AnneMarie Börlind - Skúsenosti

som rada a nech je to lepsie a lepsie

ja zase som sa o tejto kozmetika dozvedela prostrednictvom tejto diskusie, niekedy na zaciatku leta, odvtedy uz ubehol nejaky cas a tiez som si poobjednavala niektore veci a zacala som pouzivat. Moja plet sa tak zmenila, ze som ani verit vlastnym ociam nechcela, pre mne je Annemarie Borlind hotovy zazrak :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

dievcata ja ked citam, co vsetko pisete az neverim a asi si to musikm fakt na sebe vyskusat, mali ste tu niektora problemy s vraskami a pri tych ste zacali tuto znacku kozmetiky pouzivat?

čo viem, tak baby vyššie písali, že riešili tento problém, ktorý trápi aj teba a myslím si, že dá sa rozširovanie vrások zastaviť, upraviť, aby to bolo v pohodičke :slight_smile: len si treba vybrať vhodný druh, tak ako aj ja som si vyberala presne podľa mojej pleti, podľa mojich problémov :wink: tak aj teba to bude čakať :wink:

Anitka ja som si pred mesiacom približne objednala radu na vrásky, keďže vrásky sa na mňa vrhli a ani ma na to vopred neupozornili a poviem ti, že Anti-Aging System Absolute je paráda! kremiceeeek

po akej dobe si prosim ta zacala badat vysledky?

ZALEZI TO - od toho v akom stave je ta plet. Ale ak nejaky cas zanedbavame plet a potom jej dame, co potrebuje tak tie vysledky su viditelne pomerne rychlo, uz po prvom tyzdni :slight_smile:

Prečo až neveríš? Ale po pravde aj ja som bola isté obdobie neveriaci Tomáš a myslela som si, že veď mojej pleti nič neuškodí.
No potom ešte len začali problémy a tie som ozaj už prehliadať nemohla ani len náhodou.
Našťastie je to vďaka ANNEMARIE BÖRLIND minulosť.

pouzivas este aj nieco ine okrem tohto denneho kremu? on by mal mat akoze tiez prirodne zlozenie? no nemyslela som si, ze az takyto vplyv a suvis to moze mat vsetko :slight_smile: to mas stastie, ze sa ti podarilo toho zbavit, mne sa vrasok uz asi zbavit nepodari, ale bola by som rada keby aspon som ich nejako zastavila, nech ich nie je viac a viac :slight_smile:

@anitka74 všetko značky ANNEMARIE BÖRLIND má prírodné zloženie :wink:

myslis, ze prirodne zlozenie sadne kazdej zene? ze nemoze mat nejaky problem plet aj ked je to prirodne zlozenie? nemam skusenosti s prirodnou kozmetikou, ale chcela by som vyskusat :slight_smile:

ked sa to tak vezme, co moze byt lepsie ako prirodne veci bez chemikalii. predsa umelin je uz tolko vsade, ze len skodia

Jednoznačne som ja teda o tom presvedčená. Prírodné zloženie pleti len pomôcť môže, chémia môže škodiť, ale prírodné zložky nie. Kde si si doposiaľ kozmetiku kupovala?
Vôbec si sa na toto nepozerala doposiaľ? Myslím na zloženie :wink:

// je podla mna bezne aj ked by to nemalo byt ze zlozenie neriesime ze kupime co vyzera dobre v obale a co pekne vonia a nejako to ako to posobi na nasu plet nejako nevnimame az kym sa ozaj nejake tie problemy neobjavia viem ako to chodi ked tiez som v tom bola//

  • zloženie každého jedného kúsku od značky ANNEMARIE BÖRLIND je prírodné a poviem ti, že ešte som nestretla žiadnu ženu, ktorej by prírodné zloženie nesedelo, tá pleť odcení to, že tie zložky sú čisté, prírodné. Sú pleti oveľa bližšie ako chémia. -

Väčšinou to býva tak, že kozmetiku kupujeme, ktorá je v akcii, ktorá sa nám zdá, že by mohla byť fajn a je aj za dobrú cenu, ale máloktorá otočíme a prečítame si to zloženie, myslím, že keby sme si ho čítali, tak by sme ho hneď aj do regálu vrátili. Ja som rada, že som si uvedomila, čo je pri kozmetike dôležité :wink:

Mozem sa opytat, co vsetko z tejto znacky pouzivate alebo respektive by ste odporucili? Nie ze by som sa kozmetike doposial nejak vyhybala, ale chcelo by to asi zmenu, kedze pri tej mojej aj po dlhsej dobe nejake zlepsenie nebadam

Kupujete ju len cez internet alebo ma niekde aj predajňu. Ja síce nemám moc čas na behačky po obchodoch, ale asi by som potrebovala, aby mi niekto presne poradil, ktorý produkt si mám kúpiť. Mám takú zmiešanú pleť a preto sa mi niekedy ťažko vyberá podľa typov pleti. Pár krás sa mi aj stalo, že som si vybrala zle a potom to aj tak dopadlo…

no tak ja som uz do mesiaca videla zlepsenie. a co si pouzivala doteraz ak sa ta smiem spytat?

Annemarie Börlind rada Aquanature.
To je to, čo ja používam.
Ale je to rada, ktorá má zloženie, ktoré mojej pleti prospieva. Táto rada moju pleť hydratuje a posilňuje a to je pre mňa to podstatné.
Čiže mala by si si vybrať radu, ktorá by pleti pomohla pri aktuálnych problémoch :wink: