AnneMarie Börlind - Skúsenosti

to by bolo super, keby sa mi podarilo napredovať a pomôcť v tomto smere mojej pleti :slight_smile:
nie je to len o veku? ja som myslela, že je potrebné to riešiť až vekom, keď sa nejaké tie problémy s pleťou objavia, predsa len, ako vek ide, tak aj tých problémov sa viac nazbiera nie?

*rozjasnovac? vyssie som citala ze je to nieco take ako krem alebo tak ak som teda dobre citala ja by som potrebovala nieco na hydrataciu elasticitu pleti a podobne :slight_smile: lebo neviem cim to je ci pocasim ale moja plet sa nejako zacina opustat alebo akoby som to napisala :frowning: *

no, mne to tak prislo, aspon podla farby :slight_smile: opustat? myslis, ze straca farbu a tvar?

To je to najhoršie keď sa stane. človek sa potom musí maľovať, aby aspoň ako tak vyzeral, čo v konečnom dôsledku pleti ešte viac škodí.

To máš teda pravdu. Ja som na to tiež prišla až časom, že chémia je zlo. Ono je to síce logické, ale tak poznáme sa my ženy, že najradšej by sme si toho napatlali na tvár, čo najviac :frowning:

noo to mi nieco hovor :slight_smile: aj si sa rozhodla, co by si si chcela kupit? ci este vahas. ja uz na moj balicek cakam, takze som sama zvedava, co to bude za zazrak

Odkiaľ je vlastne táto kozmetika? Je to nejaký slovenský produkt? Potrebujem niečo ako denný krém, lebo mám celkom suchú pleť a proste niečo používať musím.

V takom rozpoložení som aj ja, cítim, že niečo potrebuje, no neviem čo. Napadlo ma, neviete, či neposkytuje táto kozmetika aj nejaké poradenstvo?

Tak si na tom tak ako ja. Pravdu povediac nepoužívam nič… Áno je to možno trocha čudné, ale je to tak. A celkom ma baby zato hrešia. Len keďže moc skúseností nemám, tak ani neviem, čo by som si mala objednať :frowning:

pokiaľ používame dekoratívnu kozmetiku, ktorá je plná chémie, tak áno súhlasím s tebou, že v tom prípade si ešte viac škodíme, to že sa namaľujeme nerieši problém s pleťou, ktorý nás trápi, jedine nám to pomáha ukryť. avšak keď dáme na pleť kopu chémie, tak pleť nemôže dýchať a to nie je dobré :wink:
Annemarie Börlind je nemecká certifikovaná kozmetika, ktorá na trhu už viac ako 50 rokov :slight_smile: keď máš suchú pleť, tak len krém nestačí, aby sa pleť zlepšila je potrebné používať viacero vecí nie len krém, keď už prejdeš na prírodnú kozmetiku, tak by si mala úplne prejsť, to znamená, že aj dekoratívnu kozmetiku by si mala používať prírodnú :slight_smile:

Poskytuje áno. Keď si pozrieš stránku Assay, tak tam je možnosť, že Bio poradňa,
môžeš im tam poslať otázky, ktoré ťa zaujímajú a ktoré chceš vedieť. Ale napríklad teraz ja som absolvovala aj ANNEMARIE BÖRLIND Beauty Day v Košiciach a presne tam šlo o takéto veci, že ti poradili, vysvetlili, odporučili, čo by bolo vhodné pre pleť a najmä prečo, čo si myslím, že je skvelá pomoc pre mnohé z nás :wink:

PRAVDU PISES - davame si mnohokrat na plet toho velmi vela lebo mame pocit, ze cim viac tym lepsie, lenze moj nazor je taky, ze vsetko s rozumom a najma si treba s rozumom vyberat kozmetiku, to co si dame na tvar.

tymto si ma teda vobec nepotesila, takze budem musiet sa asi aj ja tomu postavit celom, myslela som si, ze problem bude niekde inde a nie zrovna v kozmetike, ked sa zacali u mna tie problemy prejavovat az po nejakom case a nie hned, normalne som z toho ostala vykolajena :frowning:

//nic si z toho nerob pre mna tiez to je nieco nove a nemyslela som si ze budem sa trapit nejakymi problemami ze by plet mohla nejako protestovat ze by jej nieco mohlo vadit no nikdy nehovor nikdy ze? ku mne problemy prisli ci chces ci nechces konecne mi tu dievcata oci otvorili musim jej pomoct este kym sa jej pomoct da lebo neviem keby som dalej takto pokracovala ze co by bolo//

chcem sa vas spytat, ma tato kozmetika produkty aj na extremne chudu plet? mne sa tvoria az supiny, no ked si dam nejaky krem, tak sa akurat tak vyhadzem :frowning:

Asi ti preklikli písmenká. Čo? Nechcela si napísať suchú? Mne sa tvorili šupiny, keď som nevedela akým spôsobom hydratovať pleť. Nič mi nepomáhalo, vtedy som mala takéto problémy a najhoršie je, že tie šupiny sa nedajú ani nijako skryť. Zamaskovať, dá sa to len dať dokopy, pomôcť tej pleti dať ju dokopy :slight_smile:

nooo to som si ani nevsimla, ze som taku hlupost napisala :slight_smile: ja ich nechcem zamaskovat, lebo prakticky sa to ani neda. chcela by som, aby proste zmizli a mala som peknu plet

zvacsa to pride, ked to clovek tak povediac najmenej caka. a sama som prisla na to, ze aj ked je nieco ok, neznamena to, ze sa o to netreba starat. no celkom by ma zaujimalo, co je takym najvacsim tahakom na tejto kozmetike. v poslednom case o nej dost casto pocuvam

nieco som si o tejto kozmetike nastudovala, no chcela by som vediet, odkial je najlepsie si ju objednat. ci uz sa to tyka dodacej lehoty, no samozrejme sj ceny

Osobne si kupujem ANNEMARIE BORLIND kozmetiku v predajniach. Uz ju maju vo viacerych predajnich, http://www.assay.sk/predajne-miesta-annemarie-borlind tu si vies pozriet, kde si ju mozes kupit alebo si ju aj z tej stranky mozes objednat.
Je to na tebe, ale ja radsej osobne si idem, aj sa poradim, co je nove v ponuke, co by bolo fajn a podobne :slight_smile: