akú kozmetiku si doteraz používala ak môžem vedieť? zaujímalo by ma či máš aj nejaké skúsenosti s prírodnou kozmetikou alebo či celkovo si nič takéto doposiaľ neriešila? lebo celkom neviem či nemáš vyskúšanú len kozmetiku, ktorá obsahuje tieto ruže alebo celkovo prírodnú? pýtam sa preto aby som ti vedela pomôcť :slight_smile:

vies co doposial som okrem normalneho mydla a nechtikovej indulony neriesila nic. no povedala som si, ze by nebolo na skodu s tym zacat a tak si prechadzam netom a narazila som na tuto znacku kozmetiky. zaujala ma a mozno by som ju rada vyskusala. myslim, ze by sa patrilo dodat pleti nieco viac

potešila si ma hneď prvou vetou, aspoň budem mať informácie z prvej ruky, keď ho máš na sebe oskúšaný :slight_smile:
sestra ho mala najskôr ako sa ona k nemu dostala? ak teda to môžem vedieť? krém a sérum v jednom? takže ono je možné ho používať ako napríklad aj nejaký podklad pod make up? alebo na to sú určené iné krémiky nejaké špeciálne?

toto myslis akoze vazne? to takto sa staras o svoju plet? fuha, osobne si myslim, ze toto nie je najlepsim riesenim starostlivosti o plet, suhlasim s tebou, ze by nebolo na skodu nieco zacat riesit ine lebo plet sa ti podla mna za taku starostlivost aku jej davas teraz moc nepodakuje, tiez pouzivam ANNEMARIE BORLIND uz cca rok aj niekolko mesiacov a moja plet je pruznejsia a najma sviezejsia… :slight_smile: