Avon alebo oriflame?

no jasne ze mozu ak chces si objednavat alebo chces len porade stvo kontaktuj ma na 0944 244891

Dobrý deň, Ja som pracovala pre avon a teraz robím s oriflame a môžem vám povedať, že je to riadny rozdiel.
Moje zákazníčky sú oveľa spokojnejšie s oriflame čo sa týka ceny aj kvality. Kto nevyskúša nevie porovnať rozdiel!!!
Ak máte záujem o bližšie informácie, alebo sa chce zaregistrovať do oriflame, využívať 25% zľavu píšte!rada vám odpoviem.V oriflame sa veľmi dobre zarába aj v čase krízy!Môže to byť váš druhý plat, výška zárobku? záleží len a len na vás. Lyli@azet.sk

máš mylné informácie o tých poplatkoch zisti si to lepšie, a nepíš sem hlúposti

Myslím si,že obe kozmetiky sú dobré, ale pre všetky z Vás mám ponuku - môžete sa pridať aj k nám ponúkame aniónové menštruačné vložky Winalite, ktoré napomáhajú zdravému spôsobu života. Dáte mi za pravdu, že tento produkt potrebujú všetky ženy. Každej z Vás pošlem základné informácie o produkte aj marketingu.

takze ja pracujem pre oriflame a som velmi spokojna a moje zakaznicky tiez:) oriflame okrem kozmetiky ponuka aj 3 dalsie moznosti a ak ma niekto zaujem dozvediet sa viac alebo ak ma niekto zaujem o BEZPLATNE a NEZAVAZNE kozmeticke poradenstvo na plet od oriflame kontaktujte ma na tomanova.dominika@gmail.com a mozeme sa dohodnut na termine :slight_smile:

len tu ten mail musis napisat :slight_smile:

Objednávajte u mna zákazníci z okolia Topoľčian, kvalitnú kozmetiku Oriflame, kto by mal záujem píšte na cosmetic@centrum.sk, na každého reakciu odpovedám a + dostávate darček, pekný den

Ma ho napisany a mam ju uz ja zaregistrovanu, :slight_smile: Dalo to ale dost roboty

Ahoj Tomas. Ozvi sa mi na 0911 855 323 Simona

ahojte…ja pouzivam avon vyrobky a som 100%SPOKOJNA,

Dobry den, ak by mal niekto zaujem o oriflame zo zilinskeho kraja nech mi napise na mail(poslem) kedykolvek, a mozeme sa dohodnut. a co sa tyka kvality a ceny vela zakaznicok a aj ja preferujem oriflame.

Ja mam radsej avon kozmetiku, lebo je prírodná a oriflame je taka viac chemikalii, ja robiim Avon Lady…takze keby ste mali zaujem z handlovej a okolia, kontaktujte ma na mail daniela.chudikova@gmail.com alebo jahodka55515@azet.sk.

Tak ty sa teda riadne vyznáš!!!

Hluposti pisu ti, co vravia , ze v oriflame je to bez poplatkov. Ty na fakture nemas manipulacny poplatok? A dovezu ti to zadarmo? Za donasku platis UPS 3,99 eur, ak ides do SEB tak platis poplatok im podla toho kde kolko pytaju a ak nie si priamo z mesta kde servisny bod oriflame je, tak platis aj za dopravu tam aj spat, mozno teba bus vezme zadarmo a my ostatni smrtelnici, ktori musime taketo veci platit a zratame si to dokopy, tak je to 6 eur i viac

dobry den, mal by som zaujem spoznat Avon alebo aj Oriflame, pripadne zacat aj pracovat…Vedel by mi niekto o tom nieco vysvetlit ? dakujem 0907 598 915

Dobry den, napisala som Vám mail s podrobnym vysvetlenim fungovania oboch firiem.

no mne sa viac lubi ORIFLAME kozmetika… robim v oriflame rok a este som nepocula od mojich zakaznicok ziadnu staznost…je to skvela kozmetika za skvele ceny… su tam velke zlavy a je to uzasne

oriflame nema ziadne chemikalie v sebe ved je to prirodna svedska kozmetika

no s kozmetikou oriflame by si bola na 1000 percent spokojna

Avon, ci Oriflame? Suhlasim s nazorom, ze kazda z tychto znaciek ma niektore vyrobky lepsie ine horsie. Co sa tyka Avonu bezkonkurencna je rada Planet Spa a rada Anew. Na Avone sa mi tiez pacia ich charitativne projekty /Avon pochod/.Kozmetiku Avon pouzivam viac nez 10 rokov a vzdy maju nejake novinky. Som tiez Avon Lady a mozem Vas zaregistrovat, ak ste z Cadce a okolia. Kontakt na emial:avonka26@azet.sk