Avon alebo oriflame?

Dobrý deň, Ja som pracovala pre avon a teraz robím s oriflame a môžem vám povedať, že je to riadny rozdiel.
Moje zákazníčky sú oveľa spokojnejšie s oriflame čo sa týka ceny aj kvality. Kto nevyskúša nevie porovnať rozdiel!!!
Ak máte záujem o bližšie informácie, alebo sa chce zaregistrovať do oriflame, využívať 25% zľavu píšte!rada vám odpoviem.V oriflame sa veľmi dobre zarába aj v čase krízy!Môže to byť váš druhý plat, výška zárobku? záleží len a len na vás. Lyli@azet.sk

Dobry den, je tu niekto aj z okolia TV? Zaujimame sa o kozmetiku ORIFLAME.

Dobrý den môžem Vám poradiť čo sa týka Oriflamu, pracujem pre Oriflame,môžete mi napísať na môj email cosmetic@centrum.sk, čo by ste chceli vedieť chceli bys te si objednávať výrobky aleb si privyrobiť? Rda Vám odpoviem na Vaše otázky

Pocujte, dedincanky, to nemate u vas ziadne obchody? Ani autobus do mesta nechodi?
To musite kupovat kozmetiku cez “poradcov”? Nejaky Avon alebo Oriflame - co to vlastne je? Navonana zdochlina.

Tvoje heslo je podla seba sudim teba?

Chlapče, ked nevieš o čom hovoríš tak sem radšej ani nič nepíš a nesúď toho o kom nič nevieš!

Chces sa blizsie zoznamit s kozmetikou Oriflame a si z PP alebo okolia?Tak napis, cakam.

Reakcie prosim na:Tarja92@orangemail.sk

ja si objednávam aj aj,.s obidvoma som spokojná, v každom sa nájde niečo čo potrebujem,myslím,že Oriflame je oveľa lacnejší a praktickejší, v Avone mam dojem že sú veci zase kvalitnejšie

Mozu tu pracovať aj maloleti?

Si z okolia BA,SC,PK a máš záujem o oriflame? tak ma kontaktuj :)montulag@gmail.com

Ahoj! Ak sa zaoberáš predajom kozmetiky, predpokladám, že si komunikatívna a máš obchodného ducha. Ak si z okolia Bratislavy a chceš mať aj iný /zaujímavejší/ príjem, napíš mi na e-mail.

da sa ale musis pracovat…napis vysvetlim LuciQ1211@azet.sk

zaregistrujem ta a mozes si uzivat super vyhody napis mi naLuciQ1211@azet.sk

no jasne,vy tu propagujete len svoj biznes

pomozes lebo vzdy kontaktuje najblizssi poradca

na meno jedneho z rodicov

moj mail LuciQ1211@azet.sk kontaktujte ma

ja robim aj s avonom aj s oriflame…s obidvoma som spokojna,kazdy ma nieco dobre…ak by niekto mal zaujem o nejake vyrobkymalebo by chcel spolupracovat s kozmetikou ozvyte sa mi…rada pomozem…Trebisov a okolie…lilli963@azet.sk

nikto tu nepropaguje svoj biznis kazdy tu ma pravo vyjadrit svoj nazor