AnneMarie Börlind - Skúsenosti

vsak to, ze pokial natrafis na to spravne,tak netreba vobec vela a vysledok sa dostavi pomerne rychlo

ako to myslis, ze netreba vobec vela? podla mojho nazoru je celkom narocne vybrat si kozmetiku aby neskodila pleti, ja uz nejaky ten cas hladam nieco, co by mi pomohlo s vraskami, co by apson nejako pozastavilo alebo nieco to moje starnutie pleti, lebo za posledny rok, posledne mesiace mam pocit, ze na pleti sa coraz viac moj vek odzrkadluje :frowning:

myslela som to tak, ze pokial natrafis na tu spravnu zancku, tak ti uz viac netreba a nepotrebujes ju kombinovat s nejakou inou

len na prvý šup nájsť nejakú je umenie, ja tiež predtým ako som sa dostala k tejto značke kozmetiky, tak som vyskúšala aj iné, ale na pleti sa hneď všetko odrazí, pleť ti dá hneď najavo, že či jej vyhovuje to, čo používaš alebo nie, nezdá sa to, ale tá reakcia pleti na kozmetiku príde celkom rýchlo a ja napríklad som sa potešila, keď som prešla na prírodnú kozmetiku a začala som pozorovať ako sa pleť čistí, ako začína byť taká svieža, to bola podívaná :slight_smile:

//jaj takze akoze viac veci nie len krem no to ma zaujimalo ze ako to mas ze ako si sa v tomto rozhodla ako co vsetko pouzivas na plet si si toho vela poobjednavala? jasne zacinaju mi mnohe veci dochadzat ked si citam co mi aj ty pises ale co aj baby pisu je to zaujimave ako to vsetko funguje aj ta plet chcela som napisat aka je ta plet narocna ale to asi nie je o narocnosti pleti//

@ellenita nie je to o narocnosti pleti, plet len proste nejake latky potrebuje, nejake jej vyhovuju ine nie, ide len o to dat jej co potrebuje a poviem ti, ze my ludia sme mnohokrat narocni a nie, ze nasa plet je, pleti sa oplati dat kvalitnu luxusnu kozmetikou akou je ANNEMARIE BORLIND pretoze ta plet sa ti za to odvdaci, bude svieza, pekna a mladistva :wink:

to si ma potešila, tiež už som si Revitalizér z damašských ruží objednala a aj makeup, už aby prišiel a hneď ho pod makeup dám, vyskúšam, veľmi sa už na to teším, snáď bude taký super ako si o ňom písala, zvedavá som naň, aj krásne vonia? :slight_smile: Ja očakávam, že buď tento týždeň alebo budúci ho už budem mať :slight_smile:

Danicina ako to myslíš? Aké látky pleť potrebuje?
Čo by som mala dať pleti aby bola vláčna a aby sa nejako spomalil rast mojich vrások? V poslednej dobe mám pocit, že sa mi začali tvoriť viac ako kedysi, neviem či je to vekom alebo čím. :frowning:

@ninaa ano? Ty si sikula teda. Vyskusaj a potom mi daj vediet co hovoris, ja si myslim, ze niet lepsieho podkladu a ked este aj makeup je prirodny, tak ta kombinacia je pre plet skvela, nezatazi a plet moze v pohode dychat a prave to je to dolezite :slight_smile: @marita83 ake latky? Kazda plet ine. Niektora potrebuje latky, ktore ju zvlacnia a nebudu vysusovat, ina zase potrebuje latky, ktore zbavia mastnosti pleti :slight_smile: Ale v prvom rade by som povedala, ze potrebuje prirodne latky :wink: Ty by si potrebovala z mojho pohladu napriklad aj kyselinu hyaluronovu. Vyskusaj pozriet toto :slight_smile: http://www.assay.sk/prirodna-kozmetika-annemarie-borlind/anti-aging-system-absolute-pre-zrelu-plet

pre zrelú pleť? máte niekto s touto radou osobné skúsenosti? či ozaj jej zloženie pôsobí na pleť tak akoby mal respektíve ako očakávame, keď si niečo takéto kupujeme? tiež už mám svoj vek a niektoré nezdary pleti ma dostávajú do vývrtky a nič mi nepomáha :frowning:

  • áno. Ja mám. Čo konkrétne by si chcela vedieť? No poviem ti tak, keď som používala pred rokmi kadejakú kozmetiku spoliehala som sa na to, čo bolo napísané, že čo by to malo robiť, ako prospievať. Vtedy som sa na zloženie ani len nekukla. Teraz zase opačne riešim to aké zloženie má kozmetika, čo obsahuje a až potom, čo mi to zloženie môže dať, respektíve mojej pleti a poviem ti, že táto značka kozmetiky a táto rada ozaj dá to, čo sľúbi. -

chcela by som vedieť, či má nejaký vplyv na vrásky, na elasticitu pleti, pretože v tomto smere moja pleť už trošku pokrivkáva a ja potrebujem ju nejako vzchopiť, vzpružiť :slight_smile:
vážne? takže mala by som predsa len zostať pri prírodnej kozmetike už v mojom veku áno? bude to z tvojho pohľadu lepšie ak som to správne pochopila

ja som tiez prisla na to, ze priroda ma nieco do seba a je to isto lepsie, ako sama chemia

Osobne zatiaľ nemám problém ani s vráskami ani z nejakou ochabnutosťou pleti, no nepoužívam žiadny krém. Kamošky mi stále vravia, že aj napriek tomu, by to bolo fajn, čo si o tom myslíte?

myslis, ze sa moze vplyv chemie podpisat na pleti az casom? ja dlhsie pouzivam kozmetiku jednu a nemala som problemy, az teraz posledny rok, posledne mesiace nejako plet zacala strajkovat, vyhadzovat sa a neviem co vsetko, normalne som nervozna lebo neviem co s tym spravit :frowning:

má veľký vplyv. Presne toto, čo si popísala je účelom ANNEMARIE BÖRLIND Anti-Aging System Absolute, presne takéto zmeny by si mala na sebe badať. Toto čo si popísala. Neboj sa nekrivká len tvoja pleť. Nie je to len o veku. Podľa mňa prírodnú kozmetiku by mali používať ľudia bez ohľadu na vek. -

tiež som neprikladala mnohým veciam v tomto smere nejako dôležitosť a bolo to chybou, nejaká čistá voda pri starostlivosti o pleť je zrejme fakt málo, aspoň teda ja postupne na to prichádzam, preto som tiež si povedala, že vyskúšam túto značku a uvidím, tak testujem :star_struck::heart_eyes::blush:huraaa

tiež som neprikladala mnohým veciam v tomto smere nejako dôležitosť a bolo to chybou, nejaká čistá voda pri starostlivosti o pleť je zrejme fakt málo, aspoň teda ja postupne na to prichádzam, preto som tiež si povedala, že vyskúšam túto značku a uvidím, tak testujem :star_struck::heart_eyes::blush:
huraaa

eeeja a ta je na co dobra? je to nieco ako rozjasnovac?

isto hej. predsa len chcemia je omnoho skodlivejsia a po case ti isto zanecha stopy na pleti. ako by som to povedala, no oticky zostarnes skor