AnneMarie Börlind - Skúsenosti

@ninaa to som rada, ze som ta potesila :slight_smile: Ano, segra si ho kupila ako prva, ona sa k nemu dostala cez nejaku kamosku, ktora tiez tuto kozmetiku pouziva a povedala si ze skusi a nakoniec to dopadlo takto, ze sme sa na nej stali zavisle :stuck_out_tongue: Alebo skor nasa plet sa na nej stala zavisla? :stuck_out_tongue: Jasne, je velmi vhodny aj pod make up, kedze ma taka zlozenie ake ma :wink: Je aj na denne aj na nocne pouzivanie :slight_smile: revitp

Mne známa o nich hovorila…Že čítala tieto veci niekde…Píšeš, že plus iné zložky…Čo ešte také kľúčové je v tom, keď to tvorí taký zázrak?..Vieš mi povedať?..Alebo možno by som si niekde vedela nájsť aj zloženie, či?..Jéj, aká milá fľaštička je to a presne jak ružičky vyzerá…

@kaji je to mozne, ze to niekde citala :slight_smile: Ano napriklad este taky makadamiovy olej, ten dodava pleti jemnost a taku vlacnost. Skus si pozriet http://www.assay.sk/819-revitalizer-z-damasskych-ruzi-50-ml :slight_smile: To mas presne odkaz na tento revitalizer, o ktorom som ti pisala a tam si vies aj pozriet, ze co obsahuje a aj to, ze ako je vhodne ho pouzivat a taketo prakticke veci, ktore su podla mna dost potrebne. :slight_smile:

vies co, bola som hlupa, ze som ju tak povediac zanedbavala, ale uz som si balicek objednala, tak cakam, pokial mi pride. celkom sa uz aj tesim a dufam, ze ma to rozciari trocha lebo moja plet ako keby stratila silu a farbu

nepovedala by som, ze si bola, skor by som povedala, ze si nevedela, ako tym sebe ublizujes a nie si sama, co tieto veci nevie, tiez som netusila ako nejake ignorovanie vecerneho odmalovavania moze pleti skodit, na vsetko som dosla az ked som sa zacala o to zaujimat, uz par rokov sa z mojho pohladu o svoju plet staram ukazkovo, ved ked chcem byt krasna tak jej musim venovat pozornost :stuck_out_tongue:

aj pod make up je super? tak to teda idem pozrieť a objednať, to som zvedavá na tento ružový zázrak v praxi, chcela by som vyskúšať, asi nezoženiem nikde najskôr nejakú vzorku toho alebo tak, že? ale teraz kukám, že vlastne to má 50ml, tak pohodka, vyskúšam a uvidím, len premýšľam, že by som si objednala toho viac, keď už mám skúšať, ten nech otestujem toho viacero ako bude moja pleť reagovať :slight_smile:

toto nie je jediny zazrak, ktory ANNEMARIE BORLIND ma, to ti teda poviem, zazrakmi sa to pod touto znackou hemzi…ale to je darmo kvalitne zlozenie…luxusna kozmetika…o mnohom to svedci…ja som nadsena, ze som sa dala na pouzivanie tejto znacky…konecne vidim ako sa plet zlepsila… :slight_smile:

co mas na mysli tym kvalitnym zlozenim? v com je tato kozmetika akoze nejaka specialna alebo v com su rozdiely? je to ozaj prirodna kozmetika, ktora obsahuje take zlozky? tuto znacku som uz videla niekde ale nejako som tomu blizsiu pozornost nevenovala co ked toto vsetko citam je celkom asi aj skoda :open_mouth:

  • rozdiely sú v zložení. V zložkách, ktoré kozmetika Annemarie Börlind obsahuje. Ide o to, že táto kozmetika je čisto prírodná, o čom svedčia aj certifikáty, ktoré má, ale taktiež ide aj o to ako sú tie zložky kombinované, že tie jednotlivé zložky napríklad nejakého krému proste spolu ladia a ozaj dokážu docieliť divy. V dobrom slovazmysle :wink: Iná kozmetika obsahuje mnohé zložky ako sú napríklad parabény a rôzne konzervanty, ktoré pleti ešte viac ubližujú. -

@ninaa tomu ver, pod makeup ja si uz asi ani nic ine davat nebudem, toto zatial sa mi ako podklad pozdava najviac, ale to si musis sama na sebe vyskusat, aby si mala predstavu, ze ci ti to bude tiez vyhovovat. Neviem ja som nejako nepozerala, nepatrala po vzorkach, ja som si objednala hned flasicku a nemala som problem, takze nejako sa s tym nestresuj, potom daj vediet :wink:

Makadamiový olej?..To je super…Idem pozrieť…Ďakujem ti…To je super, že si môžem takto pozrieť všetko…Toto som potrebovala…Pretože mnohokrát aj keď napríklad idem pozrieť kozmetiku v drogérii, tak tam sa bohviečo nedozviem…Ani od predavačiek ani z toho produktu…A po pravde som z toho na nervy…Predsa keď niečo si chcem kúpiť tak chcem o tom vedieť viac…

Balicek na mieste! Dorazil bez problemov a robi samu radost :slight_smile:

1111

ubehlo zopar dni cca mesiac, co pouzivam tuto kozmetiku a poviem vam len tolko, ze moja plet konece dostala zdravu ba az priam zivu farbu :slight_smile:

certifikaty? pockaj takze kazda prirodna kozmetika by mala mat nejake certifikaty, ze teda je ozaj prirodna a tak? to ma nikdy nenapadlo, ze nieco taketo by mohlo byt dolezite. jasne tomu rozumiem, takze bez parabenov a len s cisto prirodnymi zlozkami :slight_smile: vedela by si mi nieco viac povedat aj k tym certifikatom?

tak to nie je zopar dni, mesiac je dost dlha doba na to aby bolo vidiet uz aspon nejake vysledky, aj ked stale si len na zaciatku, ale cim dlhsie budes kozmetiku Annemarie Borlind pouzivat tym viac budes vidiet lepsie vysledky, co konkretne si si objednala? aku radu? alebo co z ponuky? :slight_smile:

//toto je denny krem ak tomu dobre rozumiem pouzivas iba tento? alebo este nieco pouzivas? neviem ze co vsetko je akoze vhodne pouzivat ze ci len kremy alebo treba riesit nejako celu kozmetiku aj dekorativnu akoze prirodnu ak mam nejake problemy s pletou? o problemoch s pletou som vela citala ale nikdy by mi nenapadlo ze sa budu tykat aj mna//

jasne, ze to bude mat este lepsie vysledky, no prekvapilo ma to, co dokazala za tak kratky cas. vies co rozhodla som sa pre Aquanature - je to hydratacna rada

Čo som si zisťovala, tak je lepšie používať viacero vecí z kozmetiky, keď už teda si kúpiš niečo prírodné, tak je fajn si kúpiť celú radu aby celková tá starostlivosť bola prírodná. Ja som začala krémami, ktoré chránia pred slniečkom SUN od ANNEMARIE BÖRLIND, mali sme ich na dovolenke a paráda. :slight_smile:

AQUANATURE je TOP! tiež používam a ja som milo prekvapená z toho, koľko taká kozmetika pleti môže dať ak je správne vybratá a ak sa správne používa a pritom stačí len tak málo začať sa viac zaujímať o tú pleť, že?

Nie vsetko mozne pouzivam, ten krem to je iba zlomok veci, co som si poobjednavala, taktiez aj make up hydratacny mam, vsetko, od kremu az po dekorativnu kozmetiku, cez rozne odlicovacie veci. Pretoze prirodny krem nestaci, ak ty das potom na plet make up ktory bude plny chemie, chapes. Nie si sama, myslim, ze mnohym z nas nam nikdy ani len nenapadlo, ze nieco taketo by sa mohlo udiat. Ze by sa nieco mohlo odrazit na nasej pleti :wink: