AnneMarie Börlind - Skúsenosti

dakujem ti, idem si to pozriet, ak by som nieco potrebovala, tak este napisem :slight_smile:

vranilka to ti teda nezávidím, ale podstatné je, že hľadáš cestu ako si pomôcť, na suchú pleť myslím, že by ti bola fajn rada ENERGYNATURE od ANNEMARIE BÖRLIND, tá je určená aj pre suchú pleť a obsahuje zložky, ktoré pleť hydratujú a dávajú jej všetko, čo potrebuje :slight_smile: posielam ti aj fotku aby si tú radu vedela nájsť

2017-10-25_122653

Toto som si aj ja myslela, že ignorovanie problému ma ho zbaví. No práveže opak bol pravdou a len to všetko skomplikovalo a moja pleť sa začala ešte viac priečiť a to boli už problémy, ktoré som nevedela ani len prehliadať ani zakryť, pleť červená, niekde suché flaky, akné, no jedno s druhým sa toho nazbieralo.
Ešteže som si včas niektoré veci uvedomila.

vsak to, len je skoda, ked zajdu problemy az do takeho stadia, ze naprava sa vykonava uz len velmi tazko :frowning:

juuj ty si zlata,aspon budem vediet, po com sa mam hned poobhliadnut. pozrie sa na to a potom ti napisem, covsetko som si objednala :slight_smile:

@Dorkip nápravu je ťažké urobiť… ale nie je to nemožné a to je to kľúčové, na čo by sme sa mali zamerať… vždy je nejaká cesta ako sa z toho dostať, len ju treba objaviť… :slight_smile:

Podstatné je, že sme sa pochopili. Pri tvojich problémoch by bolo fajn aby si tiež začala používať prírodnú kozmetiku, ja používam Annemarie Börlind, konkrétne radu, ktorú ti tu už niekto aj písal, je to rada, ktorá dodá pleti aj potrebnú energiu a taktiež pomôže tej suchej pleti :slight_smile: Netreba to veru maskovať :slight_smile:

Maskovať, to máš na mysli, že sa vôbec nemaľujete alebo ako mám tomu rozumieť? Ako je to s takýmito vecami ako je púder, make up a podobné záležitosti, keď sa bavíme o prírodnej kozmetike?
Ešte by ma jedna vec zaujímala, nie je táto kozmetika testovaná na zvieratách?

V tomto máš pravdu. Bolo to ťažšie sa z toho dostať, dostať moju pleť opäť do dobrej kondície, ale sa mi to podarilo a to je pre mňa to hlavné. Pri tomto všetkom som si uvedomila aké je dôležité používať kvalitnú kozmetiku, ktorá je ozaj prírodná a zloženie, ktoré pleti prospieva a nijako neškodi.

už si naobjednávala, čo sa ti pozdávalo? je toho viacej treba pri tom trošku sedieť a hľadať to, čo ozaj by vyhovovalo práve tebe a tvojej pleti, ale podstatné je, že zloženie všetkých tých výrobkov ANNEMARIE BÖRLIND je prírodné a to je pre tú pleť to dôležité :slight_smile:

popravde cakam na vyplatu, lebo prisli proste vydavky, ktore sa nedali obist

osobne pochybujem, ze sa najde taka, co si ani tu licenku neda na tvar

To celkom aj ja, ale skôr by ma zaujímalo ako je to s týmito vecami, keď ide o prírodnú kozmetiku, či aj tie lícenky a tieto veci sú prírodné, či aj na to sa dá v tomto smere spoľahnúť alebo nie?

Ako je to? Aj tieto veci, aj dekorativna kozmetika moze byt prirodna uplne bez problemov, ale tiez treba dbat na znacku a hlavne na zlozenie a popripade aj certifikaty pozerat kozmetiky, aby si si vybrala spravne, tak som to ja robila. Da sa na to spolahnut, aj taketo veci mozu byt cisto prirodne :wink:

tak malo by sa dat, prakticky vyrobca udava zlozenie a to by malo byt smerodajne, inak to je trestne

prisla som na to, ze tie certifikaty su pre tomto velmi dolezite, tak ked budes si pozerat, ze aky druh kozmetiky, aku znacku tak tie certifikaty by mali byt pre teba dolezite, ja som to tak spravila teraz asi mesiac a pol dozadu, ked som premyslala, ci vyskusam tuto znacku ANNEMARIE BORLIND a aj som si nakoniec objednala pretoze ozaj ma certifikaty, ktore dokazuju jej prirodne zlozenie a povod toho zlozenia a taktiez nie je testovana na zvieratach :slight_smile:

tak certifikat je uz predsa len nieco ine, to uz sa tak lahko dat sfalsovat predsa len neda

Neda sa to sfalsovat? Takze ked nejaka kozmetika ma certifikat, tak by to malo byt ok?
O akych certifikatoch to pisete? Mozete mi nejake typy vypisat?
:slight_smile:

ja sa vam idem trocha pochvalit :slight_smile: pred istou dobou som sa tiez dostala cez kamaratku k znacke AnneMarie Borlind a priznavam sa, ze som s nou po tom case, co ju pouzivam velmi spokojna. ozaj mi pomohla s mojou pletou a pomalinky ale isto sa dostava do takej fazy, po akej som uz velmi dlho tuzila

myslim si ze hej. to by asi nik nesiel do toho rizika, ze by falsoval certifikaty. predsa len, ak kozmetika ma taky certifikat, povedala by som, ze je to zaruka istej kvality, pretoze ziskat ho, isto nie je nic lahkeho